Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

Baru

Uczestnik
 • Posty

  6157
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  3

Reputacja

7 Neutralny

O Baru

 • Ranga
  Bara - debeściara ;-)

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  83
 1. Czym jest instalacja fotowoltaiczna?

  http://www.rof.org.pl/24-aktualnosci/208-aktualnosci/359-instalacje-fotowoltaiczne-dla-mieszkancow-gmin-rzeszowskiego-obszaru-funkcjonalnego.html Takie coś znalazłam. Nie mam pojęcia , co z tego jest potrzebne - tam jest parę linków - więc wrzucam wszystko. Adrian! On nam to wszystko mówił, ale ponieważ dla mnie to czarna magia , to zapamiętałam tylko to, co napisałam powyżej. I jeszcze takie coś znalazłam... http://www.nowiny24.pl/strefa-biznesu/a/13-mln-zl-na-doplaty-do-fotowoltaiki-dla-mieszkancow-rzeszowa-i-okolicznych-gmin,12274420/ Aaale ze mnie blĄdynkaaaa!!!
 2. Czym jest instalacja fotowoltaiczna?

  Cholerka! Ze łba mi wyleciało... Moglim przedyskutować przez łikend... Moi znajomi mają. U nich dotacja 90% była. I o ile dobrze pamietam, to za rok zapłacili koło 200zl za prąd. Tyle, że oni mieli przez ten rok 1:1, a teraz jest 1: 0,8. Podobno. Nie wiem, nie znam się, zarobiona jestem 😊😇. Dlatego Was pytam...
 3. Czym jest instalacja fotowoltaiczna?

  Ooooo temat dla mnie :-). U mnie we wsi mają robić. Dotacja 85% wartości inwestycji. I proste pytanie: robić? Podobno bez dotacji ni hu hu się nie opłaca... Odpowiedzcie ci, którzy wiedzę posiadacie. Z góry dziękuję!
 4. Będę albo i nie będę Przepustnica dzisiaj rano mi się znowu zbiesiła . Dziecko mię do pracy odwiozło i pozostaje mi tylko mieć nadzieję, że do popołudnia/jutra jej przejdzie. Bo jak nie - to nie wiem co będzie
 5. A to wystarczy?? Nie za mało? Jutro o tej porze to ja w aucie będę już siedzieć!!!! 👌😁😎
 6. Grześ!! Nie czytaj, jeno się zapisuj!! Mafię też proszę zapisać!
 7. Drugą też! Doprawdy nie wiem, dlaczemu mnie na tej liście nie ma!
 8. Przy zastosowaniu vidaronu trzeba pamiętać o pomalowaniu w pierwszej kolejności środkiem na robale. W zeszłym roku zmienił się skład vidaronu i w związku z dyrektywami unijnymi nie ma tego dodatku (dwa lata temu jeszcze był). Teoretycznie w sklepie powinni o tym powiedzieć, ale różnie to bywa - lepiej wiedzieć wcześniej i od razu pytać. Po pomalowaniu trzeba odczekać dobę i dopiero malować vidaronem.
 9. Tymi rencamy i nogyma - z pomocą mojego taty, ileś tam lat temu (jeszcze przed wprowadzeniem się do domu) okopałam chatę z trzech stron, wszystkie rury spustowe mają takie mini studzienki (ni cholery nie wiem, jak się to zwie), które mogę otworzyć i wyczyścić koszyczki, w których zbiera się syf wszelaki spływający z rynien wraz z deszczówką. Każda studzienka jest połączona z kolejną rurami kanalizacyjnymi - wyszła taka opaska - i w jednym miejscu jest zebrana w trójnik i wyprowadzona ze 40 m od domu. Bliżej budynku użyliśmy również rur kanalizacyjnych, z 10m dalej jest już rura drenażowa, opsypana drobnymi kamyczkami. Na samym końcu Wyględny wykopał dół na prawie 2m, o średnicy pi razy drzwi 1,5m, który również został zasypany kamyczkami. Na wierzchu jest ziemia i jakby mi przyszło teraz znaleźć to miejsce - miałabym problem. Póki co - system działa i nie mamy problemu z deszczówką...
 10. Pralka- jaką wybrac?

  Ja miałam przez dłuuugie lata boscha - służył nam przez jakieś 15 lat... I nie próżnował - oprać 6-cioosobową rodzinę przy ładowności 4,5 kg to nie przelewki . Kilka lat temu (jak dziewczyny już zdecydowanie podrosły) stwierdziłam, że najwyższy czas na zmianę sprzętu z większym załadunkiem. Kupiliśmy AEG LAVAMAT - za cholerę nie pamiętam modelu i do kompletu suszarkę AEG LAVATHERM. Rewelacyjny duet tworzą .
 11. co najlepiej na taras

  Ale to był gość polecony przez firmę, która handluje tymi preparatami... Czyli teoretycznie powinien mieć wiedzę odpowiednią w temacie!
 12. co najlepiej na taras

  Podłoże było przygotowywane przez ekipę gościa, który nam to potem malował. Wydaje mi się, że to on powinien takie rzeczy wiedzieć, nie ja!
 13. Już po ......

  No! To się nazywa mieć siłę perswazji
 14. Już po ......

  Ojjjj nie marudź! A się dziwiłeś, że do picia wódki cza namawiać ;-). A Ty tu co wyprawiasz???