Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Monowiec

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Monowiec

 • Ranga
  Początkujący
 1. Wysokość to 3,6m, gruz między legarami opiera się na cegłach, które stanowią sufit piwnicy(jest łukowaty), a jego wysokość to od 30cm do blisko 50cm. Czy da się poziom podnieść to nie wiem, może o góra 1cm żeby drzwi nie trzeba było podnosić.
 2. Nieogrzewana i wątpię, że całą powierzchnie po gruzie zaleje wylewką, za dużo miejsca tam jest. Też uważam, że lepiej się postarać i ładnie zrobić zwykłą wylewką. Postaram się załączyć jutro jakieś zdjęcia.
 3. Szanowne grono, remontuje właśnie mieszkanie w starej kamienicy, znajduje się ono na parterze, pod nim jest piwnica. Pokój jest podzielony na dwie części( całość 11m2), na jednej są deski sosnowe z legarami między którymi znajduje się gruz, zaś na drugiej są położone stare płytki i pod nimi "wylewka". Postanowiłem na takie samo ułożenie, skuć stare płytki, zrobić wylewkę samopoziomującą lub wyrównać te co jest i na to nowe płytki/linoleum. Pod deskami wydaje mi się racjonalne usunąć gruzu tyle żeby wszedł tam styropian i do legarów przykręcić płytę wiórową(i na to linoleum) lub położyć na
×
×
 • Utwórz nowe...