Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

animus

Uczestnik
 • Posty

  13072
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  112

animus last won the day on lutego 22

animus had the most liked content!

Reputacja

558 Doskonały doradca

O animus

 • Ranga
  7 lat tu już
 • Urodziny maja 26

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  4059

Ostatnio na profilu byli

37380 wyświetleń profilu
 1. Odchudzanie

  Miło poczytać takie wpisy. Plusik daję.
 2. A nie Bulgot francowaty?
 3. Nie podcieraj dopy szkłem. 4-D kup. Pompki osobno. Na powrocie pompy się nie robi.
 4. mój wymarzony domek

  Dawno nie jeździłem motocyklem. Aaa.. Hondę Valkyrie. Czasu brak i najlepiej być (młodym) singlem i "bzykać" takim jednośladem.
 5. mój wymarzony domek

  To sport piękny, ale wysoce udarowy, trzeba dobierać stoki do własnych możliwości i brać poprawkę na wiek. Przed zjazdem oczywiście rozgrzewka obowiązkowa, organizm trzeba przygotować do wysiłku.
 6. mój wymarzony domek

  1.Doprawić można wszystko, ale grzyby to właściwie przyprawa, aromat, więc przyprawiać przyprawę? Dodam że składa się z bodaj 90% wody. Zaletą jest, jak grzybiarzowi po zbiorze, do końca nie uda się ich oczyścić z larw muchówek (tzw. czerw). Co ja napisałem. 2.Bywa że to drugie, niewiadomo jak człek na te frykasy zareaguje.
 7. mój wymarzony domek

  Wszystkie gatunki purchawek są jadalna za młodu, ale muszę ostudzić zapędy, np. purchawka czarniawa bardzo szybko staje się nieprzydatna do spożycia, ze względu na nieprzyjemny zapach (torsje). Część tej rodziny za młodu jest owszem jadalna, ale jest nieszczególna w smaku.
 8. mój wymarzony domek

  Żeby stwierdzić czy to nawiew, czy wywiew trzeba świeczkę zapaloną przybliżyć, płomień pokarze, w którą stronę powietrze lizie. Najlepiej ukierunkować wszystkie kratki wywiewne w domu zakładając im zawory zwrotne. To chyba grzyb nazywany kurzawka, młode zjadliwe.
 9. A może ocieplenie z wełny z nieużytkowego poddasza, niedotyka do styropianu przyklejonego do ścian.
 10. mój wymarzony domek

  Went. grawitacyjna składa się z wentylacji nawiewnej i wywiewnej. Którą posiadasz?
 11. mój wymarzony domek

  Co zatkać, jak nie ma. Wentylacja w mieszkaniu czy w domu, składa się z wentylacji nawiewnej i wywiewnej. Którą posiadasz?
 12. To nie może być cegła, to izolacja cieplna ma wadę, źle zrobiono coś tam, może to i pianka rozprężna, albo kleju napaskudził do środka. Trzeba zrobić odkrywkę, wyciąć kosteczkę styropianu z siatką, nożem, cyknąć fotkę i wsadzić z powrotem do wiosny niech siedzi. Kołkowania nie widać, a cegły widać? I jak tu nie pić. A ta antena była już zamontowana, bo nie widać na termo zdjęciach.
 13. To załamane na tynku łączenie siatek.
 14. Dlatego taka prosta kreska od cegiełek jest nierealna, zwłaszcza jak żelbet leży na nich. To może być rynna dachowa.
×