Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Eksperci Drutex - stolarka okienna i drzwiowa

Eksperci Drutex - stolarka okienna i drzwiowa

Firma istnieje na polskim rynku od 1985 roku. Obecnie DRUTEX S.A. jest największym producentem stolarki otworowej z PVC w Europie. W swojej ofercie posiada również okna, drzwi z drewna i aluminium,oraz fasady z aluminium. Eksperci DRUTEX czekają na Państwa pytania. Więcej o firmie Drutex

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • 10 czerwca zapraszamy na Zlot Forum Budujemy Dom

• Najnowsze posty

• Na różnych forach są różne opinie na ten temat ale interesuje mnie opinia kogoś kto miał jakieś problemy po nie wyjęciu listew tynkarskich. U mnie w domu tata właśnie tynkuje mój pokój i nie zamierza ich wyjmować a ja nie chcę mieć za jakiś czas problemu z ponownym remontem   Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka    
    • A mnie nie zraza bo efekt jest "WOW"  Mam projektor BenQ i ekran viz art i nie zamienię na zaden TV
    • Tylko estetyka, to blacha nie powlekana.
    • Gość Anna
      Niestety nie można w Bricomarche w inowrocławiu zamówić płytek z 3 miesięcznym wyprzedzeniem. Pan kierownik poinformowł mine że nijak ma się kwiecień do lipca. A wystarczyło by pewnie przyjàć more zamówienie i zaznaczyć na nie późniejszy czas realizacji i odbiór na poczatku lipca. Zbyt skomplikowane, łatwiej odmówić i odesłać klienta z kwitkiem. Kupię więc te moje wymarzone płytki w lipcu, w bydgoskiej Castoramie gdzie można je zakupić od ręki.
    • Hurtownia Bricomarche

Województwo: kujawsko-pomorskie
      Miasto: Inowrocław

Pełny opis hurtowni pod adresem:
      http://www.budujemydom.pl/hurtownie-budowlane/kujawsko-pomorskie/inowroclaw/22158-bricomarche6
    • Jeśli chodzi o różę, to tę parkową wolę dać na ścianę, ale od zachodniej strony. Chyba, że ta południowa lepsza, wtedy zmienię koncepcję. Wracając do rabaty południowej. Mam jakieś sosny karłowe, więc jedną mogę tam umiejscowić. Popróbuję zestawień, jak się pogoda ustabilizuje, bo jak na razie to trzeci dzień z rzędu leje niemiłosiernie, dziś z urozmaiceniem śniegowym.
      W związku z aurą, akcja drewutnia raczej leży. Piszę raczej, gdyż nie byłam na miejscu, a "fachowiec" nie dzwoni. Znaczy nie robi, bo gdyby cokolwiek robił, to już by chciał kasę. Fachowiec, jak wcześniej wspomniałam był wzięty z łapanki. Otóż rozmawiałam ze znajomą, jak usłyszałam, że ktoś pyta , czy nie potrzebują tam kogoś do pracy. Pan jest emerytem, nudzi się  i chętnie sobie dorobi. Słysząc to pomyślałam, że oto trafia mi się okazja życia . Nie pozostało nic innego, jak wziąć numer telefonu. Tak zrobiłam. W czasie rozmowy okazało się , że pan potrafi wszystko i drewnem też się zajmuje. Razem z zięciem zbudował przepiękny domek dla dzieci. Ucieszyłam się niebywale i umówiłam na spotkanie osobiste. To historia niemalże jak z cyklu ogłoszeń motoryzacyjnych, gdzie na miejscu po przyjeździe okazuje się, że to inny przebieg, inny wiek i niemalże inne auto niż w ogłoszeniu. Pan bowiem zajęcia szuka, ale jako stróż, to po pierwsze. Nie mam nic przeciwko stróżom , ale upadł mit emeryta, który się nudzi i lubi majsterkować. Po drugie domek robił zięć, a pan tylko pomagał. Wprawdzie przyszedł z zięciem, ale nie tym od domku , tylko zupełnie innym . Nie poddałam się  jednak. Tyle, że aura zrobiła niespodziankę ...Fachowiec  nie dzwoni, ja na wszelki wypadek też nie, jutro jadę zobaczyć. Wklejam zdjęcie rośliny, co to jest? Karteczka uleciała, a ja nie pamiętam.
    • Gość Ivi
      Ivi, 2017-04-27 22:9Zgłoś Witam mam inne pytanie przymierzam się do kupna działki z domem 100m2 jednak było to stawiane jako dwa budynki gospodarcze na zgłoszenie dom posiada werandę i piętro użytkowe czy nie jest tak że jest to niezgodne z przepisami i nadzór budowlany moze nakazać mi rozbiórkę. Mam kopie zgłoszenia u siebie moge podesłać bardzo proszę o informacje właściciel sobie życzy 100000 za zakup tego działka jest działka rolna 2100 m2
    • Posiadam działkę budowlaną, na której stoi budynek gospodarczy ( i w dokumentach budynku widnieje: "budynek gospodarczy"). Powierzchnia 80 m2. Za ten budynek jest regularnie płacę podatek, nieco wyższy niż za budynek mieszkalny.

Pełna treść artykułu pod adresem:
      http://www.budujemydom.pl/poradnik-prawny/6090-mieszkam-w-budynku-gospodarczym
    • Typowa budka na narzędzia. Grabie, widły, szpadel i kosiarka.
    • Ja doradzam przy takich dylematach duży prysznic 120 x 90, vide Metropolis od Roca.
  • Doradcy redakcyjni i firmowi