Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Eksperci Weber - elewacje, hydroizolacje, posadzki i keramzyt

Eksperci Weber - elewacje, hydroizolacje, posadzki i keramzyt

Zaloguj się, aby obserwować  

Marka Weber jest znakiem rozpoznawczym wielu znanych materiałów budowlanych i kompleksowych rozwiązań z zakresu elewacji (systemów ociepleń, tynków dekoracyjnych, farb), układania płytek i kamienia naturalnego, podkładów podłogowych i posadzek, hydroizolacji oraz zapraw technicznych. Buduj swój dom z wysokiej jakości materiałów. Nowoczesne tynki hydrofilowe, elastyczne kleje do płytek oraz jastrychy do domu i system weberfloor IDNUSTRY do obiektów przemysłowych. Innowacyjne rozwiązania Weber dostępne są w 60 krajach. W Polsce marka obecna jest od 1995 roku, a kształt dzisiejszej, bogatej oferty jest efektem połączenia firm Weber Terranova, maxit oraz Deitermann. Weber w Polsce zatrudnia ponad 260 pracowników, posiada 3 fabryki, a także terminale logistyczne wraz z centrami barwienia. Od 2009 Weber działa w ramach spółki Saint-Gobain Construction Products Polska. Więcej informacji na www.pl.weber i media.netweber.pl

62 tematów w tym forum

• 2 odpowiedzi
    • 222 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 7 597 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 428 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 9 116 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 822 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 519 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 650 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1 316 wyświetleń
  1. Izolacja podłogi piwnicy

• 5 odpowiedzi
    • 985 wyświetleń
    • 42 odpowiedzi
    • 2 309 wyświetleń
  2. Opadające płytki w łazience

• 28 odpowiedzi
    • 1 714 wyświetleń
    • 40 odpowiedzi
    • 35 206 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1 065 wyświetleń
  3. Naprawa betonu pod stropem tarasu.

• 9 odpowiedzi
    • 1 225 wyświetleń
  4. wylewka w garażu

• 6 odpowiedzi
    • 888 wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 2 959 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1 785 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 976 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1 345 wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 6 223 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5 447 wyświetleń
  5. Wylewka na ziemi

• 8 odpowiedzi
    • 1 267 wyświetleń
  6. Rodzaje hydroizolacji

• 8 odpowiedzi
    • 22 963 wyświetleń
  7. beton na ścianie w salonie 1 2

• 60 odpowiedzi
    • 29 407 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 5 784 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1 527 wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 2 155 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1 438 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 8 252 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 2 568 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2 091 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 2 128 wyświetleń
  8. jaki STYROPIAN NA POSADZKE

• 19 odpowiedzi
    • 39 926 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 6 510 wyświetleń
  9. Podloga na strychu

• 1 odpowiedź
    • 2 193 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 2 449 wyświetleń
  10. Podloga na strychu

• 5 odpowiedzi
    • 2 713 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 3 652 wyświetleń
  11. Problem z wylewką samo poziomującą

• 30 odpowiedzi
    • 7 723 wyświetleń
  12. Posadzka w garażu

• 9 odpowiedzi
    • 3 830 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3 628 wyświetleń
  13. kilka pytań o anhydryt

• 8 odpowiedzi
    • 4 556 wyświetleń
  14. Kafle pod wanna ?

• 8 odpowiedzi
    • 3 712 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 6 569 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 7 040 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 5 883 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 3 975 wyświetleń
  15. Piwnica

• 20 odpowiedzi
    • 7 361 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 6 193 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 4 966 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Rysiu no ale grypa a gruźlica to zupełnie inna kwestia przecież.... a szczepienia przeci gruźlicy są u nas wykonywane do dzisiaj cały czas...choć już gdzieś przeczytałem wypowiedź "experta" negującego tę zależność którą wkleiłes...   natomiast masowe szczepienia na grypę we włoszech sa faktem https://www.bergamonews.it/2019/10/21/vaccinazione-antinfluenzale-a-bergamo-ordinate-185-000-dosi-di-vaccino/332164/   dodatkowo Badanie przeprowadzone wśród amerykańskich weteranów wojskowych podeszłych wiekiem, odnoszące się do sezonu grypowego 2017/2018, wykazało, że szczepienie przeciwko grypie zwiększa ryzyko zakażenia koronawirusem o 36% https://www.disabledveterans.org/2020/03/11/flu-vaccine-increases-coronavirus-risk/   Izba lekarska w UK twierdzi że ludzie szczepieni przeciwko grypie, znajdują się w podwyższonej grupie ryzyka.  https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/coronavirus-top-medic-warns-anyone-21708701        
    • Gość mazep
      Od lat styropian przoduje na rynku ociepleń, natomiast pojawił się problem zawyżania jakości przez producentów co przejawia się tym , że na etykietach produktów pojawiają się parametry wyższe niż faktycznie jest, dlatego przed zakupem konieczne jest sprawdzenie wyników kontroli na stronie GUNB, czy nasz producent nie zaliczył kiedyś wtopy
    • Coś w ten deseń ? Ja bym się nie przejmował i tak jest zakaz wyłażenia, założysz cienką czapkę.  Chyba nie ma tak całkiem idealnych symetrii.      
    • ale z drugiej strony:   Ciekawa tabelka: Na zielono, w zasadzie, wszystkie kraje postkomunistyczne 
    • nie wiem czy pisałes o szczepieniach na grypę, które na początku roku dostało dużo seniorów we włoszech, ale....   https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X19313647 z tego (tabela 5) wynika, że osoby zaszczepione mają dużo wiekszą szansę (34%) na złapanie koronawirusa...
    • Przeca i tak nie zostanie Prezydentem - nawet gdyby wygrał. PiS unieważni wybory - bo może, bo ma wszystkie instrumenty potrzebne do tego.   Tu nie chodzi o wygranie - ważne aby namieszać. Kibole to wiedzą - stąd taka kibolska ustawka. W grę wchodzić może tylko na łyso i to we własnym wykonaniu, bo na rodzinę nie mogę (w tym przypadku) liczyć - ale mam niesymetryczny owal głowy.......   Też bym nie poszedł, ale to fryzjerka przychodzi do mnie (do firmy), a jest całkiem, całkiem, naprawdę całkiem. Brakuje mi Jej dotyku .......   
    • Kup maszynkę  na aledrgro, ktoś z rodziny runo skosi.  Nawet bym nie podszedł, gdyby były czynne.
    • Musiałam siłą zdjąć resztki hybryd, nie chcesz widzieć moich paznokci . Nawet koleżanka nie robi, boi się dostać mandat. Fryzura — brak słów. Twoje odrosty to nic przy moich własnych ciemnych na blond farbowanych (wcześniej) włosach.     Gdybyś ich zapytał, to nagle okazałoby się, że strzyże żona, matka, córka, lub brat     Wiem, o które Ci chodzi. Też widziałam. Nam nie wolno na rower wyjść, lub na spacer do lasu ... oni mogą stadnie popierniczać ... tak się bawi szlachta     Jeśli chodzi o mnie, to niekoniecznie. Jest „z prawej". Na tu i teraz, całkiem sensownie się wypowiada. Jednak pod wpływem nacisków, presji i teczek rozmaitych - nie wiadomo, co mu do łba strzeli za czas jakiś.
    • Depresja mnie dopada.   Tak patrzę na głowy polityków i rządzących - fryz wymuskany, włosy podcięte .... Z drugiej strony patrzę się w lustro i widzę nieład i nieprzerzedzony busz i krzakole na głowie - wygląda to jak niedepilowana z odrostami kuciapka.   Ja nie mogę korzystać z usług fryzjera, ale ci co mi zabraniają, korzystają.   Do doopy z taką wiarygodnością.   Ps. Przeglądam wiadomości - a tam zgromadzenie powyżej  2 osób, a wszyscy łamią też zakaz poruszania się - i to wszystko jawnie, ba nawet policja nie interweniuje.   Ps. Powiedz tej ekipie NIE i głosuj na Szymona H. 
    • To jest moja reakcja po przeczytaniu tego postu... Czy był  nieoczekiwany, niespodziewany, zaskakujący i piorunujący? otóż nie był       Ja jeżdżę na zakupy ok. godziny przed zamknięciem sklepu, a na halę targową kwadrans przed końcem godzin dla seniorów - już zasadniczo wszyscy chętni byli, ale ochrona młodszych jeszcze nie wpuszcza... zakupy z  przygotowaną listą trwają kilka minut, tak że spokojnie się wyrabiam...
  • Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...