Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Eksperci Pro-Vent - systemy wentylacyjne z odzyskiem ciepła

Eksperci Pro-Vent - systemy wentylacyjne z odzyskiem ciepła

Zaloguj się, aby obserwować  

Pro-Vent Systemy Wentylacyjne to firma posiadająca w 100% polski kapitał, działająca na rynku wentylacji od ponad 15 lat. Efektem wielu badań i doświadczeń realizowanych przez naszą firmę są dwa sztandarowe, chronione patentem, typy produktów: centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła MISTRAL (popularnie zwane rekuperatorami) oraz płytowy powietrzny gruntowy wymiennik ciepła PROVENT-GEO.W ofercie posiadamy wachlarz 50 rodzajów energooszczędnych rekuperatorów wspartych przez nas dedykowaną automatyką, dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Ekpserci Pro-Vent czekaja na pytania. Więcej o firmie Pro-Vent

15 tematów w tym forum

• 1 odpowiedź
    • 1 938 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2 563 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 5 587 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 6 741 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 9 353 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 8 263 wyświetleń
    • 56 odpowiedzi
    • 22 496 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 8 229 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 7 355 wyświetleń
  1. Tłumik hałasu

• 15 odpowiedzi
    • 11 086 wyświetleń
    • 142 odpowiedzi
    • 30 730 wyświetleń
    • 114 odpowiedzi
    • 65 151 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 6 398 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 9 027 wyświetleń
  2. Rekuperacja a ekogroszek 1 2 3

• 145 odpowiedzi
    • 34 517 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość mazep
      Od lat styropian przoduje na rynku ociepleń, natomiast pojawił się problem zawyżania jakości przez producentów co przejawia się tym , że na etykietach produktów pojawiają się parametry wyższe niż faktycznie jest, dlatego przed zakupem konieczne jest sprawdzenie wyników kontroli na stronie GUNB, czy nasz producent nie zaliczył kiedyś wtopy
    • Coś w ten deseń ? Ja bym się nie przejmował i tak jest zakaz wyłażenia, założysz cienką czapkę.  Chyba nie ma tak całkiem idealnych symetrii.      
    • ale z drugiej strony:   Ciekawa tabelka: Na zielono, w zasadzie, wszystkie kraje postkomunistyczne 
    • nie wiem czy pisałes o szczepieniach na grypę, które na początku roku dostało dużo seniorów we włoszech, ale....   https://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S0264410X19313647 z tego (tabela 5) wynika, że osoby zaszczepione mają dużo wiekszą szansę (34%) na złapanie koronawirusa...
    • Przeca i tak nie zostanie Prezydentem - nawet gdyby wygrał. PiS unieważni wybory - bo może, bo ma wszystkie instrumenty potrzebne do tego.   Tu nie chodzi o wygranie - ważne aby namieszać. Kibole to wiedzą - stąd taka kibolska ustawka. W grę wchodzić może tylko na łyso i to we własnym wykonaniu, bo na rodzinę nie mogę (w tym przypadku) liczyć - ale mam niesymetryczny owal głowy.......   Też bym nie poszedł, ale to fryzjerka przychodzi do mnie (do firmy), a jest całkiem, całkiem, naprawdę całkiem. Brakuje mi Jej dotyku .......   
    • Kup maszynkę  na aledrgro, ktoś z rodziny runo skosi.  Nawet bym nie podszedł, gdyby były czynne.
    • Musiałam siłą zdjąć resztki hybryd, nie chcesz widzieć moich paznokci . Nawet koleżanka nie robi, boi się dostać mandat. Fryzura — brak słów. Twoje odrosty to nic przy moich własnych ciemnych na blond farbowanych (wcześniej) włosach.     Gdybyś ich zapytał, to nagle okazałoby się, że strzyże żona, matka, córka, lub brat     Wiem, o które Ci chodzi. Też widziałam. Nam nie wolno na rower wyjść, lub na spacer do lasu ... oni mogą stadnie popierniczać ... tak się bawi szlachta     Jeśli chodzi o mnie, to niekoniecznie. Jest „z prawej". Na tu i teraz, całkiem sensownie się wypowiada. Jednak pod wpływem nacisków, presji i teczek rozmaitych - nie wiadomo, co mu do łba strzeli za czas jakiś.
    • Depresja mnie dopada.   Tak patrzę na głowy polityków i rządzących - fryz wymuskany, włosy podcięte .... Z drugiej strony patrzę się w lustro i widzę nieład i nieprzerzedzony busz i krzakole na głowie - wygląda to jak niedepilowana z odrostami kuciapka.   Ja nie mogę korzystać z usług fryzjera, ale ci co mi zabraniają, korzystają.   Do doopy z taką wiarygodnością.   Ps. Przeglądam wiadomości - a tam zgromadzenie powyżej  2 osób, a wszyscy łamią też zakaz poruszania się - i to wszystko jawnie, ba nawet policja nie interweniuje.   Ps. Powiedz tej ekipie NIE i głosuj na Szymona H. 
    • To jest moja reakcja po przeczytaniu tego postu... Czy był  nieoczekiwany, niespodziewany, zaskakujący i piorunujący? otóż nie był       Ja jeżdżę na zakupy ok. godziny przed zamknięciem sklepu, a na halę targową kwadrans przed końcem godzin dla seniorów - już zasadniczo wszyscy chętni byli, ale ochrona młodszych jeszcze nie wpuszcza... zakupy z  przygotowaną listą trwają kilka minut, tak że spokojnie się wyrabiam...
    • Jest już najnowsze zalecenie Ministerstwa Zdrowia i Premiera w sprawie biegania na świeżym powietrzu! 🏃‍♂👉 Dozwolone jest bieganie maksymalnie dwóch osób w odstępie 280cm. Jeżeli są to członkowie rodziny wówczas odległość między nimi może wynosić 160cm. Jeżeli śpią w jednym łóżku - 120cm. 🏃‍♂👉 Biegać można w godzinach: 07:00 - 09:00 16:00 - 18:30 23:00 - 02:15 Zabronione jest bieganie następujących par: ⛔ Zięć z teściową ⛔ Synowa z teściową ⛔ Małżeństwo w separacji ⛔ Rodzeństwo pokłócone o spadek Zakaz obejmuje również bieganie ze sobą dwóch szwagrów - grozi to zbyt długim pobytem po treningu pod sklepem monopolowym.     Ukradnięte ......nie pamiętam nicka forumowiczki,dawno jej nie było.Ale Daga i inni z innego fb będą wiedzieć.
  • Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...