Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

Baru

Uczestnik
 • Posty

  6146
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  2

Reputacja

7 Neutralny

O Baru

 • Ranga
  Bara - debeściara ;-)

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  78
 1. Ja miałam przez dłuuugie lata boscha - służył nam przez jakieś 15 lat... I nie próżnował - oprać 6-cioosobową rodzinę przy ładowności 4,5 kg to nie przelewki . Kilka lat temu (jak dziewczyny już zdecydowanie podrosły) stwierdziłam, że najwyższy czas na zmianę sprzętu z większym załadunkiem. Kupiliśmy AEG LAVAMAT - za cholerę nie pamiętam modelu i do kompletu suszarkę AEG LAVATHERM. Rewelacyjny duet tworzą .
 2. Ale to był gość polecony przez firmę, która handluje tymi preparatami... Czyli teoretycznie powinien mieć wiedzę odpowiednią w temacie!
 3. Podłoże było przygotowywane przez ekipę gościa, który nam to potem malował. Wydaje mi się, że to on powinien takie rzeczy wiedzieć, nie ja!
 4. No! To się nazywa mieć siłę perswazji
 5. Ojjjj nie marudź! A się dziwiłeś, że do picia wódki cza namawiać ;-). A Ty tu co wyprawiasz???
 6. Na tą półeczkę kładzie się obciążenie - ja położyłam dwa obrzeża - zostały nam po układaniu kostki (nie były "pełnowymiarowe"). I wtedy te zęby wchodzą w glebę, nie tylko po wierzchu ciągną...
 7. Dzięki Arturo!!!
 8. Świnte słowa!!
 9. traktorek jest MTD, wyrzut ma z boku, więc raczej nie będzie możliwości... Jak mam to zdjęcie dać, żeby się otwierało??
 10. W piłkarzyki grała Redakcja czyli Marcin i Olek, Cieszka i ja. Te czy baby na jednym ze zdjęć to Cieszka, Daga i ja. Brodaty gość w czerwonej koszulce szczerzący zęby to Petrus, za nim aaa i aru.
 11. Tak, traktorek mam bez kosza - pisałam o tym w pierwszym poście... Tak toto wygląda... wert..docx Bliźniaczki są bez kosza
 12. Wyględny założył, przejechałam kawałek trawnika... Działa nieźle, tylko ekipa grabiąca te pozostałości miała niejakie pretensje, że dlaczego tak tego duuuużooooo?? ;-) PS. Owa ekipa to moje 14-stoletnie bliźniaczki
 13. Na którym konkretnie? Przeca nie będziemy Ci wszystkich po kolei opisywać ;-)
 14. Daję + Edit: Miał być zacytowany Aru, ale jakoś mi nie wyszło to cytowanie