Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

animus

Uczestnik
 • Posty

  13451
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  114

animus last won the day on maja 1

animus had the most liked content!

Reputacja

570 Doskonały doradca

O animus

 • Ranga
  7 lat tu już
 • Urodziny maja 26

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  4246

Ostatnio na profilu byli

37780 wyświetleń profilu
 1. Przypominam, że to jest drewno i tu akurat jest mało skuteczne malowanie, lepiej nanosić przez namaczanie, lub autoklaw.
 2. Fakt jesteś otwarta, ale inaczej. Co do namiastki intymności, która nam w tych czasach została, ja swoją toaletę musiałem tu gdzieś pokazywać, chyba w Baszkowym dzienniku. Tłumy nie tłumy, ale Jest jeszcze parę osób, które tu zaglądają. Wartości człowieka nie mierzy się, tym co bierze, ale tym, co daje.
 3. Nie zamykaj się w sobie! Mogłabyś raz na jakiś czas coś tu skrobnąć, mamy śledzenie wątku.
 4. animus

  mój wymarzony domek

  Określenie „globalne ocieplenie” bywa mylące. Dotyczy bowiem średniej rocznej temperatury na całej Ziemi. Przespawać zawiasy to trzeba mieć do czego, a naszą Baszeńkę kochanieńki, "robią na stojąco".
 5. animus

  mój wymarzony domek

  Co do wysadzania fundamentu przez naturę. W gruncie piaszczystym od 60-80 cm przy niskim poziomie wód gruntowych. W glinie 100- 120 cm i wysoki poziom wód gruntowych. Pomiar od dna wykopu, z powierzchnią utwardzoną włącznie. Przy większych bramach ich rozpiętościach, to i 150 cm głęboko trzeba kopać. Pomiędzy bramą a nawierzchnią te 5 cm wystarczy, chyba że materiały słabe a ugięcia będą z czasem coraz większe, wszystko zależy jeszcze od sposobu odśnieżania, używania chemii, ilości opadów.
 6. animus

  nieprzyjemny zapach z odpływu prysznica?

  Znam podobny przypadek, ale tu sąsiad założył sobie dodatkowe WC wymuszone, z pompą do ścieków i rozdrabniaczem.
 7. animus

  mój wymarzony domek

  Tak, nie wiem czy cieszyć się tym co mam, możesz byłbym szczęśliwszy, mając więcej? To przestępstwo, za które grozi areszt lub kara grzywny.
 8. Tak, łatwiej mu będzie się układało. Atlas Geoflex Ultra, szukaj gdzieś promocji, w supermarketach uważaj są często po 20 kg, więc cena złudnie wydaje się atrakcyjniejsza, od ceny w sklepie standardowego 25 kg wora.
 9. animus

  mój wymarzony domek

  Wyłącznik ciśnieniowy powinien mieć 1- 2 bary histerezy. Regulacja wyłącznika +większy zbiornik przeponowy hydrofor.
 10. Szukaj kleju o symbolach C2TE S1 a jest ich dużo. Chciałem dodać, że pojawiły się kleje żelowe, np. Atlas Geoflex Ultra, KREISEL EXPERT 3.
 11. animus

  kratka ściekowa w garażu

  Ale jak się uprzesz. http://kratki-sciekowe.com/kratki-sciekowe-poziome-posadzkowe-wpusty-profesjonalne-kp300-d160-h1/p,227195 http://sciekowekratki.pl/produkt/wpust-podlogowy-5010s150/
 12. animus

  kratka ściekowa w garażu

  Zredukuj na 50-tkę dwoma redukcjami.
 13. animus

  Remont tarasu

  To za gacie.
×