Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Eksperci Buderus - technika grzewcza

Eksperci Buderus - technika grzewcza

Marka Buderus od pokoleń jest gwarancją jakości i konsekwentnego rozwoju technologicznego. Buderus wspiera swoich klientów w trakcie procesu projektowania oraz wykonania instalacji grzewczych. Wykwalifikowana kadra inżynierska służy Państwu doświadczeniem i fachową poradą. Buderus to 8 oddziałów w całej Polsce - jesteśmy zawsze blisko klienta, a jego zadowolenie jest naszym priorytetem. W życiu szukamy partnera, na którym można polegać. Im przyjemniejsze ciepło zagwarantuje Twojemu domowi Twój system grzewczy, tym cieplejsza będzie jego atmosfera. Buderus oferuje innowacyjną, kompleksową technikę grzewczą, która gwarantuje spokojną przyszłość. Eksperci Buderus służą fachową radą i są do Państwa dyspozycji. Więcej o marce Buderus

36 tematów w tym forum

• 11 odpowiedzi
    • 745 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 513 wyświetleń
    • 30 odpowiedzi
    • 1458 wyświetleń
  1. Węgiel to zło?

• 58 odpowiedzi
    • 11512 wyświetleń
    • 283 odpowiedzi
    • 255717 wyświetleń
    • 430 odpowiedzi
    • 99186 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3148 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3469 wyświetleń
  2. Buderus Logamax GB162 zapach gazu

• 6 odpowiedzi
    • 4806 wyświetleń
  3. Rekuperacja i kominek otwarty

• 2 odpowiedzi
    • 4189 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 4487 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 4535 wyświetleń
  4. Jaki wybrac piec??

• 73 odpowiedzi
    • 30057 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4098 wyświetleń
  5. Wybór PC

• 17 odpowiedzi
    • 9581 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 20068 wyświetleń
  6. Ustawienie pieca gazowego

• 3 odpowiedzi
    • 6394 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 4542 wyświetleń
  7. Rekuperacja - pomocy!!!

• 178 odpowiedzi
    • 45817 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 6854 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4352 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4140 wyświetleń
    • 40 odpowiedzi
    • 32603 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 7499 wyświetleń
  8. Pompa Ciepła - pytanie

• 32 odpowiedzi
    • 14380 wyświetleń
  9. Ogrzewanie gazowe

• 7 odpowiedzi
    • 4308 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 4842 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4175 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 4201 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 4541 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 4435 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 5278 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 4356 wyświetleń
    • 24 odpowiedzi
    • 10862 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 6548 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 5076 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość teresa
      opakowania ładne ale nie wiem jak otworzyć
    • Firma FFiL Śnieżka wprowadziła nowe opakowania dla farby Śnieżka Barwy Natury. Opakowanie otrzymało nowoczesny, owalny kształt, dzięki czemu prezentuje się lekko i świeżo. Duży sticker pozwala z kolei na łatwiejsze odnalezienie wybranego koloru, a klarowna komunikacja benefitów kolekcji dodatkowo przyspiesza decyzję zakupową.
      Pełna treść artykułu pod adresem:
      https://www.budujemydom.pl/chemia-budowlana/21316-nowe-opakowania-farb-sniezka-barwy-natury
    • W wersji dokumentacji 1.4 (z 22.VIII.2018 - dostępna na stronie mazowieckiego WFOŚiGW) jest taki zapis: Działania z punktów od A.III do A.VIII to m. in. docieplenie przegród. Czyli wychodziłoby, że jeśli w budynku będzie kocioł na paliwo stałe klasy 5, to dofinansowanie do docieplenia przysługuje, o ile pozwolenie na budowę zostało wydane przed 15.XII.2002. Ale w wersji dokumentów 1.6 (z 19.IX.2018 - dostępna na stronie NFOŚiGW) takiego zapisu nie widzę. Pozostaje zatem pytać w swoim Wojewódzkim FOŚiGW.
    • Gość Zeto
      Mam pompę ciepła, podłogowe i do tego wentylację mechaniczną tzw rekuperator i wszystko chula rewelacyjnie.
    • Czy istnieje jakiś ranking produktów budowlanych?Chodzi mi głównie o izolacje,  gdzie inwestorzy przed zakupem mogliby zweryfikować jakość materiałów budowlanych?  
    • A skąd ten sceptycyzm u Demo? Może zamówię. Na razie , idąc za radą Rysia, czekam na rozwój wydarzeń. Póki co jest sucho i nie ma problemu. A jeśli woda zacznie się zbierać, zacznę działać. Nie pomyślałam wcześniej, ale największy, nazwijmy to przesącz wody będzie nie przy połączeniu kręgów, ale w miejscu, w którym idzie rura doprowadzająca wodę do domu.  Aktualności. Dawniej kobiety wiejskie darły pierze, obecnie drą styropian. Zajęcie wbrew pozorom czasochłonne. Została mi ostatnia kołderka do wydziergania. Część już ułożyłam .  Niepokojem napawa mnie niskie położenie puszki w studni. Instalator nie zostawił grama zapasu kabla, więc jest najwyżej , jak się da. Tato mnie męczy, żeby coś z tym zrobić. Wymyślił, żeby dokopać się do kabla gdzieś poza studnią, tam go przedłużyć i to przedłużenie poprowadzić do studni na nowo zawieszając puszkę wyżej. Pytanie nr 1 na dziś. Jak to bezpiecznie i rozsądnie zrobić?  Pytanie nr 2 jest mniejszej wagi gatunkowej, ale też istotne. Folia na zewnątrz warzywniaka odmówiła  dalszej współpracy. Pomyślałam o pomalowaniu tej skrzyni. Czym najlepiej? Jakąś emalią ftalową? Skoro o malowaniu, to mam i pytanie nr 3. Chcę pomalować blaszak, bo taki mi się nie podoba. Kupiłam farbę Nobiles "Dach i rynna ". Skuteczna, czy macie inny pomysł?  Mnożą mi się te pytania. Jutro mają być goście od kuchni. Będą reanimować blat, który trochę napęczniał od wody w miejscu sklejenia dwóch jego części. Ktoś kiedyś napisał, że są lepsze środki na takie klejenie niż silikon. Jakie? Mają przyjechać z jakimś klejem i stolarskim ściskiem. Jak się nie uda, wymienią ten kawałek blatu, ale problem łączenia pozostaje. Co radzicie? To jest właśnie pytanie nr. 4    Z tematów niebudowlanych. Dawno, dawno temu , jak rozmawialiśmy o stosownych drzwiach dla kota ( te klapki itp) Rysiu zamieścił ( pewnie gdzieś tu) filmik, w którym kot własnoręcznie? "własnołapnie" raczej otwiera drzwi. Stwierdziłam pochopnie, jak miało pokazać życie, że mój jest za głupi i nie będę mieć z tym problemu. Kot się rozwinął niebywale. Kiedyś wypuścił psy do ogrodu. Byłam przy badylach i nagle patrzę leci moja wataha radośnie merdając ogonami. Na szczęście drzwi tarasowe są tak ciężkie, że mimo prób, nie jest w stanie ich otworzyć. 
    • Niestety Miasto nie dostało dofinansowania. Projekt był na liście rezerwowej ale kasa się skończyła. Także czekam na następne pieniądze kisząc studium wykonalności i projekt techniczny,
    • W teorii olej, n opakowaniu tak pisze. Czy to nie pokost - nie wiem
    • No a jak obecnie mam tzw kopciucha żeby dostać dofinansowanie w programie czyste powietrze musze wymienić na piec gazowy bo gaz mam w ścianie Ale ja chcę piec na ekogroszek czy jak na wiosnę kupię sobie kocioł 5 klasy za własną kasę i będzie spełniał wymagania projektu to mogę złożyć wniosek o dofinansowanie na ocieplenia domu dachu itp.?
  • Doradcy redakcyjni i firmowi