Skocz do zawartości
Eksperci Weber - elewacje, hydroizolacje, posadzki i keramzyt

Eksperci Weber - elewacje, hydroizolacje, posadzki i keramzyt

Marka Weber jest znakiem rozpoznawczym wielu znanych materiałów budowlanych i kompleksowych rozwiązań z zakresu elewacji (systemów ociepleń, tynków dekoracyjnych, farb), układania płytek i kamienia naturalnego, podkładów podłogowych i posadzek, hydroizolacji oraz zapraw technicznych. Buduj swój dom z wysokiej jakości materiałów. Nowoczesne tynki hydrofilowe, elastyczne kleje do płytek oraz jastrychy do domu i system weberfloor IDNUSTRY do obiektów przemysłowych. Innowacyjne rozwiązania Weber dostępne są w 60 krajach. W Polsce marka obecna jest od 1995 roku, a kształt dzisiejszej, bogatej oferty jest efektem połączenia firm Weber Terranova, maxit oraz Deitermann. Weber w Polsce zatrudnia ponad 260 pracowników, posiada 3 fabryki, a także terminale logistyczne wraz z centrami barwienia. Od 2009 Weber działa w ramach spółki Saint-Gobain Construction Products Polska. Więcej informacji na www.pl.weber i media.netweber.pl

88 tematów w tym forum

• 3 odpowiedzi
    • 38,5k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 36,1k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 35,4k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 36,5k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 39,6k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 47,2k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 42,3k wyświetleń
    • 41 odpowiedzi
    • 82,5k wyświetleń
  1. Dekoracja ściany w pokoju

• 40 odpowiedzi
    • 58,5k wyświetleń
  2. Izolacja pozioma przy drzwiach

• 2 odpowiedzi
    • 42,2k wyświetleń
  3. Posadzka w starym mieszkaniu

• 22 odpowiedzi
    • 51,7k wyświetleń
  4. Ganek,izolacja,rynny

• 10 odpowiedzi
    • 44,1k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 42,7k wyświetleń
    • 43 odpowiedzi
    • 48,9k wyświetleń
  5. Wodoodporme płyty na ścianę?

• 3 odpowiedzi
    • 41,7k wyświetleń
  6. Problem z posadzką.

• 7 odpowiedzi
    • 41,9k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 48,6k wyświetleń
    • 14 odpowiedzi
    • 45k wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 42,6k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 52,8k wyświetleń
  7. Wylewka na poddaszu

• 1 odpowiedź
    • 40,9k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 42,4k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 40,6k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 40,3k wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 43k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 46,1k wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 40k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 41,5k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 40,2k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 49,7k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 44,3k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 62,2k wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 43,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 41,1k wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 40,9k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 44,8k wyświetleń
  8. Izolacja podłogi piwnicy

• 5 odpowiedzi
    • 44,6k wyświetleń
    • 42 odpowiedzi
    • 52,6k wyświetleń
  9. Opadające płytki w łazience

• 28 odpowiedzi
    • 45,4k wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 55,8k wyświetleń
  10. Naprawa betonu pod stropem tarasu.

• 9 odpowiedzi
    • 42,6k wyświetleń
  11. wylewka w garażu

• 6 odpowiedzi
    • 40,3k wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 51,8k wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 58,1k wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 39,5k wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 40,8k wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 52,5k wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 52,4k wyświetleń
  12. Wylewka na ziemi

• 8 odpowiedzi
    • 41,7k wyświetleń
  13. Rodzaje hydroizolacji

• 8 odpowiedzi
    • 62k wyświetleń
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Cóż, czasami zdarzają się jakieś podciśnienia (z różnych, często nie znanych przyczyn), co powoduje wyssanie wody z syfonu i wtedy nie ma zapory przed wydostawaniem się gazów. Trzeba więc zwyczajnie zalewać syfony odrobiną wody i smród ustanie.  Chyba, że coś pękło i jest stała nieszczelność, wtedy naprawa.
    • A sprawdzałaś tę ziemię w głąb? Co tam jest pod spodem? Ktoś ją spulchniał, orał czy prowadził jakieś inne zabiegi agrotechniczne?  Wróć do postu #45. Tego badania chyba nie da się uniknąć   PS. U mnie jest piasek, żadnej ulewy toto nie zatrzyma, wszystko przelatuje jak biegunka u gęsi. Więc nic dziwnego, że kałuże to są po burzy przez kilka minut.
    • Witam, dom nowy z podłączeniem do wodociągu i kanalizacji gminnej.  Pojawił się problem: smród jak z szamba. Pierwszy raz w pralni z kratki w podłodze- pamiętam jak deweloper mówił by co jakiś czas zalać szklanka wód, więc zalałam i było ok. Po kilku dniach smród pojawił się w kuchni. Nie ze zlewu tylko z szafki gdzie Ujście mają rury odpływowe. Nie jest to smród zatkanego kolanka tylko taki żywej kupy. Nie wiem czym to jest spowodowane. Przepraszam za moje myślenie- znaczne opady deszczu, kierunek wiatru??? Nie mam pojęcia. Jakieś pomysły?
    • Nie załamuj mnie. Ja widzę że wody jest mniej, ziemia jakby się osiadła, nie jest już pulchna, świeża jak na początku. Woda stoi punktowo, bo albo jest zła ziemia, albo jest zbyt nasiąknięta i tak szybko nie odprowadza. Deszcz przestał padać 5godz temu a 2/3 wody wsiąkło. Jest zimno, słońca brak, duża wilgotność powietrza.  Załamałeś mnie. Skoro to jest nienormalne to co jeszcze możemy zrobić?? Jeden z forumowiczów tu napisał że przez pół roku miał podobnie aż ziemia sama się uleżała i problem zniknął. 
    • U mnie po obfitych opadach takie kałuże stoją 20 - 30 minut. U Ciebie widzę, że przez 2 tygodnie nic się nie zmieniło. To nie jest normalne.
    • Spokojnie można kłaść, istotne jest tylko, aby odpowiednio zagruntować podłoże. Przy prawidłowym rozprowadzeniu kleju, nic nie powinno odpaść. Płytki ceglane to piękna sprawa.
    • Minęły 3tygodnie. Działka wygląda jak na załączonych zdjęciach. Deszcz praktycznie padał przez 3dni z niewielkimi odstępami czasu. Raz mniejszy opad, raz większy. Wody jest zdecydowanie mniej, ale są nadal miejsca gdzie zbierają się kałuże. Działka została obsiana trawą (wschodzi powoli ale słońca jej brak), są drzewa i krzewy (głównie pochłaniające nadmiar wody). Ostatnio dostałam poradę by zrobić jeszcze oprysk doglebowy by rozluźnić i usprawnić ziemię która będzie miała lepsze możliwości retencyjne. Planuję to zakupić. Ale pytanie moje brzmi- banalne wiem- jak długo wsiąkająca woda uznawana jest za „normę”?
    • Czy jesli w kurniku nie bd ocieplony strop to czy kominki wentylacyjne bd dzialac?
    • No tak tylko musiałbym  montować dużą studnie i do tego betonową. Przespałem się z tematem i chyba najpierw spróbuję zrobić ten spadek. Przerobię kanalizę w budynku tak żeby wyjść możliwie jak najdalej od studzienki przez co uzyskam 9% spadku. Kaskadę ewentualnie w razie problemów zawsze będę mógł zrobić, to tylko kwestia przeróbki nitki od domu do studni, świat się nie zawali z tego powodu.    Wiem też że sąsiad ma od domu do studzienki duży spadek, nie wiem do końca jaki bo sam nie był w stanie stwierdzić ale dużo większy niż zalecany i do tego na odcinku 30 metrów i po drodze nie ma żadnej rewizji tylko od razu do kolektora.
  • Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...