Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

bobiczek

Uczestnik
 • Zawartość

  14250
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  40

Reputacja

250 Dobry doradca

O bobiczek

 • Ranga
  Ostoja forum

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  1853
 1. Nie jest to tylko polski problem. Obserwuję na co dzień jak czeskie państwo walczy z problemem. Nie ma tygodnia, aby w głównych wiadomościach nie było tematu dotyczącego walki ze smogiem. Czesi wspomagają się np. zakazem sprzedaży mułu węglowego, oraz węgla gorszej jakości. Kary są tak ogromne, że chyba nikt nie ryzykuje. Może zastosowanie podobnych rozwiązań, wpłynie choć częściowo w jakimś stopniu na rozwiązanie problemu u nas Podaję link http://smoglab.pl/czeska-walka-ze-smogiem-u-sasiadow-nie-kupisz-mulu-i-kopciucha-a-grzywny-sa-wysokie/
 2. Oczywiście zamówiłem z montażem. Nie mam takich specjalnych narzędzi do zrobienia frezu w aluminium. Cena była za nawiewnik z montażem. Uważam że niewygórowana. Myślę że Przemo znajdzie w swojej okolicy podobnie
 3. Robiłem mojej mamie w październiku zeszłego roku. Plastikowe okna starszego typu - jeden nawiewnik 100zeta. Zamontowane szybko, sprawnie i czysto.
 4. Fajny artykuł o roślinach oczyszczających powietrze w domu. Chyba nie mam u siebie żadnej jeszcze... http://www.zetchilli.pl/Styl-zycia/Hobby/NASA-zbadala-ktore-rosliny-doniczkowe-oczyszczaja-powietrze-Nasze-babcie-i-mamy-maja-racje-2777
 5. Przyjeżdżasz do mnie? A nic nie wspominałeś! Fajnie!
 6. też bym chyba wolał luty - chociaż jak Sola - deklaracji nie złożę do końca
 7. Patrz na ferie w Twoim regionie. Kumulacja Zlotu z zimowymi feriami niewskazana. Podwyższy w sposób zdecydowany cenę.
 8. Temat troszkę źle zakończony. Postaram się to poprawić wklejając zdjęcia zakończonego remontu. Spradza sę wszystko wyśmienicie, jest sucho i nareszcie prawidłowo. Zgadza się. Tak to właśnie się skończyło.
 9. Nawiewniki są w pokojach. Drzwi otwarte na oścież (taki nawyk mamy) Nie jarzę. Bo przecież ona ma tak ustawiony biegun że ustawia się z wiatrem i wciąż zasysa i wyprowadza.. Kanał spalinowy jest oddalony na tyle (około 2 metry) że nie powinno coś takiego mieć w konsekwencji miejsca.
 10. Zwykły junkers dwufunkcyjny Nie ma czerpni. To co zabierze do spalania z powietrza Ale nawet jak palnik nie chodzi i nie potrzebuje więcej do spalania, wieje podobnie, tzn zaciąga powietrze z przewodu wentylacyjnego Tuleje. Tyle że doświadczenia robię przy całkowicie uchylonych drzwiach - i niczego to nie zmienia. Sprawdzałem, bo myślałem podobnie, że przyczyną może być za mały dostęp powietrza.
 11. Podbiję. Może ekspert coś jednak doradzi
 12. Ja ją przeczytałem tak: "Niekoniecznie to co wydaje się oczywiste - jest słuszne" PS: Zgrabnie mi wyszło
 13. Dopiszcie moje członkostwo w tym klubie. Spełniam idealnie wszystkie warunki. PS: Buster. Nie ma rzeczy niemożliwych. Skąd wiem? Tinka na zlotach spotykam. Spotykam i widzę osobiście że nie ma tych niemożliwych do zrealizowania.