Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Eksperci Viessmann

Firma
 • Posty

  509
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  1

Eksperci Viessmann last won the day on marca 16

Eksperci Viessmann had the most liked content!

Reputacja

11 Neutralny

O Eksperci Viessmann

 • Ranga
  Profesjonalista

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. A jaki to program w Warszawie był na 30%? Ps. z tymi pomiarami dachów bez wizji lokalnej to się słyszy wielokrotnie. Wizja lokalna to podstawa! No i warto również wymagać pomiarów końcowych, kamera termowizyjna to też pomoc w diagnozowaniu uszkodzeń, a szanujące się firmy powinny takie usługi oferować
 2. Witam serdecznie, czy kontaktował się Pan w tej sprawie z instalatorem? Urządzenie już u Pana pracuje, czy pyta Pan orientacyjnie?
 3. Ekipa oczywiście jest bardzo ważna, a w zasadzie jej doświadczenie, dokładność, staranność montażu - instalacja fotowoltaiczna jest specyficzna i na etapie montażu można zrobić bardzo wiele błędów i niedociągnięć. Ale ważny jest też sprzęt. PS. Słyszeliście, że program Mój Prąd będzie kontynuowany i nabór pod koniec grudnia zostanie przedłużony i będzie odbywać się w trybie ciągłym?
 4. Witam! Firma Viessmann oferuje skrojone na miarę rozwiązania systemowe do wszystkich nośników energii stosowanych w domach jedno- i wielorodzinnych przeznaczone do ogrzewania, podgrzewu wody użytkowej oraz chłodzenie budynków. Kompleksowa oferta firmy obejmuje m.in. kotły kondensacyjne opalane olejem i gazem, a także urządzenia korzystające z odnawialnych źródeł energii: pompy ciepła, instalacje solarne i fotowoltaiczne oraz kotły opalane drewnem i peletem drzewnym. Oferujemy ponadto urządzenia hybrydowe, systemy zasobników lodu do wykorzystania ciepła skumulowanego w gruncie, wodach gruntowych lub powietrzu otoczenia, a także systemy wentylacyjne. W naszej ofercie znajdują się również urządzenia mikrokogeneracyjne z silnikiem Stirlinga lub ogniwem paliwowym PEM, a także gazowe urządzenia adsorpcyjne i moduły kogeneracyjne. Zapraszam po szczegóły TUTAJ Pozdrawiam!
 5. Witam! Sezon grzewczy się rozpoczął, lub u niektórych zacznie się lata dzień. Już dziś przygotuj swoją instalację do nowego sezonu! Wykonaj przegląd urządzenia już teraz! Już teraz zadbaj o bezpieczeństwo i sprawność swojej instalacji grzewczej! Umawiając się na przegląd instalacji już dziś zapewnisz prawidłowe działanie instalacji w trakcie sezonu grzewczego, ale także wykonasz usługę w dogodnym terminie bez czekania na wolne terminy serwisu. Wypełnij formularz - szczegóły TUTAJ Pozdrawiam!
 6. Pytam więc ponownie, w jakim regionie Pan mieszka. Proszę też na PRV podać ewentualne namiary/kontakt do Pana, lub firmę, która Pana obsługiwała.
 7. Witam, proszę o informację, z jakiego regionu Pan jest i kiedy dokładnie odbywała się próba kontaktu. Może być tutaj albo na priv.
 8. Witam, a czy konsultował Pan projekt swojego systemu z partnerem/specjalistą Viessmann? Jeśli nie, proszę to koniecznie zrobić - umówić się na bezpłatne i niezobowiązujące spotkanie. Znajdzie ich Pan TUTAJ. Jeśli ma Pan pomysł, sugeruję skonsultować go z osobami, które pracują na naszych produktach i znajdą złoty środek i najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiam! Jesli będzie problem z kontaktem, proszę o post tutaj.
 9. Taki ukłon od rządzących - Ujednolicona stawka VAT na fotowoltaikę – 8% niezależnie od lokalizacji! Sejm przyjął stosowną poprawkę! Poprawka, przyjęta przez Sejm ujednolica stawkę podatku VAT na instalacje fotowoltaiczne funkcjonalnie związane z budynkiem o powierzchni do 300 m2. Wszystkie takie systemy będą opodatkowane podatkiem VAT na poziomie 8%. Prawdopodobnie nowe przepisy wejdą w życie na przełomie października/listopada bieżącego roku.
 10. Witajcie! Instalatorzy i użytkownicy instalacji wskazali nam, co ulepszyliby w poduktach firmy Viessmann. Efekt: jeszcze nigdy instalowanie, obsługa i serwisowanie gazowych kotłów kondensacyjnych nie były tak proste, jak są teraz. I są też piękne – nowa generacja systemów grzewczych Viessmann! Prezentujemy nową generację kotłów gazowych od Viessmann! Najwyższa niezawodność i efektywność – tego oczekują użytkownicy od gazowych kotłów kondensacyjnych Viessmann. Lecz ich nowa generacja wyznacza także nowe standardy pod względem komfortu obsługi i jakości wzornictwa, dostarczając mocnych argumentów sprzedażowych. Z piwnicy, na pokoje Nowe, matowe lakierowanie proszkowe w kolorze biała perła jest jedynym tego rodzaju na rynku i wpisuje się harmonijnie w wystrój każdego nowoczesnego mieszkania. Większa grubość blach zapewnia większą stabilność i trwałość. Najwyższy komfort obsługi na 7-calowym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym Duży, 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy stwarza maksymalny komfort obsługi. Na przykład użytkownik ma zawsze na widoku swój panel energetyczny z danymi o zużyciu energii i uzyskach solarnych. Ponadto urządzeniem można łatwo sterować za pomocą aplikacji mobilnej. Najwyższa efektywność i niezawodność Nowoopracowany palnik MatriX-Plus jest jeszcze bardziej niezawodny i efektywny niż jego poprzednik. Układ automatycznej regulacji spalania Lambda Pro Plus zapewnia zawsze pełne osiągi, nawet przy wahaniach jakości gazu i zmiennych warunkach pracy. Więcej bezpieczeństwa, więcej komfortu Aplikacja mobilna ViCare App i zintegrowany interfejs WLAN pozwalają instalatorowi zapewnić swoim klientom komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W razie zakłóceń w pracy urządzenia instalator zostaje o nim poinformowany, jeszcze zanim w mieszkaniu spadnie temperatura. A to nie wszystko, czym nowe produkty potrafią zaskoczyć! Szczegóły: TUTAJ Zachęcam do dyskusji!
 11. Witajcie! Instalatorzy i użytkownicy instalacji wskazali nam, co ulepszyliby w poduktach firmy Viessmann. Efekt: jeszcze nigdy instalowanie, obsługa i serwisowanie gazowych kotłów kondensacyjnych nie były tak proste, jak są teraz. I są też piękne – nowa generacja systemów grzewczych Viessmann! Prezentujemy nową generację kotłów gazowych od Viessmann! Najwyższa niezawodność i efektywność – tego oczekują użytkownicy od gazowych kotłów kondensacyjnych Viessmann. Lecz ich nowa generacja wyznacza także nowe standardy pod względem komfortu obsługi i jakości wzornictwa, dostarczając mocnych argumentów sprzedażowych. Z piwnicy, na pokoje Nowe, matowe lakierowanie proszkowe w kolorze biała perła jest jedynym tego rodzaju na rynku i wpisuje się harmonijnie w wystrój każdego nowoczesnego mieszkania. Większa grubość blach zapewnia większą stabilność i trwałość. Najwyższy komfort obsługi na 7-calowym, kolorowym wyświetlaczu dotykowym Duży, 7-calowy kolorowy wyświetlacz dotykowy stwarza maksymalny komfort obsługi. Na przykład użytkownik ma zawsze na widoku swój panel energetyczny z danymi o zużyciu energii i uzyskach solarnych. Ponadto urządzeniem można łatwo sterować za pomocą aplikacji mobilnej. Najwyższa efektywność i niezawodność Nowoopracowany palnik MatriX-Plus jest jeszcze bardziej niezawodny i efektywny niż jego poprzednik. Układ automatycznej regulacji spalania Lambda Pro Plus zapewnia zawsze pełne osiągi, nawet przy wahaniach jakości gazu i zmiennych warunkach pracy. Więcej bezpieczeństwa, więcej komfortu Aplikacja mobilna ViCare App i zintegrowany interfejs WLAN pozwalają instalatorowi zapewnić swoim klientom komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. W razie zakłóceń w pracy urządzenia instalator zostaje o nim poinformowany, jeszcze zanim w mieszkaniu spadnie temperatura. A to nie wszystko, czym nowe produkty potrafią zaskoczyć! Szczegóły: TUTAJ Zachęcam do dyskusji!
 12. Info z ostatniej chwili! Ruszył nabór wniosków do programu Mój Prąd! Po intensywnych pracach Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Ministerstwa Energii oraz Ministerstwa Środowiska, 30 sierpnia 2019 r. rozpoczął się nabór wniosków do programu „Mój Prąd”. To aż miliard złotych na rozwój fotowoltaiki prosumenckiej. Po raz pierwszy zastosowano tak duże wsparcie o zasięgu ogólnopolskim dla osób indywidualnych. Wdrożenie programu NFOŚiGW „Mój Prąd” jest silnym impulsem dla dalszego rozwoju energetyki prosumenckiej i znacząco przyczyni się do spełnienia międzynarodowych zobowiązań Polski w zakresie rozwoju energetyki odnawialnej, poprawy jakości powietrza (zwłaszcza na obszarach słabo zurbanizowanych) oraz zwiększenia bezpieczeństwa energetycznego. Celem programu jest zwiększenie produkcji energii elektrycznej z mikroinstalacji fotowoltaicznych na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. O dofinansowanie w ramach „Mojego Prądu” mogą ubiegać się osoby fizyczne wytwarzające energię elektryczną na własne potrzeby, które mają zawartą umowę kompleksową regulującą kwestie związane z wprowadzeniem do sieci energii elektrycznej wytworzonej w mikroinstalacji. Budżet programu to miliard złotych, przy czym dofinansowanie w formie dotacji – do 50% kosztów kwalifikowanych mikroinstalacji wchodzącej w skład przedsięwzięcia – wyniesie nie więcej niż 5 tys. zł na jedno przedsięwzięcie. Co istotne, uzyskane dofinansowanie można łączyć z tzw. ulgą termomodernizacyjną, co przekłada się na efektywność finansową tego wsparcia. Nabór wniosków odbywa się w trybie konkursowym, począwszy od 30 sierpnia do 20 grudnia br. lub do wyczerpania alokacji środków.
 13. Ciekawe Ja cały czas dziwię się instalowaniu kolektorów na szkołach - sztandarowy błąd
 14. Hehe, codzienność i smutna prawda o ciągle raczkującej wiedzy o technologiach OZE. Polecałbym również nakierować dyskusje na to, w jakich przypadkach kolektory słoneczne się nie sprawdzą i jakie błędy były przez wiele lat popełniane własnie w wybieraniu lokalizacji na kolektory.
 15. Witajcie! Firma Viessmann ma do zaoferowania trzy modele mobilnych kotłowni kontenerowych (1 kotłownia wodna, 2 kotłownie parowe) pod wynajem. Do współpracy zapraszamy: - zakłady przemysłowe, - wspólnoty mieszkaniowe, - deweloperów, - inwestorów instytucjonalnych, zainteresowanych dostarczaniem specjalistycznych rozwiązań parowych, energii cieplnej lub ciepłej wody użytkowej do planowanych i realizowanych inwestycji. Dowiedz się więcej, zadzwoń lub napisz do naszego konsultanta. Szczegóły kotłownia TUTAJ Pozdrawiam!
×
×
 • Utwórz nowe...