Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

bobiczek

Uczestnik
 • Posty

  14540
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  40

bobiczek last won the day on października 19 2016

bobiczek had the most liked content!

Reputacja

251 Dobry doradca

O bobiczek

 • Ranga
  Ostoja forum

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  1693

Ostatnio na profilu byli

28856 wyświetleń profilu
 1. Budynek/dom do 35 m2

  Ustawa Prawo budowlane (Dz. U. 1994 Nr 89 poz. 414 z późniejszymi zmianami ) Art. 29. 1. Pozwolenia na budowę nie wymaga budowa: 2) wolno stojących parterowych budynków gospodarczych w tym garaży, altan oraz przydomowych ganków i oranżerii (ogrodów zimowych) o powierzchni zabudowy do 35 m2, przy czym łączna liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać dwóch na każde 500 m2 powierzchni działki 2a) wolno stojących parterowych budynków rekreacji indywidualnej, rozumianych jako budynki przeznaczone do okresowego wypoczynku, o powierzchni zabudowy do 35 m2, przy czym liczba tych obiektów na działce nie może przekraczać jednego na każde 500 m2 powierzchni działki 2c) wiat o powierzchni zabudowy do 50 m2, sytuowanych na działce, na której znajduje się budynek mieszkalny lub przeznaczonej pod budownictwo mieszkaniowe, przy czym łączna liczba tych wiat na działce nie może przekraczać dwóch na każde 1000 m2powierzchni działki Powierzchnia zabudowy jest obszarem na działce zajmowanym przez wykończony budynek, obliczana po obrysie zewnętrznym ścian budynku wyłączając schody zewnętrzne, tarasy i podjazdy. Jak widać z ustawy zapis dotyczy budynku parterowego.
 2. to już nie działa. W 1991 jak wozili z Berlina niemiecką margarynę to wtedy działało jeszcze i wszyscy kupowali. Dzisiaj niemieckie preparaty robią już mniejsze wrażenie
 3. Ekstraklasa będzie. Też może być pięknie
 4. Aaaaaaaaaaaa...to nieładnie. Nieładnie ze pozwala innym myśleć że "coś dotknęło" Ja na ten przykład czasami się zamyśliłem ze strapioną miną. No bo o Ciebie nie, mam podgląd gdzie indziej, ale o Baszkę to czasami jednak jednak.
 5. Kurde, jakie to pamiętliwe bestie, ci forumowicze
 6. Daleko idące wnioski. Podejrzewam że Baszkę dotknęło coś gorszego, aniżeli niechęć do forumowiczów. Obym się mylił.
 7. No i meczyku nie grają w terminie nasi, nie będzie więc wymówki dla niektórych
 8. Czy ja aby jestem psychicznie zdrowy?

  No nie widziałeś chyba mojego kota. Docelowo ma osiągnąć 13 kg i 25cm w bicepsie, więc wszystko zależy wtedy od tego, jakiego psa spotka w sąsiedztwie
 9. Szacunek. Gratuluję utrzymania reżimu finansowego, zaangażowania, no i tego że tak wiele prac potrafiłeś wykonać sam. Wygląda to rewelacyjnie. Wszystkiego dobrego i niech Wam wszystkim służy własny dach nad głową bezawaryjnie i bezproblemowo.
 10. Czy ja aby jestem psychicznie zdrowy?

  Podejrzewam jednak że to bardziej po sąsiedzku. Zawsze trzeba pamiętać o tym z ewangelii. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem.
 11. Czy ja aby jestem psychicznie zdrowy?

  Kapuś. Nie cierpię "kabli" Dobrze mu sąsiadka zrobiła. Taki jej pies jak i jego kot, znaczy kosztował mnie to posmakuj jak będzie kosztował cie.
 12. Węglem nie napalisz

  Zobaczcie z perspektywy czasu, powstanie tej dyskusji, dzielenie się informacjami.... - jak to się wszystko błyskawicznie zmienia! http://biznesalert.pl/rz-niemcy-chca-wydobywac-polsce-wegiel/
 13. Niektóre (jak płyta obornicka) jarają się niesamowicie.
 14. Nie ma jeszcze uzasadnienia tej uchwały, aczkolwiek sama sentencja na pewno nie jest korzystna. Przedmiotowa uchwała jest sprzeczna z dotychczasowym orzecznictwem w tym zakresie. Co więcej uchwała została wydana przez skład 7 osobowy, a więc ma status zasady prawnej.
 15. Chata wujka Tomka ;)

  Jeżeli z wyliczeń wystarczało 10kW to podejrzewam że jak zanabędziesz taki max 16kW - będzie akuratnie. W koncu i tak przewymiarowany o ponad połowę
×