Skocz do zawartości

bobiczek

Uczestnik
 • Posty

  7 185
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  84

bobiczek last won the day on grudnia 6

bobiczek had the most liked content!

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  1502

Ostatnio na profilu byli

37 904 wyświetleń profilu

bobiczek's Achievements

Ostoja forum

Ostoja forum (4/4)

683

Reputacja

 1. Jakiej padliny. Ptaków? Przecież w tej karmie same produkty roślinne i zboża Dwa procent wołowiny i kurczaka. Dlaczego miałoby zaszkodzić?
 2. A dlaczego nie. Wysokobiałkowe. Dla sójki, sroki akuratne. Od lat stosuję zmielone jako zanętę na ryby, sprawdza się. Może by nie była zła w karmniku? Połowa u mnie zostaje w karmniku Głównie właśnie zboża. Wybieram i wywalam.
 3. Czy ktoś testował może suchą karmę dla psa i kota w karmniku? Sprawdziłaby się?
 4. Poza tym jak przystało na męski wpis "chciałbym" ma całkiem miłą aparycję i facjatę
 5. Te kafle doczyścić z chemii budowlanej, będzie wyzwaniem chyba gorszym niż ościeżnica.
 6. To nie jest merytorycznie do liczb i prognoz. To takie tylko wiesz... Wiesz jakie Jaja sobie robisz, jak zawsze Twoja nadinterpretacja bywa że poraża, ale częściej jednak śmieszy
 7. Latka lecą, temat ma 10 lat. No i są zmiany. Są Okazało się, że Chiny kłamały i nie bardzo chcą rezygnować z węgla. Ja wiem, że komunistyczne państwo nigdy nikogo jeszcze nie okłamało, ale wygląda, że jednak mamy ten pierwszy raz. Okazuje się, że tylko w zeszłym roku chińskie prowincje wydały pozwolenie na budowę 250GW elektrowni węglowych ). A razem z tymi czekającymi na pozwolenie wychodzi 400GW. Dla porównania teraz my mamy jakoś 30GW w węglu, a na świecie węglowych elektrowni jest gdzieś 2000 GW. Jeszcze inaczej to ujmę. Chińczyki chcą dodać do swoich 1118 elektrowni węglowych 13 razy tyle mocy co cała Polska, ale my musimy drastycznie zbiednieć na karach za węgiel, bo inaczej planeta umrze. Info do wpisu brałem stąd https://energyandcleanair.org/publication/chinas-new-coal-power-spree-continues-as-more-provinces-jump-on-the-bandwagon/?fbclid=IwAR2u1qmz00d_DBdrgapv9tAqmCkPE1q94p1lrSmoLpoXMjHWXSkuaHAG0ic
 8. Super broda! Super! I dobrze wiemy o czyją chodzi! 😛
 9. A ja jak jadłem ten substytut to pzytyłem w ciągu tygodnia 2,5 kilograma. Co robiłem źle?
 10. Jak nie byłeś stroną, skoro piszesz że ten parking to 1,5 metra od Ciebie. Znaczy się sąsiadowałeś z przyszłą inwestycją. Znaczy musiałeś być stroną. Znaczy musiały przychodzić powiadomienia na etapie wydawanego pozwolenia na budowę.
 11. Dokładnie te najtrafniejsze porady są podobne. Najtaniej i najmądrzej jak dla mnie zabrzmiała propozycja "zamknąć boki, keramzyt do środka, całość od góry zamknąć" I podzielić koszty na 2 połowy. Chyba wersja najbardziej ekonomiczna na ten moment. No ale byłeś na etapie powiadamiania przed wydaniem pozwolenia na budowę. Reagowałeś? Rozwiń troszkę, jestem ciekaw jak to się odbyło. Zaskarżałeś decyzję? teraz się uśmiechnąłem pod nosem. Pewnie wiesz dlaczego. Ale nie dlatego żebym nie zrozumiał. Pewnie dlatego że w duchu muszę się zgodzić i przyznać rację. Kto ma władzę ten rządzi i ma gdzieś przepisy prawa. Nie ma. Bywają samowole budowlane, chociażby autostrad. Tak. Ale ja mimo braku dzisiaj satysfakcji (no bo niby skąd ma być ) potrafiłem samowolę wykazać i wstrzymać budowę tejże wspomnianej autostrady. Ty i reszta sąsiadów - mieliście łatwiej.
 12. Przypomniałem sobie o tej wiacie, w kontekście tematu na jednym z forum. Wykonawca prosi o poradę dotyczącą ocieplenia elewacji. Może wkleję jego zapytanie. "Witam. Potrzebna porada specjalisty od elewacji. Mam nieruchomośc, gdzie sąsiad jest w odległości 50cm. Chciałby ocieplić ścianę przynajmniej 10cm styropianu. Wedle możliwości nawet 20. Czy ktoś ma pomysł w jaki sposób to wykonać (przede wszystkim widzę problem w kołkowaniu). Może jest jakiś klej, który nie wymaga kołkowania?" I teraz niech mi ktoś powie jakim cudem to zbudowano w ten sposób i dlaczego nikomu to nie przeszkadza, a ta wiata w opisie musi stanowić problem.
 13. Jak oglądam na zdjęciu zarys tej wiaty, nie mam pojęciu komu, w czym i w jaki sposób - mogłaby przeszkadzać.
×
×
 • Utwórz nowe...