Skocz do zawartości

Budujemy Dom - budownictwo ogólne

Redakcja Budujemy Dom
 • Posty

  5 503
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  111

Budujemy Dom - budownictwo ogólne last won the day on września 28 2023

Budujemy Dom - budownictwo ogólne had the most liked content!

1 obserwujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Budujemy Dom - budownictwo ogólne's Achievements

Ostoja forum

Ostoja forum (4/4)

388

Reputacja

 1. Jeszcze za komuny były takie płyty, jako podkłady podłogowe, teraz to już sa gotowe systemy. Są przecież płyty włoknowo-cementowe - Siniat ma w ofercie. Alternatywa dla G-K, jak juz pisano wyżej. Kwestia obróbki tynkiem/malowania itp. https://www.siniat.pl/pl-pl/projekty/strefa-eksperta/92571/plyty-cementowe/
 2. Gdyby ludzie czasami potrafili się ugryźć w język i wylać sobie na łeb kubeł zimnej wody, zanim "otworzą usta", regulaminy byłyby tylko formalnością. Anonimowość ma wady i zalety.
 3. O to to. Ja dla przykładu odpaliłem człowiekowi samochód, którym wiózł osobę niepełnosprawną i już tego dnia nie musiałem staruszki przez pasy przeprowadzać. Wilk syty i owca cała. Znowu w punkt :).
 4. Ja nie i nie mam zamiaru. Jestem odporny na manipulację Mam czujnik na kołczów, co "w mózgu grzebią".
 5. Kameralnie to pojęcie względne. Zamiast się tu popisywać umiejętnością liczenia do 15, wpadaj na zlot i baw się z nami dobrze. Ludzie, którzy tu czasem krzyżują szpady potem "pod rączkę na zlotach chodzą". Nie ma co się nakręcać.
 6. :). Każdy ma inny próg, od którego kończy się biwak, a zaczyna się luksus 4 gwiazdki i piąta dofruwa na weekend
 7. Czyli ktoś chce w Hiltonie, Ritzu, Sheratonie spędzić weekend? @daggulka widzisz jak to jest - kryzys wieku średniego niejedno ma imię. Wygody się zachciało No i dobrze. Mi tam było dobrze, jak ktoś chce sterylnie, to na OJOMIE jest sterylnie, ale nie ten wiek, za wczesnie.
 8. Ja się nie starzeję, to nie muszę się do półśrodków uciekać Potem niektóre Kobity zaczną coś o kryzysie wieku....gadać. na co mi to ? Czas się "wylaszczyć" - od dzisiaj do zlotu nie jem na noc
×
×
 • Utwórz nowe...