Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

bajbaga

Uczestnik
 • Posty

  19 337
 • Dołączył

 • Dni najlepszy

  406

bajbaga last won the day on marca 31

bajbaga had the most liked content!

Reputacja

1 983 Doskonały doradca

3 obserwujących

O bajbaga

 • Ranga
  bzykacz niepospolity vel sSiwy12.

Ostatnio na profilu byli

53 823 wyświetleń profilu
 1. Po kiego wała napitalać na poprzedników? Od kilku lat władzą jest pisiorowski ład pod wezwaniem kacykowym. Curwa - może jeszcze wplątatacie w to Mieszka I, bo złupił włościan, bzyknął Dobrawę, a posag zamienił na okowitę, którą sam wychlał ? A przeca o okowitę w sumie chodzi, bo tejże brakuje do dezynfekcji. Czy to takie trudne do zrozumienia, że społeczeństwo napitala zawsze władzę obecną? A władza obecna zawsze napitala poprzednią? To jest uświęcony tryb - po co pomagać obecnej władzy w napitalaniu poprzedników? Co to zmieni? no może obecna władza poczuje się lepiej ? Tyle że włażenie władzy w zwieracz odbytu, zawsze kończy się smrodem - nawet po lewatywie. A może podtrzymać podszepty kacyka i zacząć nap..... władzę przyszłą ?
 2. Nie mam pretensji do Rządu (jako takiego - sprawnego). Większość sejmowa i pośrednio Rząd jest ubezwłasnowolniona - decyzje zapadają w siedzibie kacyka, który myśli że jest Marszałkiem. A ten jest despotą - choćby wydarzenia ostatnich dni. Ale szczytem jest wielebny notariusz dlatego kacykowi się wszystko udaje. Kacyk nie lubi ludzi - toleruje tylko swoich wasali. Epidemia obnaża to zdecydowanie.
 3. To jest życiowa konieczność - kupno "pożywienia" dla pieca/kotła.
 4. W ramach obowiązków zawodowych możesz się przemieszczać. Opieka nad rodzicami ......
 5. Mogą, w grzecznej formie spytać, dokąd, ach dokąd, taka śliczna Pani jedzie (i w jakim celu). Ale to mało prawdopodobne. Żeby zatrzymali prawie pusty samochód.
 6. To w piątek uchwali Sejm: http://orka.sejm.gov.pl/Druki9ka.nsf/0/1E88BEBC6239E4C0C125853C0056A47F/%24File/314.pdf
 7. Każdy ma takie prawo. Ale nie lubię jak ktoś zionie słowem jak jadem niczym tajpan. Czy ktoś bzyka @zenka? - nie wiem, nie widzę Go na Forumie, to i nie czytam. Przeto ................
 8. Heniu - naprowadzasz kursor na nick, czekasz aż się wyświetli informacja, na dole (pośrodku) klikasz "Ignoruj użytkownika". Na pewno zadziała na Twoje perturbacje żołądkowe przez usta. Ps. I Heniu wyluzuj i ignoruj - działa (przynajmniej w moim przypadku). Świat nie runie jak nie będziesz czytał ignorowanego
 9. Ja pierdziu - pisiory nie popuszczają (i szczają): Jak ich można "lubieć" - pojebusy. Więcej: https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/koronawirus-w-polsce-pis-chce-umozliwic-wszystkim-polakom-glosowanie/pjgwhtz Przepiszę internet - ku pamięci, bo za jakiś czas link nie będzie aktywny
 10. Stanisławie Drogi - nie przepisuj internetu w tak tasiemcowych ilościach. Tego nie da się czytać - przynajmniej ja tego nie ogarniam i ignoruję. Ale z linku i owszem.
 11. No to w ciemno trafiłem, że to idiota. To jest ten sam co w styczniu mówił w PR, że w warunkach europejskich specjalnie wielka epidemia nam nie grozi.
 12. Dla równowagi. Bo to zapewne był idiota - bierny ale wierny, z nadania pisiorów.
 13. Nigdzie nie wykonuje się takich testów. W karcie zgonu lekarz/koroner wpisuje przyczynę śmierci. Jak miał zdiagnozowanego wirusa to przyczynę wpisują wirus, a jak miał inne choroby, to wpisują dodatkową informację o współistniejących chorobach. Tak robi cały świat.
 14. Nie cierpię pisiorstwa za całokształt - chronicznie nie cierpię, co widać, słychać i czuć. Trochę wyżej napisałem przykład dobrego działania - chwalę Rząd że wreszcie posłuchał fachowca, który nie należy do PiS.
×
×
 • Utwórz nowe...