Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

bobiczek

Uczestnik
 • Posty

  16 516
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  65

bobiczek last won the day on stycznia 15

bobiczek had the most liked content!

Reputacja

574 Doskonały doradca

1 obserwujący

O bobiczek

 • Ranga
  Ostoja forum

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  2312

Ostatnio na profilu byli

32 954 wyświetleń profilu
 1. Jeszcze czego. Będę z założycielem wątku i jego moderatorem w konflikty popadał. Nie ma głupich!
 2. Bardzo istotne zdanie w dyskusji o zaginionym wątku. Ja nawet nie próbowałem walczyć!
 3. No nie, tyle że on jakiś nieaktywny jest. Nie da się tam wejść. Pomyślałem że zlikwidowany.
 4. Czy klub "Polska po wyborach w politycznym rozkroku" jest już nieaktualny?
 5. Miałem podobnie a właściwie identycznie (pod 1/3 podpiwniczenie zrobiłem) Musiałem wystąpić o zmianę pozwolenia na budowę, uzupełnić dokumentację o projekt i wpisy w dzienniku budowy.
 6. Przecież to proste. Zapadkę układasz z boku. Sprężynkę do środka. Te dwie blaszki łączysz z tymi drutkami. Składasz obie połówki do siebie, skręcasz i już. Nie dziękuj, nie ma za co.
 7. Zima wróciła. Miasto z najostrzejszymi przepisami na świecie, w którym nie można grillować w lecie w murowanym grillu przewodzi rankingowi miast o dużym zanieczyszczeniu powietrza. Tak to jest, jak rządzący nie słuchają naukowców, tylko aktywistów.
 8. Zgadza się. Natomiast zdarza się często przy starych instalacjach, że o taką służebność zakład energetyczny nie zadbał. Trzeba sprawdzić czy w swoim czasie zostały przygotowane i prawomocne niezbędne do tego celu dokumenty. Jeśli jest to samowola (a bardzo często zdarzała się przy wykonywaniu starych inwestycji) widzę całkiem realne szanse na wszelkiego rodzaju zmiany i ugody.
 9. Elfir! Jaki smar? Mój samochód nie jest wysmarowany. Nie jest, bo nie jest oczywiście co 3 dzień smarowany. To nie bułka. Resztki opon? Ja nie jeżdżę na resztkach. Ja mam na kołach całe okrągłe opony. To jakieś żarty są i tyle. Jak wyjdę na ganek zapalić, a widzę te kopciuchy w oddali ale i po sąsiedzku, to od razu takie opowieści o smarach i resztkach opon, przestają robić na mnie jakiekolwiek wrażenie.
 10. To po jaką cholewcie produkują i chwalą się środkami do mycia ulegających "pełnej biodegradacji" Skoro takie są, to jakie zagrożenie stwarza kurz i błoto z samochodu + woda z takim środkiem? Dziwny kraj i jego jeszcze dziwniejsze przepisy.....
 11. Może chcieć ekwiwalentu i częściowego zwrotu poniesionych kosztów, za wybudowanie sieci. Ja bym chciał.
 12. Ten audyt jest niezbędny aby otrzymać pozwolenie na użytkowanie? Kurcze. Kiedyś tego nie było. Ktoś to sprawdza fizycznie te wyliczenia i podane w dokumentach wartości?
 13. Masz jakieś odbiory? kontrole? czy pytasz z ciekawości?
 14. Cudownych, prawdziwie rodzinnych świątecznych dni, opromienionych blaskiem Gwiazdy Betlejemskiej - życzę wszystkim redagującym oraz użytkownikom naszego forum. Wesołych Świąt! Pozdrawiam
×
×
 • Utwórz nowe...