Skocz do zawartości

bajbaga

Moderator
 • Posty

  16 314
 • Dołączył

 • Dni najlepszy

  420

bajbaga last won the day on kwietnia 17 2021

bajbaga had the most liked content!

2 obserwujących

Ostatnio na profilu byli

63 065 wyświetleń profilu

bajbaga's Achievements

Ostoja forum

Ostoja forum (4/4)

2,1k

Reputacja

 1. Jestem w domu. Było za....e - normalne. Panie coraz ładniejsze, a panowie bardziej przystojni. Zaskoczenie - Mikołaj w czerwcu, na dodatek z prezentami dla każdego uczestnika - nowa tradycja świecka się ukształtowała. Dziękuję
 2. Jeśli to możliwe - proszę o pokój 2 osobowy (niespodzianka + ja) lub 3 osobowy z Królikiem. Babol. Przeca, Królik też + 1
 3. Zmieniłaś telefon (a w zasadzie bardziej mi chodzi o nr. telefonu) ?
 4. Dzieńdoberek Już bliżej niż dalej Proszę o namiar na kwaterę. Będę w piątek z niespodzianką. Daga - rozliczę się z Tobą na miejscu (za niespodziankę - też)
 5. Dzieńdoberek Jak dobrze doczytałem, to za noclegi nie podlegają obowiązku przedpłaty (dzięki negocjacjom, miłej aparycji i niewątpliwego uroku osobistego Pticy) . Przewodników jest tam kilka razy więcej niż zwiedzających - rynek kształtuje warunki finansowe - przeto, zalecam partyzantkę i poszukanie przewodnika kilka dni przed Imprezą (też bez zaliczki). Doświadczenie wskazuje, że najlepsi są z łapanki. . Gdyby nastąpił pomór przewodników, to zobowiązuję się (razem z nocnym Szukaczem drewna do kominka) przewodnictwo po terenie za symboliczną wartość piwa rzemieślniczego. Ps. Marcin - bardzo dziękuję. Ps.2. Liczył ktoś noclegi? Mnie wychodzi, że już cała oferta zapełniona.
 6. Niby racja, ale ... Ale zakładasz że te tuje skończyły jakieś kursy z rozdziału drugiego KC ? Rzeczone tuje opisano, że posadzono je w granicy - przeto ... Przeto jak im nie wpojono za młodu art.150, to nie wiedziały, że mogą rosnąć i "korzenić się" tylko na swojej działce, to inwazja powietrzna i podziemna na sąsiadującą działkę, miała jednak miejsce. Ps. Warto zapoznać się z art.144 KC ( Zakaz immisji ) odnośnie zaciemnienia sąsiadującej działki.
 7. Mam swoją spiskową teorię. Wczoraj jak kasowałem (2 posty z popierdółkowa), sieć "skakała" między 2G a 5G. Transfer był od 0 do max. Dzisiaj mój operator, w ciągu kilkunastu minut zarejestrował prawie 15.000 zgłoszeń o awarii sieci: Więcej o awariach sieci i skutkach: https://www.komputerswiat.pl/aktualnosci/internet/powazna-awaria-internetu-uzytkownicy-upc-i-innych-sieci-zglaszaja-problemy/9bc922c Ps. Przed chwilą, Z komunikatora (Telegraf) przyszły do mnie, wczoraj wysłane, moje wpisy, jako nowe wiadomości.
 8. To prawda. Kasowałem i jeeebut - poszłoooooooo nie tak jak trzeba. Bardzo przepraszam (od dzisiaj możecie mnie nazywać pierwszym skutecznym szkodnikiem foruma).
 9. To se ne vrati. W tym temacie, pisały Kobiety - nawet sporo ich było .......... Teraz pisze tylko jedna. I to nasza wina - niby mężczyzn. Jeden tu notorycznie obrzuca epitetami jedyną pozostałą "sztukę", a reszta zbywa to milczeniem - czyli akceptuje. A przecież płeć nadobna naszym skarbem jest i "rycerze" powinni jej bronić - zawsze. Coś mi się wydaje, że z rycerstwa to zostały nam tylko zakute pały. Składam deklarację, że w nowej osłonie tego tematu, będę ciął bez uprzedzenia i wyjaśnień, wszelkie prostackie i chamskie odzywki wobec Naszej "rodzynki".
 10. Hej Rysiu, dawno mnie nie bylo na forum i jakoś tak chcąc przeczytać Twój stary wpis, trafiłam na miejsce 

  wiadomości w Twoim kanale.

  Przy okazji przeczytałam o Twoim przyjacielu, autorze jednej z moich ulubionych szant.

  Mam nadzieję, że masz się dobrze. 

  Pozdrawiam Cię serdecznie :).

  Baszka

 11. Tylko i wyłącznie kiedy WZ jest na zabudowę zagrodową dla rolników. W WZ jest wszystko napisane . I jeszcze jedna sprawa - radzę w przypadku zakupu, uzależnić zakup, od przekazania (dokonania cesji) WZ na kupującego.
 12. Nowe budynki, te które zostaną wybudowane, mogą być ogrzewane nawet świeczkami. Stare, tzn. istniejące, na dziesiątki (a może i setki lat, zapewnią producentom kotłów (w tym pomp ciepła) stały zysk. Nowe budynki i nowe technologie to ułamek procenta do istniejących zasobów mieszkalnych.
×
×
 • Utwórz nowe...