Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Eksperci Viessmann

Firma
 • Posty

  257
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

8 Neutralny

O Eksperci Viessmann

 • Ranga
  Profesjonalista
 1. Można, zapraszam do odwiedzenia strony https://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne/cieplo-z-zimna.html ceny zaczynają się już od 17850 zl brutto z montażem. Po pozostawieniu zgłoszenia skontaktuje się firma z ofertą.
 2. Witam, Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na problem modernizacji systemu grzewczego - wiele sie o tym mówi w kontekście ograniczania niskiej emisji. Przygotowaliśmy poradnik na temat tego, jak modernizować ekonomicznie z wykorzystaniem pompy ciepła, co w kwestii dofinansowania, jak rozwiązać problem rekuperacji... Modernizacja ogrzewania ma najczęściej na celu ograniczenie wydatków związanych z eksploatacją budynku oraz poprawę komfortu korzystania z systemu grzewczego. Jej zakres i rodzaj zależeć będą od naszych potrzeb, oczekiwań oraz stanu istniejącej instalacji. O czym warto wiedzieć planując modernizację - TUTAJ Macie może jakieś dodatkowe propozycje? Pozdrawiam!
 3. Jak działa pompa ciepła typu SPLIT?

  Witam, Dziękuję za opinię i pozdrawiam!
 4. Witam, Mam dla Was kolejny przewodnik - tym razem po pompach ciepła typu SPLIT! Powietrzna pompa ciepła to urządzenie grzewcze korzystające z darmowej energii odnawialnej, jaką jest energia skumulowana w powietrzu atmosferycznym. Nawet przy ujemnych temperaturach pompa ciepła może ją skutecznie wykorzystywać na potrzeby grzewcze domu. Powietrzne pompy ciepła typu split składają się z dwóch jednostek. Co przemawia za wyborem pompy ciepła typu powietrze/woda? Co z pompą ciepła w modernizowanym domu? Zapraszam do lektury materiału: TUTAJ Pozdrawiam!
 5. Jak rząd i samorządy walczą ze smogiem?

  Tak... wydaje mi się, że najlepiej zacząć od siebie i otoczenia... Jak będziemy wymagać od siebie, to później możemy wymagać od innych.
 6. Jak rząd i samorządy walczą ze smogiem?

  Wiecie co? Tak się zastanawiam nad tematem tego wątku.... Czy naprawdę trzeba ogdórnych zakazów, nakazów i ograniczeń, by polepszyć komfort życia? Wszędzie ciągłe narzekanie, że za mało pieniędzy, że nie takie regulaminy, a to przecież chodzi o nasze zdrowie... o NASZE i NASZYCH RODZIN.
 7. Witam, Ty kupujesz pompę ciepła w Programie, a my zamontujemy i uruchomimy ją GRATIS. W standardzie zapewniamy moduł Vitoconnect 100 OPTO1. Umożliwi Ci on nadzór i sterowanie instalacją grzewczą przez aplikację na Twoim smartfonie. Korzyści: - Gwarancja ceny wraz z montażem - Praca nawet do -20 stopni - Najcichsza pompa ciepła na rynku - Bezobsługowa praca - Niskie koszty eksploatacji Promocyjne ceny zawierają: - Profesjonalne doradztwo - Montaż jednostki wewnętrznej i zewnętrznej - Uruchomienie przez profesjonalny serwis Pomyśl, jak cicho działa powietrzna pompa ciepła Viessmann Vitocal 200-S, i jakie oszczędności zapewnia przez cały rok. W zimie grzeje taniej, niż sądzisz, a w lecie może przyjemnie schłodzić dom. Do tego teraz my pokrywamy koszty montażu i uruchomienia! Zyskasz czas i pewność, że wszystko się dzieje pod opieką fachowca. Zyskasz przy tym jeszcze więcej, bo gwarantujemy obniżony podatek VAT – z 23% do zaledwie 8% za oferowany pakiet. Sprawdź teraz, bo to przyjemnie chłodna kalkulacja. Oferta ważna od 01.02.2018 do 30.06.2018 r. Szczegóły programu: TUTAJ W razie pytań - jestem do dyspozycji!
 8. Witam, Każdy świadomy inwestor chce zapewnić sobie możliwie niskie koszty ogrzewania jego przyszłego domu, chce przy tym, aby instalacja grzewcza była nowoczesna, komfortowa w użytkowaniu oraz przyjazna środowisku. Czy można pogodzić wszystkie te oczekiwania? Odpowiedź brzmi: można! Tylko jak? Zapraszamy na kolejny poradnik TUTAJ Pozdrawiam!
 9. Witam, Wiele zapytań poświęconych jest tematom o ogrzewanie gdy nie ma przyłącza gazowego. Postanowiliśmy przygotować przegląd dostępnych rozwiązań - zapraszamy małego poradnika od Viessmann - TUTAJ Pozdrawiam i życzę miłej lektury!
 10. Realny koszt pompy ciepła

  Co do pompy ciepła w domku letniskowym - warto dodać, że dla domku letniskowego przyda się również opcja chłodzenia w upalne dni, a własnie pompy ciepła mają możliwość zapewnienia również chłodu w budynku!
 11. Witam, Słusznie zauważyłeś, że są niezawodne i tanie w eksploatacji, ale wśród modeli do wyboru konkurencja jest coraz większa Inwestorzy mają w czym wybierać, zanim jednak zdecydujecie się na konkretnego producenta, radziłbym przestudiować warunki gwarancyjne, serwisowe oraz doświadczenie i rekomendacje instalatora - jakość wykonania instalacji będzie rzutowała na poprawność działania systemu i niezawodność pracy całego systemu z pompą ciepła!
 12. To nie kwestia wysokości sprzedaży, po prostu zimą zjawisko smogu doskwiera nam najbardziej, to zimą musimy ogrzewać mieszkania, a pogoda nie zawsze pomaga wentylować miasta. To zimą najwięcej chorujemy, mamy problemy z układem oddechowym, a brudne powietrze nie pomaga nam leczyć infekcji, więc trzeba własnie teraz tłumaczyć, skąd bierze się taka sytuacja i jak skutecznie się pozbyć takiego problemu jak smog.
 13. Witam, Od czego zacząć rozważania nad wyborem urządzenia grzewczego? Są wśród Was osoby, które mają własnie taki dylemat na głowie? Rozważania nad tym, czym ogrzewać dom, a więc jakie urządzenie grzewcze wybrać, warto rozpocząć od ustalenia dwóch ważnych kwestii. Po pierwsze naszych potrzeb, a po drugie możliwości, jakimi dysponujemy. Zapraszamy do poradnika - krótkiego kompendium wiedzy od Viessmann - znajdziesz go TUTAJ W razie jakichkolwiek pytań pozostaję do dyspozycji!
 14. Witam, Mam przyjemność przedstawić promocyjną ofertę kompletnych instalacji fotowoltaicznych wraz z montażem od Viessmann! Zestawy fotowoltaiczne zawierają wszystkie składniki, niezbędne do wykonania instalacji fotowoltaicznej. Sprawdź nasz kalkulator oszczędności. Co zyskujesz? ✅Gwarancja ceny zestawu wraz z montażem ✅10 lat gwarancji na panele fotowoltaiczne ✅Oszczędzasz do 16 500 zł z każdego kW zainstalowanej instalacji Promocyjne ceny brutto pakietów fotowoltaicznych wraz z montażem zawierają: -Profesjonalne doradztwo -Montaż instalacji fotowoltaicznej -Opieka serwisowa -Panele fotowoltaiczne wraz z niezbędnym wyposażeniem dodatkowym Kalkulator i więcej informacji na temat promocji znajdziecie TUTAJ! Pozdrawiam!
 15. Witam, Mam przyjemność poinformować, że Firma Viessmann ogłasza konkurs na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą nowoczesnych systemów grzewczych z zakresu inżynierii środowiska z zastosowaniem rozwiązań firmy Viessmann. Nagrodami głównymi w konkursie są dwa miejsca na dwumiesięczny, płatny staż w centrali firmy Viessmann w Allendorf (Eder) w Niemczech. Złóż na uczelni swoją pracę dyplomową – licencjacką, inżynierską, magisterską, zbierz absolutorium, a później zgłoś ją do konkursu. W konkursie mogą brać również prace obronione po 1.01.2017. Masz szansę wygrać nagrodę: płatny staż w centrali firmy Viessmann Regulamin i karta zgłoszeniowa do pobrania TUTAJ Pozdrawiam i zachęcam do wzięcia udziału w konkursie!
×