Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie   

 1. Ostatnia godzina
 2. Witam. Potrzebuje zmodernizować instalacje na klatce schodowej. Obecnie sterowanie oświetlenia za pomocą zwykłych włączników schodowych (góra-dół). W miejsce tych włączników chcę zastosować czujnik PIR z 3 punkcjami (on; off; pir) (w załączeniu foto). Jak podłączyć przewody?
 3. Ale z betoniarni dostane też beton bez zbrojenia rozproszonego i bez plastyfikatora, a siatki stalowej nie chce kłaść.
 4. Skoro otrzymałeś ileś wycen z okolicznych hurtowni, to po co beczysz z powodu jednej? Rabatu dać nie chcieli klyentowi?
 5. Dzięki za punkcik - ale narazisz się , panie Janie

  Pozdrowienia

 6. Dzięki za punkcik - ale narazisz się , panie Janie

  Pozdrowienia

 7. masz kulawe pojęcie i nieudolnie chcesz się wybielić, a chamstwem jest to że masz bardzo ograniczone pole myślenia i czytania tekstu z prawidłową jej interpretacją. Pisze wyraźnie jak byk, że asfalt jest to materiał pochodzenia naturalnego. Natomiast lepik czy lepik asfaltowy jest produktem. Jeżeli nie pojmujesz co to jest materiał pochodzenia naturalnego a produkt to świadczy tylko o jednym. I jeżeli nie pojmujesz porównania ropy naftowej do etyliny to się nie dziwie bo faktycznie to już trochę wyższa szkoła myślenia.
 8. Dzisiaj
 9. Uważasz, że para nie skrapla się w, lub na ścianie? To może nie trzeba wietrzyć i wentylować pomieszczeń? Tylko jak bzykać w takim zaduchu i wilgoci?
 10. Znowu chamstwo mhtyla - widać organiczne -jak ropa, albo wrzód. Z następnego postu widać, że ty w ogóle juz nie wiesz, o czym była mowa. Szkoda mojego czasu.
 11. Tylko że w moich postach jest kilka zdań a w twoich kilkadziesiąt.
 12. Nie pyskuj tępaku i kapusiu od niechlujnego pisania i swoim durnym wywodem nawet porządnego fachowca ogłupiłeś, że dał ci plusa. Dyskusja zaczęła się i dotyczyła warstwy zgrzewalnej w papie termozgrzewalnej i pisałem abyś pokazał mi i udowodnił że ta warstwa to lepik i co pokazałeś? tak zamydliłeś temat że nie wiadomo kto jest kto. A nakapowałeś na siebie też? że piszesz niezgodnie z Regulaminem, że piszesz nie na temat, że wypisujesz durnoty budowlane i na końcu że gmerasz w cytowanych czyiś postach je zmieniając? I nie pisz chamie że życzliwie do mnie podchodzisz bo życzliwie to ja podchodziłem do ciebie ale olewałeś moje sugestie i uwagi, zresztą olewałeś po dobroci i po złości,ba nawet olewałeś gdy zwracałem uwagę bezosobowo więc nie pisz mi że próbowałeś życzliwie bo mi serce pęknie z żalu że ja taki niedobry a ty taki cacy. Zobacz co to jest lepik czy lepik asfaltowy czy to jest coś co występuje w przyrodzie? czy to jest twór przyrody czy człowieka. O ile zrozumiesz porównanie to tak jakbyśmy rozmawiali co to jest etylina a Ty wklejasz definicje co to jest ropa naftowa. Etylina to pochodny produkt który jest wytwarzany z ropy naftowej tak samo jak lepik pochodny jest z asfaltu. Więc nie uświadamiaj definicjami z netu tylko udowodnij że warstwa zgrzewalna to nie bitum tylko lepik.
 13. Nie polecam prosiłem o wycenę towarów na budowę , ze wszystkich okolicznych hurtowni dostałem a tu na kliencie nie zależy po co w końcu w Polsce bisness kwitnie ,zycze wiele dobrego ale beze mnnie
 14. Tiiiiaaaaaaaaa. W określonym kontekście: jest to tak samo prawidłowe jak zdanie: Jósz niemam siłóf do ....... Dokładnie tak samo daje po oczach. I w szkole (za oba) - pała.
 15. Dokładnie mamy tyle samo postów - po 14 razem z tym - w sumie wszystkich jest 50. Jak zwykle twoje twierdzenie jest nieprawdziwe - musisz coś z tym zrobić. Punkciki co prawda są, ale brak meritum.
 16. Każdy matoł uważa, że na około są matoły. Oczywiście zgłosiłem Redakcji zachowanie buraka! Spróbowalem do ciebie napisać życzliwie, podesłałem ci materiały - ole do ciebie sie mówi jak do ściany. i jeszcze podskakujesz. Jak pętak - zamiast poczytać i zrozumieć. Spróbować. Pytałeś: Jak sie dowiedziałeś , co ma asfalt do papy i jeszcze zacytowałeś - to znowu pytasz co ma lepik do asfaltu. W poście 42 miałeś linki co to asfalt, lepik, papa zgrzewalna. teraz piszesz: no to masz, co nie doczytałeś z linku: "Asfalt – materiał (lepka ciecz lub skała) pochodzenia naturalnego (asfalt naturalny) lub otrzymywany jako jedna z frakcji przerobu ropy naftowej (asfalt ponaftowy), o konsystencji stałej lub półstałej o barwie od ciemnobrązowej do czarnej. Jest on układem koloidalnym o dużej trwałości, składającym się z dwóch faz: rozproszonej (asfalteny) i rozpraszającej (oleje). Jest stosowany do budowy nawierzchni dróg, do produkcji papy oraz jako materiał izolacyjny (lepik asfaltowy). Jest to mieszanina wielkocząsteczkowych węglowodorów łańcuchowych, cyklicznych oraz związków heterocyklicznych. O jakości asfaltu decyduje jego temperatura mięknienia, ciągliwość, stopień penetracji, łamliwość. Należy do tak zwanych bitumów." Dodatkowo trzeba zrozumieć, że lepik to nazwa ogólna - dopiero przymiotniki określają jego typ, rodzaj, itd. I radzę skończyć z chamskimi odzywkami i zastąpić argumentami! Racjonalnymi.
 17. Dokładnie napisałeś dyskusje sam ze sobą.
 18. napisałem dyskusję - być może przeczyta tylko twoje posty.
 19. tak Znowu ogólnik nie związany z tematem - przedstaw swoje stanowisko, jeśli "rozumiesz", o co chodzi Jeśli chodzi o definicję - to strop gęstożebrowy - pewnie "rozumiesz" - więc wystarczy
 20. Wklei kilka "definicji" - ale nie zrozumie
 21. adekwatnie do ciebie...
 22. Tylko jest mały problem, bo twoich postów/tasiemców nie da się przeczytać w skrócie.
 23. Mistrzu drogi, ja w przeciwieństwie do ciebie czytam, ale nie tylko czytam bo czytam ze zrozumieniem. Sam sobie zaprzeczasz, gdzie w pokazanym przez Ciebie fragmencie pisze o lepiku i o wytapianiu? I nie rozumiesz tępaku, że asfalt to asfalt a lepik to pochodne mazidło asfaltu? W zacytowanym fragmencie pisze o asfalcie jako warstwie sklejającej a napisałem wcześniej wyraźnie, tylko tak to jest jak komuś zarzuca się że nie czytał a sam olewa czytanie tego co kto inny napisał. I nadal masz problemy ze zrozumieniem co się do ciebie pisze bo piszesz niechlujnie i masz w dup... wszystkich z Redakcja i Regulaminem włącznie.
 24. Nie, mistrzu użyłeś określenia -punkt skraplania pary i wypisujesz co to jest punkt skraplania rosy. na drugi raz zastanów się co piszesz bo napierniczasz bzdury z których potem nieudolnie chcesz wybrnąć. Jak zwykle piszesz to co tobie pasuje a raczej wydaje się że tak jest, masz trochę skrzywiony punkt widzenia i masz niezłego punkta na punkcie punkta.
 1. Załaduj więcej aktywności