Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Eksperci Buderus - technika grzewcza

Eksperci Buderus - technika grzewcza

Marka Buderus od pokoleń jest gwarancją jakości i konsekwentnego rozwoju technologicznego. Buderus wspiera swoich klientów w trakcie procesu projektowania oraz wykonania instalacji grzewczych. Wykwalifikowana kadra inżynierska służy Państwu doświadczeniem i fachową poradą. Buderus to 8 oddziałów w całej Polsce - jesteśmy zawsze blisko klienta, a jego zadowolenie jest naszym priorytetem. W życiu szukamy partnera, na którym można polegać. Im przyjemniejsze ciepło zagwarantuje Twojemu domowi Twój system grzewczy, tym cieplejsza będzie jego atmosfera. Buderus oferuje innowacyjną, kompleksową technikę grzewczą, która gwarantuje spokojną przyszłość. Eksperci Buderus służą fachową radą i są do Państwa dyspozycji. Więcej o marce Buderus

38 tematów w tym forum

• 11 odpowiedzi
    • 972 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 2309 wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 1725 wyświetleń
    • 31 odpowiedzi
    • 2211 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1256 wyświetleń
  1. Węgiel to zło?

• 58 odpowiedzi
    • 12670 wyświetleń
    • 283 odpowiedzi
    • 257937 wyświetleń
    • 430 odpowiedzi
    • 101373 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3922 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 4276 wyświetleń
  2. Buderus Logamax GB162 zapach gazu

• 6 odpowiedzi
    • 5630 wyświetleń
  3. Rekuperacja i kominek otwarty

• 2 odpowiedzi
    • 4892 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 5505 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 5276 wyświetleń
  4. Jaki wybrac piec??

• 73 odpowiedzi
    • 31328 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4794 wyświetleń
  5. Wybór PC

• 17 odpowiedzi
    • 10306 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 21556 wyświetleń
  6. Ustawienie pieca gazowego

• 3 odpowiedzi
    • 7996 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5312 wyświetleń
  7. Rekuperacja - pomocy!!!

• 178 odpowiedzi
    • 47849 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 7561 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 5132 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4811 wyświetleń
    • 40 odpowiedzi
    • 33341 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 8680 wyświetleń
  8. Pompa Ciepła - pytanie

• 32 odpowiedzi
    • 15010 wyświetleń
  9. Ogrzewanie gazowe

• 7 odpowiedzi
    • 4979 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 5605 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4927 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4910 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 5189 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 5110 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 6074 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 5111 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 11712 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 7231 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 5899 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Super przepis na wyhodowanie sobie wrogów w najbliższej rodzinie ....
    • Taki dom bliźniak, tylko jeden bliźniak większy od drugiego. Ogólnie, tak jak już tutaj ktoś stwierdził, dom z przybudówką, mówiąc krótko. Tylko ta przybudówka jest już w projekcie domu, pięknie pasuje do domu 'głównego'.   Rzeczywiście, autor wątku ma dziwne pytania jak na inwestycję z córką. Skoro przed rozpoczęciem budowy domu wielopokoleniowego myśli się o podziale działki, to naprawdę nie ma co się w to pakować. Domy wielorodzinne: nie i jeszcze raz nie. Skoro w planach jest podział działki, to trzeba dwa osobne domki stawiać. Tak pokazuje życie.  
    • Gość Żelka
      Yaco181, mogę prosić o adres na skrzynkę FM?  Jagoda51 Twój adres mam, jeśli się nie zmienił.  Dzięki serdeczne i mam nadzieję, że do zobaczenia za rok!   
    • Gdzie On nie był.... Toć to prekursor nowych technologii, Najjasniejszy z jasnych izolacyjności. Wilgotność w domu oceniał na podstawie faz księżyca i rui piżmaka... 
    • Zasyp piaskiem i zakituj na wiosnę. Akrylem zamaskuj łączenia.
    • Jak wysoko ten komin wystaje ponad dach? Jeżeli nie jest zbyt długi problemów raczej nie będzie. Powietrze w kominie nie zdąży się zbytnio schłodzić i wilgoć się nie wykropli. Wełna którą owinięty jest komin najlepiej niech nie będzie niczym więcej owinięta, ostatecznie folią dachową o dużej paroprzepuszczalności.W żadnym razie zwykłą folią budowlaną.
    • Na wstępie witam wszystkich forumowiczów :)    Poszukuję ekipy, która "wykona" mój dom. Od ław fundamentowych, aż po szczyty z wyłączeniem kilku szczegółów, które chciałbym zrobić sam. Chodzi o stan surowy, otwarty.    Kilka słów o budynku: - powierzchnia zabudowy 142,6 m2 (9,74 x 14,64m)  - budynek z poddaszem użytkowym, - 8-10 warstw bloczków M6 - budowa z gazobetonu (ytong, solbet), w technologii na klej - strop teriva    i w zasadzie nie wiem co jeszcze mogę podać, najchętniej prosiłbym o kontakt z ewentualnymi zainteresowanymi wykonawcami - wtedy udostępnię rysunek techniczny z projektu.  Budowa w Krzyszkowie koło Rokietnicy (Poznań).   kontakt: dariusz.nowakowski@zhp.net.pl lub telefon 784 828 438
    • To jest stwierdzenie w stylu "przespałem się z blondynką, ale zastanawiam się czy brunetka nie byłaby lepsza". Litości! Jeśli mamy coś porównywać to poproszę o szczegóły! Typ, model, producent, specyfikacja techniczna... Inaczej to jest pie.....nie kotka przy pomocy młotka.  A termostat mechaniczny od elektronicznego różni się tym, że mechaniczny ma przeważnie ustaloną pętlę histerezy, a elektroniczne często mają ją programowalną (ustawianą).
    • Gość Mario80
      Kupiłem elektroniczny termostat ale zastawiam sie czy jednak klasyczny mechaniczny nie jest lepszy. W mieszkaniu mam podzielniki ciepla na kazdym grzejniku. Przy zastosowaniu zwykłego termostatu ustawiam sobie na 2ke, i grzejnik jest lekko ciepły u gory, w połowie juz zimny. Mam wrażenie że termostat mechaniczny lepiej reaguje na zmiany temp. W pokoju i stopniowo dozuje więcej lub mniej ciepła do pomieszczenia. Natomiast po zamontowaniu elektronicznego termostaty ustawiłem sobie pory grzania, ale gdy akurat jest w cyklu temperatury dzienniej i wyczuje spadek temp wewnątrz to puszcza grzejnik na maksa dając znac podzielnikowi o większym zużyciu. Poza tym przy takiej pracy odczuwalne jest plywanie temp w pomieszczeniu, gdzie przy term mechanicznym bylo to niezauwazalne.. Nie wiem czy taki elektroniczny termostat da jakąkolwiek oszczędność w rachunkach za ogrzewanie.
    • Kochani,
      bardzo dziękujemy za udział w XIII Aukcji. Dziękuję osobiście, bo z wielką radością zobaczyłem na Aukcji miłe Osoby dobrze znane z poprzednich aukcji. Sprawiliśmy znów dzieciom wielką radość, zapewniliśmy ciekawe ferie, nie zawodząc... Dla wszystkich uczestników aukcji mamy gadżety. Prosimy koniecznie o adres. A zwycięzców licytacji prosimy - jako że pierwszy raz w nowym miejscu - o adres wraz z potwierdzeniem przelewu na rzecz Ogniska. Gdyby ktoś czuł się zawiedziony, że nie wylicytował pracę – prosimy o wiadomość. Ognisko już coś wymyśli...                                                                                                                  Ukłony i podziękowania!!!
                                                                                                                       Andrzej Papliński     Adresy i potwierdzenia przelewu przesyłajcie na adres: andrzej.paplinski@budujemydom.pl   DANE DO WPŁAT: Stowarzyszenie Twórczych Pedagogów "Stara 4" ul. Stara 4 00-231 Warszawa   Nr konta 50 1240 1138 1111 0010 3585 3126   Koniecznie z dopiskiem: Darowizna na Ognisko Marymont - Aukcja Forum Budujemy Dom   Stan konta: 3205 zł
  • Doradcy redakcyjni i firmowi