Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

Baru

Uczestnik
 • Posty

  6091
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  2

Reputacja

6 Neutralny

1 obserwujący

O Baru

 • Ranga
  Bara - debeściara ;-)

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  36
 1. Boszszsz... Z Różową mi przyjdzie w jednym pokoju... I z jej suszarką... 😨
 2. DOB-CZY-CE!!! Caly czas głosuję za Dobczycami 😜
 3. Ja za Dobczycami głosuję - i dojazd szybszy i Mafię mogę zabrać 😆😃
 4. Może faktycznie luty?? Komu z uczestników nie pasuje luty?
 5. Jak dla mnie termin 20-22 odpada - to koniec naszego wyjazdu feriowego. Tydzień później - ok.
 6. Halooooo?? Znaczy nie chcemy się spotkać zimowo???
 7. Oby tylko nie warczała za głośno!!!!
 8. Ino klimat jakby nie ten Adik! Dzięki za podniesienie tematu :-)
 9. Nie W centrum ogrodniczym, gdzie chciałam wypożyczyć maszynę, powiedziano mi, że to za późno i że więcej szkody niż pożytku z tego będzie. Więc odpuściłam.
 10. Retro! Jak zwykle nieoceniony Jak mam stwierdzić, czy naprawdę pieczarki? Pieczarki przeca też czernieją... Muszę się ich pozbywać, bo Mafia je zżera . Poza tym czymś pieczarkopodobnym - mam też purchawki... Maślaki też, ale rosną kulturalnie pod sosenką
 11. Ja mam siemensa - to ten sam koncern. Polecam jak najbardziej. Używamy jej od chyba 7-8 lat, jest nas 6 sztuk, więc jest włączana w większości przypadków dwa razy dziennie... Jedyne, co w sprzęcie nie wytrzymało to uszczelka dolna drzwi - choć obstawiam, że to wina zbyt gorliwego mycia zmywarki przeze mnie . Zamówiłam w serwisie, sama wymieniłam, działa... Tfu, tfu!!! Odpukać!! Boscha miałam pralkę, działała lat 16, a wymieniałam ją tylko ze względu na ładowność - miała tylko 4kg, co przy naszej szóstce było coniebądź upierdliwe.
 12. Jakieś 16 lat temu teściowa chciała przepisać mojemu mężowi działkę (byliśmy już wtedy małżeństwem od kilku lat)... Wtedy zostałam uświadomiona przez notariusza, że jeżeli przepisze tylko na niego - działka i wszystko co będzie na tej działce - będzie należało tylko i wyłącznie do męża. Przy ewentualnym podziale majątku to ja musiałabym udowodnić ile mojej kasy (li i wyłącznie, bo przecież moja praca przy budowie nie byłaby brana pod uwagę) poszło na dom i otoczenie. Po długich przemyśleniach - przepisała działkę na nas oboje. Nie mam pojęcia czy od tego czasu zmieniło się prawo - nie siedzę w tym, więc najlepiej zapytać notariusza.
 13. Moja CTR-ka robi to samo z orzechami włoskimi... Pozostaje tylko pilnować i skarcić...
 14. Ryyysiuuuu!! Ja też! Mam więcej jak 100cm w kłębie!!