Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

bobiczek

Uczestnik
 • Posty

  14696
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  41

bobiczek last won the day on grudnia 3 2017

bobiczek had the most liked content!

Reputacja

259 Dobry doradca

O bobiczek

 • Ranga
  Ostoja forum

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  1735

Ostatnio na profilu byli

29210 wyświetleń profilu
 1. Fajna. Drobna, da ogień jak się ognia zachce, bez breweri. Jest oki. A powiedz, to się też jakoś zabudowuje? Czy se stoi i już? Nie gadaj. Wciąż masz takie samo upodobanie w dresach. No i jak dres - to tylko "trzy paski od Adasia" Spoko. "Sie ma na dzielni szacun za dres i za inne"
 2. Lista obecności

  Zabieraj z sobą po drodze fumfelke śląską.
 3. W art. 5 ust. 4 Prawa budowlanego stwierdza się, że w przypadku przeniesienia własności budynku i mieszkania, oraz zbycia spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu zbywca przekazuje nabywcy świadectwo energetyczne. Trzeba jednak dodać, że takie transakcje są nadal możliwe bez świadectwa i zależy to tylko od woli stron umowy. Notariusz nie odmówi sporządzenia aktu notarialnego, jeśli sprzedający nie ma świadectwa, a kupujący go nie zażąda. Nie ma też żadnych sankcji karnych dla właścicieli, którzy sprzedadzą swoją nieruchomość bez certyfikatu energetycznego. Jeśli kupujemy dom czy mieszkanie, powinniśmy jednak domagać się tego dokumentu, żeby oszacować przyszły koszt utrzymania nieruchomości.
 4. Z tego co pamiętam przy sprzedaży mieszkania jest chyba obowiązek dotyczący wykonania i okazania certyfikatu.
 5. Mostek ogrodowy

  Co to za sprzęcicho za mostkiem? Wygląda na kawał solidnej maszyny. Do czego służy że się tak głupio z ciekawością zapytam?
 6. Sprzątaj garaż. I wygodne krzesła a może i jakieś łóżko polowe szykuj!
 7. mój wymarzony domek

  Widziałem go w akcji. Szybki jest
 8. Dziennik PeZeta

  Dokładnie w tej kolejności. Z tym że pomiędzy wpuszczamy szambiarkę. I albo pijemy z radości nad dobrze wydanymi pieniąchami (szambiarka wjeżdża, pompuje, i zabiera w siną dal ) I albo pijemy z rozpaczy nad źle wydanymi pieniąchami (szambiarka wjeżdża, pompuje ale już nie zabiera w siną dal)
 9. mój wymarzony domek

  Oczywiście stolarek na krześle wyścielonym na biało! Choć by się zdało garnek większy grzybowej nastawić, bo i na obiad zasługuje jeszcze kilku gości zaprosić.
 10. Ja wybrałem do całego domu Berkera. Nie wiem jak dzisiaj z ceną (pamiętam że nie należy do najtańszych, ale wstrzeliłem się wtedy w jakąś ekstarhipersuper promocję w "Platformie" i kupiłem hurtem ilość na cały dom. Chwalę sobie użytkowanie. Do dnia dzisiejszego nie mam i nie miałem najmniejszych problemów. Poza tym wciąż wyglądają jak nówki sztuki
 11. Musisz mnie przekonać i chociaż w dwóch zdaniach uzasadnić. Inaczej będę miał w głowie mętlik
 12. mój wymarzony domek

  Mam tak samo jak Ty Tyle że u mnie są codziennie w grupie 3 małolatki i jeden małolat. Teraz właśnie kończą obiad jak i My
 13. Lista obecności

  się wydało co Gaweł zanabył na zlotowy piątkowy wieczór. Hura.
 14. Ale czego?! Czy to drogo czy tanio? Czy to szybko czy wolno? Czy to dobra firma czy niedobra? Czy to najlepszy materiał do budowy czy najgorszy? Czego chcesz się dowiedzieć?
 15. Podatek katastralny?

  Jak to w Nowym Roku bywa katastrat wraca. "Dokładnie 27 listopada 2017 roku w Dzienniku Ustaw opublikowany został tekst ustawy nowelizującej o CIT, PIT i zryczałtowanym podatku dochodowym. Nowe przepisy dotyczące podatku katastralnego dla nieruchomości komercyjnych mają zacząć obowiązywać od 1 stycznia 2018." https://bezprawnik.pl/podatek-katastralny-2018/
×