Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Cała aktywność

Strumień aktualizowany automatycznie     

 1. Ostatnia godzina
 2. Są to zmiany nieistotne i nie potrzebujesz do tego celu architekta czy projektanta, musisz tylko zgłosić do starostwa że chcesz przeprowadzić remont.
 3. Wyluzuj... Gdzie tu widzisz kłębek kabla i gaśnicę ??? Jakie różne tematy przywołujesz??? Jaki reformator??? Tu jest o kupionej działce gościa Janka!!!
 4. Wrocław: Koronawirus w sanepidzie! Kwarantanna pracowników, w tym dyrektora. https://gazetawroclawska.pl/wroclaw-koronawirus-w-sanepidzie-kwarantanna-pracownikow-w-tym-dyrektora/ar/c1-14896167
 5. no i słusznie, bo w statystykach przecież powinno się brać pod uwagę ilość wykonanych i opisanych testów, a nie rozdanych do szpitali...
 6. Nie spodziewałem się, że tak skoczy nagle.
 7. mhtyl

  Koronawirus

  Nie przesadzaj z tym słodzeniem bo w kompleksy popadnę Ale tak jest, ja pierwszy nikogo tu nie obrażam i nie atakuje, odpowiadam tylko na te durne, prowokacyjne i bałamutne posty w ten sam sposób co ci którzy uważają się za inteligencje tego forum a słoma z butów im wystaje. Tu zgody nie będzie bez interwencji Marcina.
 8. My kulturalnie dyskutujemy a tak szczerze - spodziewałeś się JUŻ wygaszenia tego syfu???
 9. joks

  Koronawirus

  Liczba chorych na całym świecie przekroczyła milion , 50 tyś zmarło ...a to dopiero początek ..
 10. Może się pogodzicie, nie znudziło się jeszcze?
 11. To zdanie mogłeś sobie darować, żeby, jak twój kolega pisał gdzie indziej - nie siać nienawiści i nie prowokować kłótni... Reszta wypowiedzi też nic nie wnosi... Najważniejsze jest - i tylko ono powinno było się pojawić - ostatnie zdanie:
 12. zenek

  Koronawirus

  No to bardzo niedobry objaw, bo wyskoczyło mocno do góry. Bardzo niedobrze! Kilka dni było stabilnie. W samym woj mazowieckim ponad 140 zarażonych. Szumowski w czwartek: "To naprawdę nie zależy od tego, czy medycy będą najsprawniejsi, czy będą świetnie działali. Jeżeli my nie zachowamy się przyzwoicie, siedząc po prostu w domu, to taki scenariusz może mieć miejsce. To wszystko zależy od nas. Naprawdę" – powiedział minister. Dodał, że w Polsce mamy w tej chwili dopiero początek walki z epidemią. "Parafrazując wypowiedzi historyczne, to nie jest początek końca, to nawet nie jest koniec początku, to jest naprawdę początek działań, początek naszej walki" – ocenił. Odnosząc się też do danych o testach w innych krajach zauważył, że Niemcy nie prowadzą oficjalnych statystyk, a w krajach azjatyckich wlicza się też tzw. szybkie testy kasetkowe. Minister dodał, że w Polsce rozdysponowano szpitalom już kilka tysięcy testów, a za chwilę kolejne kilkadziesiąt tysięcy, ale nie uwzględnia się ich w danych o diagnostyce zakażeń."
 13. Wy się gryziecie a tu: Polska zarażonych dziś +392 a zmarło +14 Pacjent z koronawirusem zmarł w drodze do szpitala w Koszalinie. https://gk24.pl/pacjent-z-koronawirusem-zmarl-w-drodze-do-szpitala-w-koszalinie/ar/c1-14896479?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=CampaignName
 14. No, proszę... A nie powinieneś - po chrześcijańsku - jak ktoś walnie, drugiego policzka nadstawić? Z tym to trochę przesadziłeś... ale niech ci będzie...
 15. zenek

  Koronawirus

  Bardzo dobra postawa - sprawiedliwa, równoważna, racjonalna,stanowcza, wyważona - i wychodząca naprzeciw w stosunku do rozmówcy, wrażliwa na jego sposób zachowania. Podzielam w 100%. Dałbym ci 2 punkty, ale się nie da
 16. Wez sobie baranku kabel zwin w kłebek i przykryj kurtka a gasnice wsadz miedzy nogi. Walisz popier... rady w roznych tematach a tu bedziesz baranił , ot reformator sie znalazł.
 17. mhtyl

  Koronawirus

  Pierwszy reki nie podnosze a z panem rozmawiam po pańsku a z chamem po chamsku.
 18. Czyś ty pił dzisiaj, czy jeszcze na kacu? Architekt projektuje cały budynek, wraz z oknami drzwiami stropami schodami itd. Cały. Konstruktor liczy elementy konstrukcyjne i na podkładzie architektonicznym rysuje swoje konstrukcyjne. Dodatkowo wiekszość architektów ma uprawnienia do konstrukcji w ograniczonym zakresie do 1000 m3, czyli budynek w tym sie zwykle swobodnie mieści. Ale zwykle współpracuje z konstruktorem i i bardzo dobrze. Każdy robi to, co studiował. Resztę na szczęście dobrze napisałeś. Jak nie zmieniamy nadproży, to mozna zamiast okien zrobić drzwi.
 19. mhtyl

  Koronawirus

  Pokazuj swoja niedolnośc az cie Marcin na zbita mordke wywali za sianie nienawiści i prowokowanie do kłutni bo nic innego nie umiesz robic a mi laski nie musisz robic.
 20. Dzisiaj
 21. To nie róbcie syfu, bo dalsi będą odchodzić Nie da rady
 1. Załaduj więcej aktywności
×
×
 • Utwórz nowe...