Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Baru

Uczestnik
 • Posty

  2 299
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  4

Baru last won the day on grudnia 6 2017

Baru had the most liked content!

Reputacja

14 Neutralny

O Baru

 • Ranga
  Nobody from nowhere :(

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  96

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Tu macie maila od gościa z UM: Odpowiadam na Pani e-mail ze stanowiska księgowości rachunkowej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi Wydziału Finansowy. Ustaliłem, że taka sytuacja miała miejsce, czyli brak wywozu odpadów komunalnych z Pani posesji. Odpady zmieszane w ilości (3 worki oraz kubeł), zostały zabrane w dniu 22.02.2021 r., natomiast odpady zbierane selektywnie w dniu 25.02.2021 r. W przyjętym terminie nie wpłynęła należna kwotą opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi. Następnie dnia 18.02.2021 r. zostało wygenerowane ze systemu księgowego zawiado
 2. Hej! Temat śmieciowy od momentu wprowadzenia ustawy działa na mnie jak płachta na byka - "starzy" forumowicze dobrze o tym wiedzą. Zagryzałam zęby i płaciłam, bo jest taki obowiązek, ale u mnie przetarg wygrał miejscowy zakład komunalny, który robi co chce. Kilka lat temu prowadziłam batalię o to, że wywóz odpadów komunalnych raz na trzy tygodnie to stanowczo za mało. Po części walkę wygrałam - od kwietnia do października wywożą co dwa tygodnie. Bieżący problem: w lutym śmiecie miały być odebrane dwa razy, ponieważ kubły nie zostały opróżnione - zadzwoniłam do ZK i zapytałam co
 3. Królik! Michal! Dzięki za info. Niestety w tym terminie ja odpadam ☹️.
 4. Aaaaa... dziękuję za troskę, bucik odstawiony już dawno, giczoły w miarę ok - choć strzelają w stawach przy skrętach.
 5. Siemanko! Dotarlam i ja. Irini jak najbardziej! Terminy wrześniowe dla mnie odpadają, najlepszy pierwszy łikend października.
 6. Baardzo qwa śmieszne!! Ja jestem ciekawa, jak ja niby mam wleźć na tę łódkę/motorówkę z tymi moimi felernymi kopytami?!
 7. Obie!! Jedną w kwietniu, a drugą teraz. Obydwie na schodach - na ostatnim schodku, dokładniej rzecz ujmując Ja to raczej odpadam w tym roku z pływania :-(. Oooooo!! Nie zacytowało Coolibeerka! Why????
 8. Prezes! Masz rację rację - wyraziłam się nieprecyzyjnie - pisałam o poszukiwaniu pracy, a nie o skręconym kopycie. Ale pojedynczo skręcone kopyto nie jest jakąś tam ważną dla Was informacją, więc Wam nie przynudzałam... Natomiast drugie już stanowi pewne wyzwanie ;-). Już to usłyszałam od kilku osób :-(.
×
×
 • Utwórz nowe...