Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Eksperci Viessmann

Firma
 • Posty

  242
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutralny

1 obserwujący

O Eksperci Viessmann

 • Ranga
  Profesjonalista
 1. Witam, Mam przyjemność poinformować, że Firma Viessmann ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą nowoczesnych systemów grzewczych z zakresu inżynierii środowiska z zastosowaniem rozwiązań firmy Viessmann. Nagrodami głównymi w konkursie są dwa miejsca na dwumiesięczny, płatny staż w centrali firmy Viessmann w Allendorf (Eder) w Niemczech. Złóż na uczelni swoją pracę dyplomową – licencjacką, inżynierską, magisterską, zbierz absolutorium, a później zgłoś ją do konkursu. W konkursie mogą brać również prace obronione po 1.01.2017. Masz szansę wygrać nagrodę: płatny staż w centrali firmy Viessmann Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w konkursie!
 2. Witam, Mam przyjemność poinformować, że Firma Viessmann ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą nowoczesnych systemów grzewczych z zakresu inżynierii środowiska z zastosowaniem rozwiązań firmy Viessmann. Nagrodami głównymi w konkursie są dwa miejsca na dwumiesięczny, płatny staż w centrali firmy Viessmann w Allendorf (Eder) w Niemczech. Złóż na uczelni swoją pracę dyplomową – licencjacką, inżynierską, magisterską, zbierz absolutorium, a później zgłoś ją do konkursu. W konkursie mogą brać również prace obronione po 1.01.2017. Masz szansę wygrać nagrodę: płatny staż w centrali firmy Viessmann Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w konkursie!
 3. Jak rząd i samorządy walczą ze smogiem?

  Witam, niestety nie mogę się zgodzić w wielu kwestiach, które przytoczono w tym komentarzu. Czy to, że dawniej były szare domy, a teraz ich elewacje są kolorowe to znaczy że jakość powietrza jest lepsza? Walka z niską emisją to nie fanaberia, tylko walka o lepszą jakość życia - to że w Londynie, czy np. w Meksyku ludzie żyją w smogu nie oznacza, że my również mamy się w nim "kisić"? To że w takich warunkach jeszcze żyją ludzie i zwierzęta nie oznacza, że należy nad tym przejść do porządku dziennego... Zdrowie jest bezcenne, a dzisiaj każdy z nas może dorzuć małą cegiełkę do tego, by wszystkim żyło się lepiej. Społeczeństwo nie jest tez zostawione w tej walce same sobie - są programy dotacyjne, firmy, które załatwiają formalności - wystarczy odrobina dobrej woli. W Polsce walka nowe zmiany wprowadzane są stopniowo. Pozdrawiam!
 4. Vitocal 100-S – pompa ciepła od Viessmann

  Witam! Otóż proszę bardzo: Przykładowe wartości COP dla pompy 4 kW: Czy tyle informacji Pana satysfakcjonuje? Po resztę informacji o parametrach innych pomp ciepła tego modelu zapraszam do wytycznych projektowych TUTAJ Pozdrawiam!
 5. Vitocal 100-S – pompa ciepła od Viessmann

  Witam, Mam nadzieję, że podczas Pana castingu, w rozważanych opcjach znajdzie się również urządzenie firmy Viessmann - już dziś zapraszam do dyskusji i do zadawania wszelkich pytañ - postaram się rozwiać wszystkie wątpliwości. Wspomina Pan o odległości od serwisu - oczywiście, że jest to kwestia bardzo istotna, wzbudzająca poczucie bezpieczeństwa. Mam przyjemność poinformować, że firma Viessmann zapewnia wszechstronną opiekę nad urządzeniami, począwszy od jego pierwszego uruchomienia, a skończywszy na przeglądach i czynnościach serwisowych. Przez cały czas do dyspozycji pozostają doradcy techniczno-serwisowi, doradcy 24-godzinnej Infolinii oraz sieć autoryzowanych Firm Serwisowych. Przez 365 dni w roku i 24 godziny na dobę udostępniamy Państwu pomoc techniczno-serwisową. Pomoc skierowana jest zarówno do użytkowników naszych urządzeń, jak i do instalatorów oraz serwisantów. Profesjonalnie przygotowani konsultanci oraz doradcy techniczni są do Państwa dyspozycji przez 24 godziny, niezależnie od pory dnia i roku. W przypadku, gdy konieczny okaże się przyjazd służb serwisowych, pracownicy Infolinii organizują ich przyjazd do Państwa w jak najkrótszym czasie. 801 0801 24 | viessmann-serwis.pl Mapa partnerów serwisowych firmy Viessmann znajduje się TUTAJ Pozdrawiam i jestem do dyspozycji!
 6. Vitocal 100-S – pompa ciepła od Viessmann

  Witam, Dziękuję za żywą dyskusję i wszystkie komentarze dotyczące tego urządzenia. Dla uregulowania pewnych informacji. Według oficjalnych danych z dokumentacji i cenników: COP (Coefficient of Performance) wg EN 14511: do 4,8 (A7/W35) i do 3,59 (A2/W35). Ceny - oczywiście, że nie 40 tysięcy.... ceny na to urządzenie zaczynają się już od ok. 16 000 pln - zależy od mocy i typu urządzenia (odsyłam do oficjalnych cenników). Pozdrawiam!
 7. Witam, Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną cenowo wytwornicą energii o typowej dla marki Viessmann wysokiej jakości wykonania i wydajności. Pompa ciepła powietrze woda Vitocal 100-S jest dostępna w wielu wariantach, spełniających różne wymagania. Jako zwykła pompa ciepła do ogrzewania pomieszczeń i podgrzewu ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo z funkcją chłodzenia „active cooling“ do utrzymywania przyjemnej temperatury w pomieszczeniach w miesiącach letnich i wreszcie z zamontowanym podgrzewaczem przepływowym wody grzewczej. Dzięki modułowi WLAN Vitoconnect 100 można obsługiwać pompę ciepła powietrze/woda Vitocal 100-S przez internet. Dzięki darmowej aplikacji Vitotrol App można wygodnie sterować wieloma funkcjami, takimi jak regulacja temperatury lub tryb „Party”, za pomocą smartfona. Komfort obsługi Przejrzysty, komfortowy, inteligentny: regulator Vitotronic oferuje doskonałe funkcje dla szybkiej i dokładnej regulacji każdego systemu grzewczego. Komunikacja Regulator Vitotronic 200 – możliwość zdalnej obsługi dzięki aplikacji mobilnej na smartfony. Aplikacja ViCare Aplikacja ViCare umożliwia użytkownikowi sterowanie instalacją grzewczą za pośrednictwem smartfona. Można w każdej chwili sprawdzić status eksploatacji i w przypadku awarii w szybki i łatwy sposób nawiązać kontakt z zapisaną wcześniej w aplikacji firmą specjalistyczną. Aplikacja Vitotrol Plus Aplikacja Vitotrol Plus umożliwia zdalną obsługę wszystkich obiegów grzewczych w instalacji grzewczej. Służy ona do ustawiania programów eksploatacyjnych, wartości wymaganych i programów czasowych, wyświetlane są również dane dotyczące eksploatacji i zużycia. Ponadto możliwe jest wyświetlanie zysków solarnych. Zapraszam po więcej informacji: TUTAJ W razie pytań pozostawiam do dyspozycji!
 8. Witaj, a jakie wymiary zasobnika będą dla Ciebie odpowiednie? Może znajdzie się taki w ofercie zasobników buforowych firmy Viessmann z rodziny Vitocell - przegląd znajdziesz tutaj. W razie pytań - jestem do dyspozycji!
 9. Witam, Tym razem śpieszę do Was z nieco mniej technicznym i nie do końca produktowym ogłoszeniem! Otóż miło mi poinformować, że Viessmann wchodzi do 'Formuły E' jako sponsor. Począwszy od zbliżającego się debiutanckiego sezonu 2017/18, niemieckie przedsiębiorstwo rodzinne stanie się Oficjalnym Partnerem Zespołu Panasonic Jaguar Racing w Mistrzostwach FIA Formuły E. Wiadomość ta została ogłoszona na oficjalniej inauguracji zespołu w Coventry w Zjednoczonym Królestwie. W roku setnej rocznicy swojej działalności firma wyrusza “w nowe stulecie” "W ciągu kilku dekad ostatecznie pożegnamy się z wiekiem olejowym. Mistrzostwa FIA Formuły E są silnym symbolem tej przemiany, a dzięki partnerstwu z Zespołem Panasonic Jaguar Racing nasze postępy na tej drodze staną się widoczne”, mówi Maximilian Viessmann, członek Zarządu firmy Viessmann. “Jesteśmy szczęśliwi, że staliśmy częścią tego ruchu i z niecierpliwością czekamy na nasz wspólny pierwszy sezon”. Poza koncepcją udziału pojazdów wyłącznie elektrycznych, Formuła E jest również unikalna w świecie sportów motorowych ze względu na wybór miejsc, w których odbywają się wyścigi. Pozdrawiam!
 10. Witam! Miło mi poinformować Was, że Vitodens 100-W uzyskał rekomendację niezależnego stowarzyszenia Which?. Jako produkt "Best Buy" w kategorii kotły gazowe 2017!. Which jest serwisem doradczym non-profit, powstałym w 1957 roku i obecnie skupia 1,5 miliona członków w Wielkiej Brytanii. Status "Best Buy" jest przyznawany produktom, które okazały się najlepszym w danej kategorii, na podstawie przeprowadzonych co rok badań opinii klientów. Opinia dotyczy między innymi: jakość wykonania, dostępność części i serwisu, prawdopodobieństwo rekomendacji innym użytkownikom. Wiecej o Vitodens 100-W: TUTAJ Mam nadzieję, że taka informacja ułatwi wybór niezdecydowanym Pozdrawiam!
 11. Wybór PC

  Witaj! Jeśli szukacie pompy ciepła zapraszam po ofertę pomp ciepła do Viessmann. Przygotujemy dla Was bezpłatną wycenę! - zgłoś się TUTAJ Warto wiedzieć, że zawsze można zaprosić specjalistę Viessmann do siebie na budowę! W razie pytań jestem do dyspozycji! Pozdrawiam!
 12. Koszty ogrzewania gazem

  Witajcie! Odnośnie kosztów ogrzewania - polecam skorzystanie z kalkulatora kosztów ogrzewania znajdującego się na naszej stronie - TUTAJ Dla każdego inwestora poziom opłacalności jest nieco inny uzależniony od budżetu.... dlatego polecam aby samemu przeanalizować swoją budowę tak na początek.... W ostateczności i tak oko specjalisty będzie niezbędne Pozdrawiam!
 13. Witajcie! Chciałbym przedstawić kolejną ciekawą usługę szkoleniową Viessmann! Infomobil „Practic Car” to innowacyjna, mobilna sala szkoleniowa, która pozwala zapoznać się z najnowszą technologią ogrzewania budynków – pompami ciepłapowietrze/woda i solanka/woda. Practic Car został wyposażony w działający układ: - powietrzną pompę ciepła Vitocal 100- S, typ AWB-M-E-AC 101.A04, o mocy cieplnej 4,2 kW dla A-7/W35 wg EN14511 - pompę ciepła solanka/woda Vitocal 300-G BWC 301.B06, o mocy cieplnej 5,7 kW, dla B0/W35 wg EN14511 - zbiorniki buforowe Vitocell 100-E typ SVW (poj. 200 litrów) Vitoconnect 100 typ OPTO1 - klimakonwektor Vitoclima 200 V203H - system multimedialny - rozdzielnia elektryczna z systemem zabezpieczeń Wszystkie zamontowane urządzenia oraz systemy umożliwią zapoznanie się z prawidłowym montażem i działaniem pomp ciepła oraz systemów zdalnej komunikacji. W porozumieniu z lokalnymi firmami partnerskimi i w ustalonych wcześniej terminach nasi doradcy będą jeździć po poszczególnych przedstawicielstwach, gdzie na żywo instalatorzy będą mogli zapoznać się z najnowszymi urządzeniami oraz zasięgnąć teoretycznej, jak również praktycznej wiedzy na tematy prawidłowego montażu, uruchomienia, użytkowania i wstępnej diagnostyki serwisowej pomp ciepła. W związku z tym, iż „Practic Car” jest przystosowany do możliwości wprowadzania zmian, będzie mógł posłużyć do prowadzenia w przyszłości szkoleń interaktywnych z wprowadzanych przez firmę Viessmann nowości. Szczegóły na temat harmonogramu wyjazdów oraz wymaganych warunków technicznych do przeprowadzenia szkolenia dostępne będą u lokalnych doradców handlowych firmy Viessmann. Pozdrawiam!
 14. Witajcie! Chciałbym poinformować, że dostępne są już nowe, niezwykle ciche jednostki zewnętrzne Vitocal 200-S o ponadczasowym wzornictwie! Vitocal 200-S Nowe jednostki zewnętrzne w ponadczasowym wzornictwie cieszą oko wyglądem. Urządzenia te, z jednym lub dwoma wentylatorami są zaprojektowane i wykonane w firmie Viessmann. Obok niezwykle cichej pracy wyróżniają się bardzo dobrymi osiągami i doskonałą jakością materiałów i wykonania – Made in Germany. Szczególnie niskie szumy pracy uzyskano dzięki Advanced Acoustic Design (AAD). Pompa ciepła Vitocal 200-S nadaje się stąd szczególnie do eksploatacji na terenach gęsto zabudowanych, jak na przykład na wspomnianych wcześniej osiedlach domów szeregowych. Co więcej.... Wzrost efektywności – COP: do 5,0 przy A7/W35 Im wyższy współczynnik efektywności COP pompy ciepła, tym mniej zużywa prądu = niższe koszty ogrzewania. Vitocal 200-S może pracować z COP do 5,0 przy A7/W35 wg EN 14511 (A7 – temperatura powietrza +7°C, W35 – temperatura wody grzewczej 35°C). Dla temperatury powietrza A=+2°C COP osiąga 4,0 (A2/W35) Są to jedne z najwyższych efektywności pracy pomp ciepła tego rodzaju. Dzięki modulowanej mocy grzewczej, pompa ciepła Vitocal 200-S dostarcza tylko tyle ciepła ile potrzeba w danej chwili. Dopasowuje się do aktualnych temperatur zewnętrznych dodatkowo oszczędzając prąd. Zachęcam do dyskusji i chętnie odpowiem na ewentualne pytania! Pozdrawiam!
 15. Za pompę ciepła z montażem zapłaciłem 30 000 zł

  Witam, jak to liczyłes? Jakie masz teraz rachunki na ogrzewanie i czym w końcu ogrzewasz? Pelletem czy gazem?
×