Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Dzisiejsze posty

Pokazuje cała zawartość napisane w ostatnich 1 dniach.

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Witam trochę już żyję na tym świecie , ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Ot taka to radosna twórczość pseudo elektryków gminnych
 3. Ja użyłem Vidaronu do drewna konstrukcyjnego. I jestem zadowolony. Co na topie nie wiem, w każdym razie w podanym linku widnieje temat z 2008 roku, więc mogło się sporo pozmieniać. :)
 4. retrofood

  Praca, praktyki dla studenta budownictwa

  Aby siedzieć pod krawatem nie w roli wyrobnika na posyłki, też trzeba wcześniej poganiać w gumiakach po budowach. Dopóki się nie wie o czym mowa, wszystko jest trudne i nieznane. Dlatego najłatwiej poznać sprawy samemu, zobaczyć na własne oczy i sprawdzić jak smakują. Generałowie też zaczynają karierę od musztry i czyszczenia karabinu.
 5. kawulak

  Ściana w piwnicy- odświeżenie.

  No tynk nie opada jak jest sam w sobie dobrej jakości, dobrze położony i niezbyt stary. Tak mi się zawsze wydawało, chociaż procesu degradacji fasady nie obserwowałem.
 6. kawulak

  Wykończenie salonu

  Bardzo podoba mi się ta aranżacja. Z jednej strony minimalistyczna, a z drugiej przytulności jej nie brakuje. Regał elegancki, kolor bardzo ładny, ramki na ścianach też mi się super podobają. Tym bardziej, że wnętrze na poddaszu cięzko jest urządzić. Tu zdecydowanie się to udało.
 7. Tym bardziej że ma niedaleko.
 8. My u siebie mamy cały system od Hormanna. Wraz z bramą garażową. Napęd do bramy garażowej i wjazdowej, wraz z podłączeniem do oświetlenia garazu i podjazdu. I to wszystko sterowane z jednego pilota. Bardzo fajne rozwiązanie.
 9. Kombinują, bo jest okazja przy okazji zarobić. Trzeba więc system uszczelnić paragrafami, podpunktami itd. Tak żeby się mysz nie prześlizgnęła bokiem, bo wtedy cała kabała na nic. A jest o co kruszyć kopię...Pomijając machinę certyfikacji gotowych wyrobów, Unia namaściła jedną organizację która ma ogarnąć całe zduństwo europejskie - tych wszystkich którzy budują prawdziwe piece z cegieł i kafli. Österreichischer Kachelofenverband ma praktycznie wolną rękę. Wymyślili program komputerowy, który ma być jedynym wzorcem budowy pieców. Wszystko obwarowane paragrafami i unijnymi sztuczkami. Program w zasadzie wywala w kosmos narodowe, tradycyjne zduństwo większości krajów członkowskich (chyba wszystkich z wyjątkiem Österreich). Wszystkie piece wkrótce będą mieć austriackie pochodzenie....Kto zaś chciałby się poddać tej dyktaturze (a chyba nie ma innego wyjścia, jeśli zdun nie chce jechać na zmywak do Szkocji), musi kupić program za prawie 3000 Euro i do tego co roku licencję za 700 Euro!
 10. A czy jesli nie mam w ogole kotla zadnego bo ogrzewanie w domu mam akumulacyjne podlogowe elektryczne to moge dolozyc sobie taki zestaw paneli slonecznych do grzania samej wody?
 1. Załaduj więcej aktywności
×