Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Eksperci Blachy Pruszyński - pokrycia dachowe

Eksperci Blachy Pruszyński - pokrycia dachowe

Zaloguj się, aby obserwować  

Firma Blachy Pruszyński, największy polski producent stalowych pokryć dachów i elewacji, dostosowując swoją ofertę do wymogów architektów oraz oczekiwań klientów, każdego roku rozszerza asortyment oferowanych produktów. Na życzenie klienta firma Blachy Pruszyński wykonuje różnego rodzaju elementy niestandardowe, zapewniające estetyczne i funkcjonalne wykończenie obiektów. Więcej o firmie Blachy Pruszyński

59 tematów w tym forum

• 1 odpowiedź
    • 85 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 69 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 774 wyświetleń
  1. Panel dachowy, REGLE

• 4 odpowiedzi
    • 757 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 352 wyświetleń
  2. Blachodachówka panelowa

• 8 odpowiedzi
    • 832 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 327 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 288 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 399 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 274 wyświetleń
  3. Powłoka PURMAX

• 2 odpowiedzi
    • 510 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 275 wyświetleń
  4. System rynnowy metalowy

• 5 odpowiedzi
    • 537 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 139 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 296 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2 071 wyświetleń
  5. Obróbka metalowa

• 4 odpowiedzi
    • 469 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 370 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 225 wyświetleń
  6. IRYD rozstaw łat

• 5 odpowiedzi
    • 512 wyświetleń
  7. Blacha podbitkowa

• 3 odpowiedzi
    • 460 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 403 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 286 wyświetleń
  8. Obłożenie komina

• 1 odpowiedź
    • 274 wyświetleń
  9. Rodzaje powłok

• 4 odpowiedzi
    • 567 wyświetleń
  10. Ekonomiczna blachodachówka

• 2 odpowiedzi
    • 514 wyświetleń
  11. Powłoki na blachodachówki

• 4 odpowiedzi
    • 624 wyświetleń
  12. Jaka blachodachówka?

• 9 odpowiedzi
    • 576 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 442 wyświetleń
  13. Dach pod blachę na rąbek

• 17 odpowiedzi
    • 1 281 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 283 wyświetleń
  14. Obudowa komina

• 3 odpowiedzi
    • 399 wyświetleń
  15. Blachodachówka symetryczna

• 3 odpowiedzi
    • 540 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 580 wyświetleń
  16. Jaka blacha na rąbek?

• 8 odpowiedzi
    • 1 082 wyświetleń
  17. Obróbki aluminiowe

• 1 odpowiedź
    • 378 wyświetleń
  18. Montaż paneli na rąbek

• 2 odpowiedzi
    • 562 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 345 wyświetleń
  19. Pleśń na deskach dachu

• 18 odpowiedzi
    • 863 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 362 wyświetleń
  20. Rąbek, montaż w koszu

• 3 odpowiedzi
    • 491 wyświetleń
  21. m2 a m2 efektywny

• 3 odpowiedzi
    • 517 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 489 wyświetleń
  22. Środki do wypalania sadzy

• 1 odpowiedź
    • 372 wyświetleń
  23. Sklep internetowy

• 1 odpowiedź
    • 392 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 356 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 418 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 423 wyświetleń
  24. Blachodachówka płaska

• 3 odpowiedzi
    • 563 wyświetleń
  25. Cięcie blachy

• 2 odpowiedzi
    • 526 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Dobra - nie zrozumieliśmy się. Myślałem że piszesz o wadliwie wykonanym otworze okiennym. O złych wymiarach.  Jeżeli jest taki, jak by projektowany - to naturalnie zamówione okno powinno być do niego dostosowane. Wiem. Natomiast pdałem lepsze, cieplejsze rozwiązanie. Od inwestora zależy - ktore wybierze
    • Nie bardzo rozumiem, o czym piszesz.... 1. Otworów nie powiększa się dla kaprysu czy wedle widzimisię kogokolwiek tylko ustala wcześniej! Jak np. wypadnie wysokość parapetów, a zwłaszcza blatu w kuchni, którego wysokość była dokładnie ustalona? To podstawowe pytanie, które zadajemy inwestorowi na budowie i nawet te 2 cm w dół mogą mocno pokrzyżować plany. 2. Nawet jeżeli inwestor powiększy te otwory to nie wyczytałem, kto, kiedy i za ile ma dostarczyć i zamontować te nieszczęsne ciepłe parapety? Proszę uzupełnić swoję poradę... 3. Montaż okien na listwie podparapetowej, wielokomorowej jest jak najbardziej dozwolony. To, że są rozwiązania cieplejsze, np. z xps-u czy prenit, wcale nie oznacza, że ten na listwie jest błędem.
    • Witam. Mam takie okno, nie ma jeszcze zamontowanych napdroży ale zakupiłem już strunobeton. Żona myśli nad pomniejszeniem i prawdopodobnie przesunięciem na środek tego okna, bądź nawet zamontowanie luksfer. Co w przypadku strunobetonu, który ma swoją strzałkę ugięcia do góry. Czy takie napdoroże musi być na środku otworu takiego okna, czy może być przesunięte bardziej w lewo/prawo? I oczywiście czy takie zmiany można dokonać po wylaniu stropu? Poniżej zdjęcia jak mogło by to wyglądać po zmianach. Czy może lepiej kupić znacznie dłuższe nadproże i później się zastanowić gdzie wyciąć a gdzie zamurować? Czy można tak robić w przypadku gdy jest to ściana nośna? Czy przy zmniejszaniu okna domurowując gazobeton trzeba kotwić to jakimiś prętami?
    • Po kiego wała napitalać na poprzedników? Od kilku lat władzą jest pisiorowski ład pod wezwaniem kacykowym. Curwa - może jeszcze wplątatacie w to Mieszka I, bo złupił włościan, bzyknął Dobrawę, a posag zamienił na okowitę, którą sam wychlał ? A przeca o okowitę w sumie chodzi, bo tejże brakuje do dezynfekcji.   Czy to takie trudne do zrozumienia, że społeczeństwo napitala zawsze władzę obecną? A władza obecna zawsze napitala poprzednią? To jest uświęcony tryb - po co pomagać obecnej władzy w napitalaniu poprzedników? Co to zmieni? no może obecna władza poczuje się lepiej ? Tyle że włażenie władzy w zwieracz odbytu, zawsze kończy się smrodem - nawet po lewatywie. A może podtrzymać podszepty kacyka i zacząć nap..... władzę przyszłą ?  
    • Kłamiesz!!! bo ci, co krytykują aktualną władzę, doskonale zdają sobie sprawę, że tamta też doopy dała...   I przez to, że mama i nie tylko twoja mama - powiedziała, że masz durnego pedagoga i że mieszała go z błotem, to teraz mamy "odpowiedni" stan społeczeństwa i takich "pisarzy", jak ty... To nie jest podburzanie, ani fejkowanie, tylko informowanie userki, która dość rzadko tu bywała o twoich możliwościach i umiejętności "dyskutowania" i "zenkowania"... A z tego co ja wiem o daggulce - to nie jest łatwo ją przestraszyć i wszelkie takie próby byłyby daremne...   No nie wiem... nic bardziej inteligentnego nie potrafisz wykoncypować???  mam o tobie zmienić zdanie?????? postaraj się o coś mądrzejszego, proszę     Czekam tylko do północy...
    • Rozumiem - ale ty masz pretensje do PiSu, że kraj jest jaki jest. I oni naturalnie dają ciała w różnych sprawach - zbyt wielu. Ale nawet jakby nie dawali ciała - to i tak by nie naprawili tego, co poprzednicy napsuli, zdefraudowali, zdegenerowali. A tu jest was kilkoro -- którzy tak pokazują rzeczywistość, jakby przedtem było wszystko w porządku - a ci obecni tylko psują.   No i to jest kłamstwo - a kłamstwo ma krótkie nózki.  Gdybyśmy rozmawiali na podstawie faktów i bliżej prawdy - no to by była inna sytuacja.  I do tego stale namawiam.   A mamusię interesowało, co dostałem - ale jak dostałem pałę od durnego pedagoga, to szła do szkoly i go mieszała z błotem. to jest podburzanie, fejkowanie, albo próba przestraszenia dagulki. No nie wiem - ty nie tylko filolog - ale i polityk, manipulator 
    • Nie widzę pikanterii, tylko IKANTERIĘ... to ma jakiś związek z kantem, Kantem, czy IKEĄ A co to jet KASLIK, to wiem po twoich wyjaśnieniach
  • Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...