Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

zenek

Uczestnik
 • Posty

  3 579
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  27

zenek last won the day on marca 11

zenek had the most liked content!

Reputacja

217 Dobry doradca

O zenek

 • Ranga
  uff....

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  2471

Ostatnio na profilu byli

16 202 wyświetleń profilu
 1. zenek

  Koronawirus

  No chyba. O to toczy się cały spór. Czy wybuch, czy stworzenie?
 2. zenek

  Koronawirus

  Kiedy twierdzą, że mają wydajne bardzo urządzenia do testów. Koronawirus: szybkie testy diagnostyczne zatwierdzone w USA https://www.politykazdrowotna.com/56029,koronawirus-szybkie-testy-diagnostyczne-zatwierdzone-w-usa Tyle tylko, że nie 5 minut "- Test, który zatwierdzamy, będzie w stanie dostarczyć Amerykanom wyniki w ciągu kilku godzin, a nie dni jak dotychczas, kilku dni - czytamy w komunikacie FDA. Firma planuje wprowadzić testy na rynek do 30 marca" Ale na miejscu, bez wysyłki - więc postęp jest! nie rozumiem? " Zgodnie z marcową publikacją w piśmie „bioRxiv” chińskie badania na małpach wykazały, że „reinfekcja u rekonwalescentów nie występuje często, jeżeli w ogóle”. Według chińskich naukowców pierwotna infekcja powoduje wykształcenie odporności na SARS-Cov-2, przynajmniej na krótki czas. Nie wiadomo jednak, jak długo trwa okres ochronny po przebytym zakażeniu. Terapia z wykorzystaniem osocza rekonwalescentów mogłaby być opcją do czasu opracowania skutecznej szczepionki przeciwko koronawirusowi. Wyników badań hiszpańskich naukowców oczekuje się za miesiąc lub dwa miesiące - podała agencja EFE." "Rząd Hiszpanii przeznaczył 24 mln euro z funduszu ds. walki z epidemią na projekt badawczy dotyczący terapii osoczem w leczeniu Covid-19 - podała dyrektor ds. zdrowia Instytutu Zdrowia im. Carlosa III, Raquel Yotti, cytowana w niedzielę przez dziennik „El Confidencial”. https://tech.wp.pl/latajacy-szpital-pomoze-w-walce-z-koronawirusem-niemcy-aktywowaly-specjalny-samolot-6494138732082817a Latający szpital" pomoże w walce z koronawirusem. Niemcy aktywowały specjalny samolot "Latający szpital" Airbus A310 MedEvac pomoże przetransportowywać pacjentów zarażonych koronawirusem SARS-Cov-2 z Włoch do niemieckich placówek. Na pokładzie specjalnej maszyny chorzy mogą liczyć na profesjonalną opiekę medyczną i wysokiej jakości sprzęt.
 3. zenek

  Koronawirus

  Jesli amerykanie rzeczywiście mają testy 5-minutowe - to i lekarstwo się znajdzie Tak myślę...
 4. zenek

  Koronawirus

  Wiara to wiara - a hipoteza, to hipoteza. To dość proste. A czy to naprawę jest takie istotne? Jeżeli hipoteza ma być niepodważalną prawdą - to tak
 5. zenek

  Koronawirus

  Rozumiem że PO to odwrotność, czyli: prostolinijność, mądrość, delikatność i prawdomówność Jak ich nie kochać??? https://wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-w-usa-ekspert-w-stanach-zjednoczonych-umrze-do-200-tys-osob/ewdsw48
 6. zenek

  Koronawirus

  Poczytaj sobie, to zrozumiesz, że atak zawsze jest najpierw od was - ateistów. Potem jest reakcja tych atakowanych. A ja też sobie nie życzę, żeby ktoś mi wciskał swoje bajki, że Boga nie ma i wszystko powstało z wielkiego wybuchu. Tym bardziej, że nikt nie potrafi powiedzieć, co było przed tym wybuchem, ani, kiedy on był. Wszytko to są tylko hipotezy. Co było po wybuchu - też hipotezy. Teoria ewolucji - też hipoteza. Przy okazji - pokaż mi choć jeden mój post, w którym usiłuję przekonać was, ateistów, do wiary w Boga. Napisałem ich tu 3500 - pokaż jeden, który bu stanowił jakąś formę tzw. nawracania! Jeden pewnik mają ateiści - Boga nie ma. No i niech pozostaną z tym sami - ale nie wciskają tego kitu, komu się tylko da, obrażając i szydząc ile wlezie, na co, jeśli dobrze pamietam, Konstytucja nie pozwala.
 7. zenek

  Koronawirus

  Powiem tak - nie masz pojęcia o religii. Dlatego nawet nie spróbuję ci wytłumaczyć prostackość twego porównania. A ja mam dokładnie ten sam pogląd na wyznawców PO i GW.
 8. zenek

  Koronawirus

  Podali (TVPInfo), że USA ma testy, które ujawniają koronawirusa w 5 minut. Firma produkuje też wysoko wydajny sprzęt do testów!
 9. zenek

  Koronawirus

  O nie słyszy - on tylko słyszy tylko to, co mu wygodne. On jest jak Łysek z pokładu Idy - klapy na oczach i wio.
 10. zenek

  Koronawirus

  Jedynym, który atakuje tu religię katolicką - bo innych, to tez ciekawe, sie nie czepiasz - to jesteś ty. Przynajmniej zawsze ty zaczynasz atak - i to w dość parszywym zwykle stylu. I ciekawe - zawsze masz wielkie przetensje - że to sie komuś nie podoba. Chcesz, żeby Forum było szczekaczką antykatolicką i antychrzecijańską. No ale to nie jest twoje własne i wyłączne Forum - jak chcesz szczekać na taką modłe - to sobie takie załóż i wtedy razem bedziesz sobie wył z podobnymi sobie do księżyca.
 11. zenek

  Koronawirus

  A tego nie słyszałem, żeby NKWD o 4.30 obrady w sejmie robiło? Może przypomnij ten fakt historyczny. Z drugiej strony - posłom korona (nomen omen) z głowy nie spadnie, jak za sutą pensję i przywileje popracują nockę siedząc w domu przy laptopie. W końcu sami sie tam prosili, żeby ich wybrać. A tu z innej beczki. To do tych, co im się kwarantanna nie podoba i chcieliby produkcji gospodarczej za wszelką cenę. No bo bożkiem dla nich jest PKB ! Bill Gates - o pandemii: "– Tu nie ma kompromisu. Ciężko jest powiedzieć ludziom: możecie nadal chodzić do restauracji czy kupować domy, ignorujcie stos ciał. Chcemy, żebyście wydawali pieniądze, bo jakiś polityk uważa, że wzrost PKB jest wszystkim, co się liczy. Sugerowanie, że możemy mieć oba światy, jest szalenie nieodpowiedzialne – mówił Gates w niedawnym wywiadzie dla TED. W innej rozmowie – z CNN – przyznawał, że sytuacja, w której się wszyscy znaleźliśmy, jest wyjątkowa i niesamowicie trudna, ale lepiej mieć problem natury gospodarczej, niż pozwolić wygrać wirusowi. igdy za mojego życia nie zdarzyło się tak, żebyśmy musieli w tak zdecydowany sposób zmienić nasze zachowania i podjąć decyzje, które mają tak drastyczny wpływ na gospodarkę po to, by ratować ludzkie życie. Ludzie woleliby, żebyśmy nie musieli tego robić i jest to zrozumiałe. Ale lepiej mieć problem gospodarczy - gospodarka jest w stanie się odbić - niż pozwolić wirusowi na rozprzestrzenienie się po całym kraju i dopuścić do sytuacji, w której powoduje miliony zgonów. To jest cena, którą musielibyśmy zapłacić – tłumaczył Gates, odnosząc się do sytuacji w USA, które mają w tej chwili najwięcej zarażonych na świecie." https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/koronawirus-kwarantanna-czy-gospodarka-bill-gates-nie-ma-watpliwosci/e49vh5m To tak nt. niektórych durnych postów, że nie kwarantanna, tylko utrzymanie PKB jest ważne!
 12. zenek

  Koronawirus

  No cóż - gdyby Jarka nie było - to by PiS nie było. Platforma nie ma tego kłopotu - sami mężowie stanu nie ma jednego, to inny. Bez różnicy. A jako inteligentny facet wiem, że przełożą wybory, tylko nie wiem, po co robia z tym zamęt.
 13. zenek

  Koronawirus

  to teraz rozumiem, dlaczego Platforma chce ich wysiudac z wyborów
 14. zenek

  Koronawirus

  Ha ha ha - a TVN, GW, Sok z buraka, Wiocha, Polityka, Rzeczpospolita, wielki biznes, gremia inteligenckie, uczelnie, celebryci, wreszcie dziesiątki zagranicznych mediow - i jeszcze wielu takich jak ty - TO CO???? A Pis ma tylko TVPInfo i parę gazet czy portali - oraz zagranicę czekającą na potknięcia obecnej władzy i hejtującą go. Patrz obiektywnie - szerzej - a nie jak Łysek z pokładu Idy ... Fakt - siedzi w domu - może liczyć. Z tuzinem ochraniarzy Ale serio - wybory będa przeniesione - to pewne. I tak naprawdę to błąd PiSu, że robi z tego aferę. Bez sensu - ale taka jest u nas scsena polityczna - zawzięta i fejkowa. Cała!
 15. zenek

  Koronawirus

  No dobrze - ale uwazasz, że grupy ryzyka powinny z narażeniem życia skorzystać z prawa i obowiązku głosowania? A tych na kwarantannie powinno sie prawa wyborczego pozbawić? To gorzej, niż z prawami więźniów!
×
×
 • Utwórz nowe...