Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Dzisiejsze posty

Pokazuje cała zawartość not in clubs i napisane w ostatnich 1 dniach.

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. To wskazuje, że masz lepszą, ale dziką wentylację pokoju. Wszelkie nieszczelności, czyli szczelny ścian, możesz wyplenić pianą rozprężną. Taśmux.
 3. Najlepiej zrobić drenaż na tunelach rozsączających. Są takie tunele 150 l.
 4. Forum się krzaczy ... errory jakieś wyskakują co chwilę Tak tylko ... zgłaszam
 5. W planie będzie wszystko opisane łącznie z tym na jakie działki możesz dzielić a na wersji graficznej zobaczysz czy gmina nie uwzględniła czasem jakiejs drogi przez twoja działkę do innych działek. Wtedy musisz zrobić podział zgodny z tym planem. Ale to wszystko po koleii. Najpierw sprawdź dokładnie w gminie przeznaczenie a później na spokojnie przeczytaj co możesz na niej zrobić. Plan określi ci wszystko. Poza tym jak w planie masz zabudowę jednorodzinna to nie nazywaj już swojej działki rolną.. oczywiście póki na niej nie ma domu to teoretycznie rola ale ważne jest przeznaczenie bo rolna sugeruje że przeznaczenie jest R czyli rola bez prawa zabudowy.
 6. Teraz coś z serii Nie róbcie tego w domu Zasilanie domu z przedłużacza:
 7. Jeżeli lubimy proste rozwiązania, to fajne sprawdzą się zasłony panelowe. Są dużo bardziej efektowne i w sumie nie drogie. W Poznaniu jest fajna firma, Małgorzata Dekoracja i Automatyka, u nich za okno szerokie 350cm, wysokie 280 z tkaniny we klasyczne wzorki zapłaciłam 400 zł Tutaj link od ich oferty: https://malgorzata.poznan.pl/zaslony-panelowe/
 8. Klimatyzacja w domu jest bardzo komfortowa, tutaj mozna znalezc domy z klimatyzacja: https://pl.rekin.com/nieruchomosci/lublin/
 9. Ocieplenie wykonujemy płytami styropianowymi w jednej grubości (w tym przypadku 15 cm). Nie wolno robić dwóch warstw, gdyż jest to niezgodne z Aprobatą Techniczną (obecna nazwa Krajowa lub Europejska Ocena Techniczna w skrócie : KOT, EOT), którą system ociepleniowy jest objęty. Odpowiednie badania jakie są wymagane w celu osiągnięcia Aprobaty technicznej wykonywane są dla jednej grubości płyt styropianowych. również ze względów ekonomicznych, stosowanie dwóch warstw ocieplenia nie jest w żaden sposób uzasadnione. Jeżeli chcemy zminimalizować szczeliny na połączeniu płyt styropianowych to proponuje zastosować płyt frezowane na zakładkę. System ociepleniowy powinien pochodzić od jednego producenta, ponieważ jest to układ sprawdzony, przebadany i posiadający odpowiednie dokumenty. System dobierany przypadkowo (inne kleje, styropian, tynki, grunty itp.) niesie za sobą duże ryzyko w postaci niekompatybilności poszczególnych składników. Kompletny system ociepleń Termo Organiki posiada rekomendację Instytutu Techniki Budowlanej.
 10. Blachodachówka panelowa FIORD® to nowość w ofercie Blachy Pruszyński. Wyrazisty kształt zachwyca zdecydowanym przetłoczeniem przypominajacym skandynawski styl projektowania. Drobne przetłoczenia na wypłaszczeniach poprawiaja sztywność panelu, dzieki czemu unikamy nieestetycznych pofalowan blachy. Symetryczność blachodachówki jest dużym ułatwieniem montażu na dachu. Przeznaczona przede wszystkim na dachy domów w nowoczesnym budownictwie.
 11. Witam Czy można zastosować matę grzewczą pod panele winylowe? Chciałby mate grzewczą zatopić w wylewce samopoziomującej( mam miejscę i mogę spokojnie dwa centymetry nadlać nad matę) i na to położyć panele winylowe.
 12. wydaje mi się że wystarczy że wejdzie na 30 cm w dużą belkę. Czy ktoś tutaj potrafi wytłumaczyć rolę i poprawność montażu zbrojenia przypodporowego? Chodzi o te zagięte na czerwono pręty. Ekipa robi to tak że kończy je na wieńcu, i montuje pod górnym prętem wieńca. Z tego co wiem strop w tym miejscu górą się rozciąga stąd takie zbrojenie. Kierownik był pewnego dnia i powiedział że to powinno iść górą nad wieńcem i przechodzić na sąsiednią płytę ale można to poprawić dodając takie zwykłe pręty jak na zielono. Ma to niby spinać płyty. To w końcu jest to na rozciąganie czy na spinanie płyt? I czy ma to być zakończone jak na zielono czy może odgięte w formie Z
 13. Huśtawka drewniana z bali - przygotowanie elementów. https://youtu.be/mMxp8AnypCo
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...