Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

gawel

Uczestnik
 • Posty

  226
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  2

gawel last won the day on listopada 3 2019

gawel had the most liked content!

Reputacja

25 Neutralny

O gawel

 • Ranga
  Bywa

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  126

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. gawel

  Koronawirus

  Pomarzyć dobra rzecz, poza tym wynik nie jest taki oczywisty,bo do wyborów jeszcze co niektórym morale siądzie jak finanse siądą bo senat pewno będzie blokował tę ustawę przepisowe 30 dni. A tak na serio to opozycja jest do dupy nie ma na kogo głosować , chyba na kogoś kto jest nowoczesny nienachalny i nawet jak da pupy to zrobi profesjonalnie z naturalnym wdziękiem i przyjemnością .
 2. gawel

  Koronawirus

  Przecież prezydent to stanowisko kanapowe które nic nie znaczy nie wiem o co to bicie piany. Mieliśmy rożne modele buraka, chlora, klauna i co z tego. Co zmieniłby inny prezydent ? Nic Każda ustawa wchodząca w życie musi zostać podpisana przez głowę państwa. Konstytucja RP z 1997 roku daje prezydentowi prawo weta, czyli wyrażenia sprzeciwu wobec ustaw, uchwalonych przez Sejm. Uprawnienie to pozwala na zawieszenie wejścia w życie aktu prawnego uchwalonego przez parlament. Przepisy pozwalają prezydentowi na przekazanie budzącej wątpliwości ustawy do ponownego rozpatrzenia. Wetując ustawę, głowa państwa musi przedstawić wniosek, w którym argumentuje swoją decyzję. Jeżeli jednak ustawa zostanie uchwalona większością 3/5 głosów i przy kworum wynoszącym połowę ustawowej liczby posłów, prezydent będzie musiał ją podpisać i zarządzić ogłoszenie jej w dzienniku ustaw. Jedyną ustawą, której nie można zawetować jest ustawa budżetowa. Sejm decyduje Prezydent ma gówno do gadania. Podstawa prawna Art. 122 ust. Konstytucji RP
 3. gawel

  Koronawirus

  Poza tym tylko 53 % Włochów myje ręce po wyjściu z kibelka o czym tu dyskutować to syfiarze.
 4. Dokładnie ja tak mam tylko czopuch pochylony i nie trzeba dmuchawy działa grawitacyjnie,
 5. To po co ci tak przewymiarowana instalacja? No nie oceniam niektórzy lubią robić laskę wszystkim naokoło.
 6. Jest swobodny przepływ powietrza ale moja tarnava jest bardzo konwekcyjna i ma w czopuchu otwór w kształcie rąbu mocno się nagrzewający element i pomimo tej przerwy nawet drugi rząd cegieł się mocno nagrzewa w centralnej cześci.
 7. Ja miałem dokładnie tak samo spierdolony kominek bo widzisz wełna skalna jest niepalna ale drewno już tak i wełna nie może pod żadnym pozorem stykać się z czopuchem bo ten rozgrzewa się do 400 st co najmniej. PO prostu belka wyschła i nastąpił zapłon. Ja tej belki nigdy nie chciałem bo to szczerze wiocha ale uparł się wykonawca więc się zgodziłem. Po pożarze mam belkę zastąpiona rządkiem klinkieru i w centralnej części to on się tak rozgrzewa że reki nie utrzymasz, ale to nie jest niebezpieczne. A kominek wygląda tak po wywaleniu tego drewnianego gówna
 8. Przy pełnym pokryciu to wyszłoby 10 lat jak liczyłem a przy przewymiarowaniu to się nigdy nie zwróci.
 9. A dlaczego 25 tys? skoro można za 17,9 tys; 12,9 można odliczyć od dochodu poza dotacja. Czas zwrotu u mnie 3,5 roku Chcący szuka sposobu a leń powodu.
 10. No jest z kim jest czym nie ma gdzie , zawsze się coś spindoli
 11. Z jakiego powodu? Marek jak tam jesteś jeszcze spróbuj może jakiś inny termin? Tak czy siak bardzo Ci dziękuję za zaangażowanie najwyżej na liście się zakończy.
 12. Do Rków dzwoniłem ale niestety nie dadzą rady tą razą już się robi Adaś
×
×
 • Utwórz nowe...