Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Eksperci Alnor - systemy wentylacji

Eksperci Alnor - systemy wentylacji

Zaloguj się, aby obserwować  

Firma ALNOR® Systemy Wentylacji rozpoczęła swoją działalność w 1994 roku jako producent spiralnie zwijanych kanałów okrągłych. W 2004 roku firma przeprowadziła się do nowoczesnego obiektu w Woli Mrokowskiej pod Warszawą, dzięki czemu asortyment został poszerzony o systemy kanałów prostokątnych oraz szereg akcesoriów wentylacyjnych. Szukasz kompletnego systemu przewodów wentylacyjnych? Po prostu mamy to czego potrzebujesz i w dodatku w solidnej jakości oraz w niskiej cenie. Nasi Eksperci czekają na pytania. Więcej o firmie Alnor

39 tematów w tym forum

• 4 odpowiedzi
    • 626 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1 995 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1 290 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 11 271 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 6 947 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 8 819 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 7 119 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 8 190 wyświetleń
  1. Dziennik domku pod lasem 1 2 3 4 5

• 216 odpowiedzi
    • 28 411 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 8 780 wyświetleń
    • 64 odpowiedzi
    • 13 623 wyświetleń
    • 139 odpowiedzi
    • 18 778 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 6 643 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 7 417 wyświetleń
  2. Kłopot z ogrzewaniem domu

• 1 odpowiedź
    • 7 572 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 8 213 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 8 937 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 8 671 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 9 001 wyświetleń
  3. Kuchnia bez wentylacji

• 1 odpowiedź
    • 8 597 wyświetleń
  4. Klimatyzacja domowej roboty

• 8 odpowiedzi
    • 11 828 wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 10 191 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 9 494 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 8 732 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 8 162 wyświetleń
  5. Podłączenie okapu

• 1 odpowiedź
    • 8 559 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 8 421 wyświetleń
  6. Wentylacja w piwnicy

• 4 odpowiedzi
    • 9 976 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 8 636 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 8 958 wyświetleń
  7. Klimatyzacja w mieszkaniu

• 2 odpowiedzi
    • 8 598 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 9 523 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 9 331 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 8 714 wyświetleń
  8. Kanały do DGP

• 16 odpowiedzi
    • 12 421 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 16 241 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 10 344 wyświetleń
  9. Urządzenia gazowe a wentylacja mechaniczna 1 2

• 57 odpowiedzi
    • 34 299 wyświetleń
  10. wentylacja do domu

• 18 odpowiedzi
    • 17 194 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Kto jest dostępny   0 użytkowników, 0 anonimowych, 91 gości (Zobacz pełną listę)

Brak zalogowanych użytkowników

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dobra - nie zrozumieliśmy się. Myślałem że piszesz o wadliwie wykonanym otworze okiennym. O złych wymiarach.  Jeżeli jest taki, jak by projektowany - to naturalnie zamówione okno powinno być do niego dostosowane. Wiem. Natomiast pdałem lepsze, cieplejsze rozwiązanie. Od inwestora zależy - ktore wybierze
    • Nie bardzo rozumiem, o czym piszesz.... 1. Otworów nie powiększa się dla kaprysu czy wedle widzimisię kogokolwiek tylko ustala wcześniej! Jak np. wypadnie wysokość parapetów, a zwłaszcza blatu w kuchni, którego wysokość była dokładnie ustalona? To podstawowe pytanie, które zadajemy inwestorowi na budowie i nawet te 2 cm w dół mogą mocno pokrzyżować plany. 2. Nawet jeżeli inwestor powiększy te otwory to nie wyczytałem, kto, kiedy i za ile ma dostarczyć i zamontować te nieszczęsne ciepłe parapety? Proszę uzupełnić swoję poradę... 3. Montaż okien na listwie podparapetowej, wielokomorowej jest jak najbardziej dozwolony. To, że są rozwiązania cieplejsze, np. z xps-u czy prenit, wcale nie oznacza, że ten na listwie jest błędem.
    • Witam. Mam takie okno, nie ma jeszcze zamontowanych napdroży ale zakupiłem już strunobeton. Żona myśli nad pomniejszeniem i prawdopodobnie przesunięciem na środek tego okna, bądź nawet zamontowanie luksfer. Co w przypadku strunobetonu, który ma swoją strzałkę ugięcia do góry. Czy takie napdoroże musi być na środku otworu takiego okna, czy może być przesunięte bardziej w lewo/prawo? I oczywiście czy takie zmiany można dokonać po wylaniu stropu? Poniżej zdjęcia jak mogło by to wyglądać po zmianach. Czy może lepiej kupić znacznie dłuższe nadproże i później się zastanowić gdzie wyciąć a gdzie zamurować? Czy można tak robić w przypadku gdy jest to ściana nośna? Czy przy zmniejszaniu okna domurowując gazobeton trzeba kotwić to jakimiś prętami?
    • Po kiego wała napitalać na poprzedników? Od kilku lat władzą jest pisiorowski ład pod wezwaniem kacykowym. Curwa - może jeszcze wplątatacie w to Mieszka I, bo złupił włościan, bzyknął Dobrawę, a posag zamienił na okowitę, którą sam wychlał ? A przeca o okowitę w sumie chodzi, bo tejże brakuje do dezynfekcji.   Czy to takie trudne do zrozumienia, że społeczeństwo napitala zawsze władzę obecną? A władza obecna zawsze napitala poprzednią? To jest uświęcony tryb - po co pomagać obecnej władzy w napitalaniu poprzedników? Co to zmieni? no może obecna władza poczuje się lepiej ? Tyle że włażenie władzy w zwieracz odbytu, zawsze kończy się smrodem - nawet po lewatywie. A może podtrzymać podszepty kacyka i zacząć nap..... władzę przyszłą ?  
    • Kłamiesz!!! bo ci, co krytykują aktualną władzę, doskonale zdają sobie sprawę, że tamta też doopy dała...   I przez to, że mama i nie tylko twoja mama - powiedziała, że masz durnego pedagoga i że mieszała go z błotem, to teraz mamy "odpowiedni" stan społeczeństwa i takich "pisarzy", jak ty... To nie jest podburzanie, ani fejkowanie, tylko informowanie userki, która dość rzadko tu bywała o twoich możliwościach i umiejętności "dyskutowania" i "zenkowania"... A z tego co ja wiem o daggulce - to nie jest łatwo ją przestraszyć i wszelkie takie próby byłyby daremne...   No nie wiem... nic bardziej inteligentnego nie potrafisz wykoncypować???  mam o tobie zmienić zdanie?????? postaraj się o coś mądrzejszego, proszę     Czekam tylko do północy...
    • Rozumiem - ale ty masz pretensje do PiSu, że kraj jest jaki jest. I oni naturalnie dają ciała w różnych sprawach - zbyt wielu. Ale nawet jakby nie dawali ciała - to i tak by nie naprawili tego, co poprzednicy napsuli, zdefraudowali, zdegenerowali. A tu jest was kilkoro -- którzy tak pokazują rzeczywistość, jakby przedtem było wszystko w porządku - a ci obecni tylko psują.   No i to jest kłamstwo - a kłamstwo ma krótkie nózki.  Gdybyśmy rozmawiali na podstawie faktów i bliżej prawdy - no to by była inna sytuacja.  I do tego stale namawiam.   A mamusię interesowało, co dostałem - ale jak dostałem pałę od durnego pedagoga, to szła do szkoly i go mieszała z błotem. to jest podburzanie, fejkowanie, albo próba przestraszenia dagulki. No nie wiem - ty nie tylko filolog - ale i polityk, manipulator 
    • Nie widzę pikanterii, tylko IKANTERIĘ... to ma jakiś związek z kantem, Kantem, czy IKEĄ A co to jet KASLIK, to wiem po twoich wyjaśnieniach
  • Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...