Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Eksperci Perlit Polska - perlit ekspandowany, podkłady, wylewki, zaprawy, tynki

Eksperci Perlit Polska - perlit ekspandowany, podkłady, wylewki, zaprawy, tynki

Działalność firmy Perlit Polska to produkcja perlitu ekspandowanego oraz lekkich wyrobów budowlanych na bazie perlitu: tynk ciepłochronny i dekoracyjny, ciepłochronna zaprawa murarska, podkład termobetonowy, lekka wylewka termobetonowa. Eksperci chętnie podzielą się z Wami Swoją wiedzą. Więcej o firmie Perlit Polska.

8 tematów w tym forum

• 13 odpowiedzi
    • 529 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1337 wyświetleń
    • 104 odpowiedzi
    • 26779 wyświetleń
    • 63 odpowiedzi
    • 3494 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 710 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 6347 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 1103 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1291 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• A skąd ten sceptycyzm u Demo? Może zamówię. Na razie , idąc za radą Rysia, czekam na rozwój wydarzeń. Póki co jest sucho i nie ma problemu. A jeśli woda zacznie się zbierać, zacznę działać. Nie pomyślałam wcześniej, ale największy, nazwijmy to przesącz wody będzie nie przy połączeniu kręgów, ale w miejscu, w którym idzie rura doprowadzająca wodę do domu.  Aktualności. Dawniej kobiety wiejskie darły pierze, obecnie drą styropian. Zajęcie wbrew pozorom czasochłonne. Została mi ostatnia kołderka do wydziergania. Część już ułożyłam .  Niepokojem napawa mnie niskie położenie puszki w studni. Instalator nie zostawił grama zapasu kabla, więc jest najwyżej , jak się da. Tato mnie męczy, żeby coś z tym zrobić. Wymyślił, żeby dokopać się do kabla gdzieś poza studnią, tam go przedłużyć i to przedłużenie poprowadzić do studni na nowo zawieszając puszkę wyżej. Pytanie nr 1 na dziś. Jak to bezpiecznie i rozsądnie zrobić?  Pytanie nr 2 jest mniejszej wagi gatunkowej, ale też istotne. Folia na zewnątrz warzywniaka odmówiła  dalszej współpracy. Pomyślałam o pomalowaniu tej skrzyni. Czym najlepiej? Jakąś emalią ftalową? Skoro o malowaniu, to mam i pytanie nr 3. Chcę pomalować blaszak, bo taki mi się nie podoba. Kupiłam farbę Nobiles "Dach i rynna ". Skuteczna, czy macie inny pomysł?  Mnożą mi się te pytania. Jutro mają być goście od kuchni. Będą reanimować blat, który trochę napęczniał od wody w miejscu sklejenia dwóch jego części. Ktoś kiedyś napisał, że są lepsze środki na takie klejenie niż silikon. Jakie? Mają przyjechać z jakimś klejem i stolarskim ściskiem. Jak się nie uda, wymienią ten kawałek blatu, ale problem łączenia pozostaje. Co radzicie? To jest właśnie pytanie nr. 4    Z tematów niebudowlanych. Dawno, dawno temu , jak rozmawialiśmy o stosownych drzwiach dla kota ( te klapki itp) Rysiu zamieścił ( pewnie gdzieś tu) filmik, w którym kot własnoręcznie? "własnołapnie" raczej otwiera drzwi. Stwierdziłam pochopnie, jak miało pokazać życie, że mój jest za głupi i nie będę mieć z tym problemu. Kot się rozwinął niebywale. Kiedyś wypuścił psy do ogrodu. Byłam przy badylach i nagle patrzę leci moja wataha radośnie merdając ogonami. Na szczęście drzwi tarasowe są tak ciężkie, że mimo prób, nie jest w stanie ich otworzyć. 
    • Niestety Miasto nie dostało dofinansowania. Projekt był na liście rezerwowej ale kasa się skończyła. Także czekam na następne pieniądze kisząc studium wykonalności i projekt techniczny,
    • W teorii olej, n opakowaniu tak pisze. Czy to nie pokost - nie wiem
    • No a jak obecnie mam tzw kopciucha żeby dostać dofinansowanie w programie czyste powietrze musze wymienić na piec gazowy bo gaz mam w ścianie Ale ja chcę piec na ekogroszek czy jak na wiosnę kupię sobie kocioł 5 klasy za własną kasę i będzie spełniał wymagania projektu to mogę złożyć wniosek o dofinansowanie na ocieplenia domu dachu itp.?
    • Olej, a nie POKOST lniany mam nadzieję...
    • Gość modnestol
      I jeszcze schody z kamienia są ańsze od drewnianych
    • Świadomość obywateli to jedno ale co to, że maja świadomość o "czystym powietrzu"  nie uczyni ich szczęśliwszymi gdzie większość ludzi nie mając co do gara włożyć będą wydawać krocie na rozwiązania eko. Jak na razie to u nas jak słyszy się o dofinansowaniu to oznacza jedno, wszyscy wokół muszą się nachapać tylko nie ten komu by sie należało, on dostaje ochłapy, więc jak ma być dobrze jak jest źle. Tak więc świadomość znacznie by się zmieniła gdyby zarobki,emerytury czy renty były wyższe.  Uważam, że solary teraz to przeżytek, bardziej jest opłacalne zamontowanie PCi do cwu aniżeli solarów.   I to jest cała prawda, a muszę dodać że życie jest coraz droższe a wynagrodzenia praktycznie nie nadążają za podwyżkami.
    • Za  to jest problem z bakteriami, które w takich instalacjach mnożą się na potęgę! Poza tym jest jeszcze kwestia - czy to jest wentylacja mechaniczna, czy klimatyzacja. A to dwie różne rzeczy.
  • Doradcy redakcyjni i firmowi