Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Czy można wykorzystać przewody kominowe jako wentylację?

Recommended Posts

Mnie w czasie remontu mieszkania proponowano rozwiązanie, które miało polegać na włożeniu do komina specjalnego rękawa i rozprężenia go ciśnieniem do ścian komina. Nie było to w celach wentylacyjnych, ale do montażu pieca z zamkniętą komorą spalania.

Niestety nie poznałam tej technologii, ponieważ wybrałam inne rozwiązanie.

wystrczy dobrze wyszczotkowac komin i nadaje sie do wentylacji ,wkłady z rur robi sie wtedy jak komin jest w tragicznym stanie technicznym i sie sypie lub zaszedł smołą w skutek zle spalanego opału
pozatym to wystarczy wyczyscic i z powodzeniem moze pracowac jako wentylacyjny

Cytat

Mnie w czasie remontu mieszkania proponowano rozwiązanie, które miało polegać na włożeniu do komina specjalnego rękawa i rozprężenia go ciśnieniem do ścian komina. Nie było to w celach wentylacyjnych, ale do montażu pieca z zamkniętą komorą spalania.

Niestety nie poznałam tej technologii, ponieważ wybrałam inne rozwiązanie.

metoda znana i stosowana przy krzywych kominach

Gość stefania
zakaz uzywania przewodu spalinowego z powodu pęknietej sciany i uszkodzeniu na stropach, zaplanowano wykorzysrtac jako przewod wentylacyjny.zglosilam sprzeciw gdyz z tego powodu bylam zatruta co. zakaz wydala straz pozarna ratujaca moje zycie.Praconia projektowa wydala zgode na uzywanie tego przewodu.Kto obecnie moze anulowac w/w projekt Proszę o odpowiedz

Opisz jeszcze raz, tym razem dokładnie i najlepiej stosując się zasad pisowni w czym tkwi problem, bo ciężko załapać o co w ogóle biega.

Gość Kamila
Czy uzywany komin wentylacyjny mozna uzyc rowniez jako dymowy? Np montujac wklad?

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować