Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

animus

Uczestnik
 • Posty

  13625
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  117

animus last won the day on października 7

animus had the most liked content!

Reputacja

583 Doskonały doradca

O animus

 • Ranga
  7 lat tu już
 • Urodziny maja 26

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  4303

Ostatnio na profilu byli

38091 wyświetleń profilu
 1. animus

  Instalacja fotowoltaiczna garść pytań

  Wystarczy rozpiąć wtyczkę, kumaty złodziej wie gdzie, ja nie napiszę. A samochody jak kradną to musza być bez uszczerbku czy nie? Zaśmiecasz następny temat swoimi mądrościami, ciekawe co na to powie Redakcja.
 2. Nie mam czasu karmić trolla, wybacz nudzisz już mnie.
 3. animus

  Instalacja fotowoltaiczna garść pytań

  Hahahaha............... https://www.eluban.pl/wiadomosci/12562,kradl-przewody-ze-slupow-pod-napieciem
 4. Dla twojej informacji, ludzie mieszkający koło mnie nawet nie wiedzą, że palę węglem a tym, co powiedziałem, to musieli wleźć do kotłowni i sprawdzić, że się akurat pali w kotle a dymu nie widać. Więc przestań gryźć po nogach, zajmij się mądrowaniem w temacie o panelach fotowoltaicznych.
 5. animus

  Instalacja fotowoltaiczna garść pytań

  Żałosne tłumaczenie.
 6. Stajesz się pomału trollem, żal mi cię.
 7. animus

  Instalacja fotowoltaiczna garść pytań

  Mądrujesz się i to ty jesteś smieszny tobie panele FV kojarzą się z montażem tylko na dachu. http://gramwzielone.pl/energia-sloneczna/28265/zatrzymano-kolejnych-zlodziei-paneli-fotowoltaicznych
 8. Ten styropian wystaw na OLX >oddam za darmo< ludzie wezmą do ogacenia, sypią np pod podłogi z legarami.
 9. Zmian z nocy na noc jest przecież dużo.
 10. Czy ktoś z Was wziął pod uwagę, ile przynosi strat, coroczne rozwiezienie węgla po całej Polsce i dowiezienie go wreszcie do tylu tysięcy kotłowni Januszów. Ile to paliwa, spalonej ropy, w tych ciężarówkach, zadartych opon, amortyzacji itd. Jaka emisja, zanieczyszczenie środowiska. A odbiór i odwiezienie popiołów na śmieciowiska, szkoda gadać, polowa ich rozsypywana pokątnie. Elektrownie buduje się blisko surowców, którymi się ją napędza.
 11. animus

  Instalacja fotowoltaiczna garść pytań

  Ja słyszałem że dużo jest kradzionych, a mają nabite numery.
 12. Jeżeli X ton węgla czy innego paliwa stałego, z wątpliwą sprawnością cieplną, spalają Janusze co roku w kotłowniach przydomowych, to jest to marnowanie opalu, w kotłowniach przemysłowych można wycisnąć więcej i wysłać do gospodarstw przydomowych, w postaci energii elektrycznej zasilającej pompy ciepła, zamiast ładnie podmalowanych nowych kotłów 5,6..... entej klasy. Dotacje na kotły na paliwa stale, to dotacje dla producentów kotłów i dla tych, co je badają, za fikcyjne świadectwa 5- klasy, na węglu, którego nie kupisz. Patriotyczne spalanie węgla! Z węgla korzysta co drugie gospodarstwo domowe w Polsce, co czyni nas europejskim wyjątkiem. Tę wyjątkowość najlepiej obrazuje fakt, że polskie gospodarstwa domowe odpowiadają aż za 84% zużycia węgla kamiennego we wszystkich gospodarstwach domowych Unii Europejskiej.
 13. Kilka lat? Polska fikcja. Janusze uważają, że ich ekologia nie dotyczy. Podgrzewacz cwu 12 kW z podajnikiem i sterownikiem Titanic Jeden mało? Nie chcesz z podajnikiem, to może śmieciuch? Podgrzewacz c.w.u. zasypowy VITO - moc 23 kW http://euro-kotly.pl/kociol-zasypowy-vito-moc-23-kw.html UWAGA !!! Oferowane urządzenie grzewcze przeznaczone jest wyłącznie do ogrzewania wody w układach ciepłej wody użytkowej. Zakwalifikowane jest do grupy podgrzewaczy c.w.u. z podajnikiem opału.
×