Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Wczoraj
 2. Co to za brama o takiej szerokości z automatyką i montażem za 6200? Hormann, Wiśniowski ceny od 8000 w górę dla tej grubości rozmiarów i napędu.
 3. Otwór wjazdowy - szeroki i wysoki - zapewnia komfort, wrotom segmentowym z napędem też niczego nie możemy zarzucić. Dobrze przylegają do nadproża, są szczelne z każdej strony, jedynie podczas silnego wiatru i deszczu pod uszczelkę progową przedostaje się troszeczkę wody - mówi Monika, Czytelniczka Budujemy Dom, która górną segmentową bramę garażową użytkuje od 2011 r. Pełna treść artykułu pod adresem: https://www.budujemydom.pl/garaz/25954-szeroka-brama-segmentowa-z-napedem-ma-tylko-jedna-wade
 4. Chaton

  Koszt budowy domu 2019

  Właśnie pisząc poprzedni post zdałam sobie sprawę że po części też się dokładam do tego trendu. Zawsze myślałam, sledząc różne fora budowlane, że kto jak kto ale ja nie będę zwracać uwagi na takie pierdoły jak estetyka i wybiore dach dwuspadowy bo taniej i przecież życie toczy się w środku, więc wygląd zewnętrzny powinien zejść na drugi plan. Jednak gdy przyszło co do czego i miałam wybór między dachem dwuspadowym a wielospadowym, zrobiłam sobie wizualizacje i wybrałam wielospadowy. Zaraz będzie lato i będę za to słono bulić. Mam nadzieję, że to pierwszy i ostatni taki wyskok i że więcej takich kaprysów nie zaliczę. Pocieszam się, że wielospadowy daje mi lepszą ochronę przed słońcem w lecie przez okapy z każdej strony, co eliminuje konieczność stosowania rolet zewnętrznych.
 5. Najwyższej jakości kowalstwo artystyczne, najpiękniejsze bramy i ogrodzenia w Polsce. Realizujemy projekty kowalskie o dowolnym stopniu skomplikowania. Pracują u nas najlepsi kowale w Polsce Zapraszamy do odwiedzenia galerii wystawowej http://www.mb-nylec.com/
 6. adamsantler

  Kowalstwo artystyczne i metaloplastyka

  Kowalstwo artystyczne najwyższej jakości https://www.artystycznekowalstwo.com/
 7. mhtyl

  Wkrętarka GSR 960 T

  Ta literka T być może oznacza, że posiada wyświetlacz albo jakieś dodatkowe inne rozwiązanie. Natomiast co do futerka co nie co szukać, naprawić tego nie naprawisz a obsługa jest prostsza od budowy cepa Zapewne wiesz że jest to samozaciskowy uchwyt, szybki i prostszy w obsłudze bo nie potrzeba kluczyka jak było w starych futerkach. Co do maszyny to nr katalogowy jest Ci w zasadzie nie potrzebny, masz nr modelu. Do tego modelu możesz zastosować spokojnie akumulator 12 V, będzie wtedy mocniejsza.
 8. Garou

  Wkrętarka GSR 960 T

  Dziękuję za odpowiedź. Po prostu chciałem się dowiedzieć, co to za sprzęt. Może jakieś parametry. Tak z ciekawości, bo wygląda na solidną. Nie spotkałem jeszcze modelu z literą T w symbolu. No i o futerkach PEACOCK też nic nie mogę znaleźć.
 9. mhtyl

  Wkrętarka GSR 960 T

  Jest to model z końcówki lat 90 ubiegłego wieku i początku nowego wieku. Po co szukasz nr modelu? Co potrzebujesz? Jest to profesjonalna maszyna, a że duża no cóż taki design w tamtych latach obowiązywał, jest ona jeszcze na baterie NiCd.
 10. Nie trzeba nic wiercić bo zapewne jak wiesz są na zacisk/ścisk wszelakie mocowania do uziomu.
 11. Witam. Dostałem wkrętarkę Bosch GSR 960 T. Czy może mi ktoś powiedzieć, co to za model? W Internecie nic nie mogę znaleźć o tym modelu. Jest dość duża, jak na 9,6V. Numer katalogowy niestety wytarty. Może po zdjęciach ktoś rozpozna , cóż to za wynalazek.
 12. Ocynk niestety rozpuści się zanim beton zwiąże. Spawanie też wypala ocynk, zresztą wiercenie otworu na śrubę, też miejscowo uszkadza powłokę, ale w mniejszym stopniu.
 13. A jak wyglada doplara w wypadku gdy wlasciciel musi pracowac za granica za najnizsza w danym kraju i nie stac go na wymiane pieca w Polsce. W domu w Polsce mieszkaja rodzice wlasciciela z emeryturka rolnicza.
 14. rower

  Jaki tynk na ocieplenie domu?

  Bardzo dobre tynki produkuje właśnie Foveo Tech. A poza tą firmą to w ogóle doradzałbym wybieranie kompletnych systemów - zamiast łączenia produktów różnych producentów. No i dobrze jest przyjrzeć się faktycznie na jakie niekorzystne czynniki może być narażona nasza elewacja - pozwoli odpowiednio dobrać fasadę do wymogów jakie musi spełniać.
 15. Gość

  Hurtownia budowlana: Wima

  Konkretna babka z dużą wiedza i doświadczeniem
 16. Hurtownia budowlana: Wima Województwo: pomorskie Miasto: Zbychowo Pełny opis hurtowni pod adresem: https://www.budujemydom.pl/hurtownie-budowlane/pomorskie/zbychowo/21510-wima1
 17. Sam sobie chłopie zaprzeczasz poprzez swoją niewiedzę, otóż ocynk jest skuteczny pod warunkiem że nie jest uszkodzony a spawanie uszkadza/wypala powlokę ocynkowaną i możesz sobie zabezpieczasz nie wiem czym, nie wrócisz do takiej ochrony jak powłoka ocynk.
 18. Ostatni tydzień
 19. Bednarkę zawsze się sprawa tylko trzeba ją odpowiednio zabezpieczyć przed korozją A tych którzy wątpią w spawanie niech sprawdzą sobie bednarkę która leży w ziemi rok i zobaczą skuteczność ocynku czyli kompletna korozja
 20. Po przymiarce na budowie wybraliśmy łączniki Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 21. Elfir

  Projektowanie ogrodów

  Portfolio można obejrzeć na Facebooku (Album: realizacje ogrodów): Ogrody.Elfir https://www.facebook.com/pg/Ogrody.Elfir/about/ Wrzucam też zdjęcia na Pinteresta https://pl.pinterest.com/elfir2722/elfir-studio-projektowania-terenów-zieleni/
 22. mhtyl

  dach

  Nie widziałem jeszcze kontraty i łaty aby miały w sumie wysokość 15 cm.
 23. zenek jest wiele czynników branych pod uwagę przy wyliczaniu przekroju więźby.
 24. Gość

  Dlaczego nie wybudowałbym domu szkieletowego?

  Właśnie wybudowałam z mężem dom szkieletowy w systemie Steico. Takiej antyreklamy to ja w życiu nie czytałam. Wniosek nasuwa się jeden, zbudował pan bubel.
 25. ravhtc

  dach

  Ja polecam też gotowe rozwiązanie- płyty Thermano. Mamy na naszym dachu. Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
 26. Zapomniałeś, ze jest jeszcze parcie wiatru i obciążenie śniegiem.
 27. Pewnie że prościej ale jednak lepiej jak kafle ciepłe są a nie takie sobie. Program zmieniony na 1 godz. grzania- 1 postoju, zobaczymy jak to się sprawdzi.
 1. Załaduj więcej aktywności
×