Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Okna a izolacyjność termiczna


Recommended Posts

Najlepiej chyba zapytać od pytania do jakiegoś producenta. Do 2021 jeszcze trochę czasu, ale jak zależy Ci na spełnianiu najnowszych norm, to wiedz, że okna również muszę być bardzo dobrze zamontowane, by norma była faktyczna, a nie tylko papierowa.

Link to postu
  • 3 tygodnie temu...

DRUTEX posiada w swojej ofercie innowacyjne okno IGLO Energy, które jest połączeniem ponadprzeciętnej estetyki, energooszczędności i funkcjonalności. Zaokrąglony, śnieżnobiały profil stanowi o wytrzymałości i jakości produktu, zaś pierwszy na świecie tego rodzaju system uszczelnienia wykonany ze spienionego EPDM zapewnia rewelacyjnie niską wartość współczynnika przenikalności termicznej Uw=0,6 W/(m2K)*, co jest wielkością lepszą o 100% od obowiązujących norm rynkowych. Tak niski parametr oznacza, że okno to może być z powodzeniem stosowane w budynkach pasywnych i energooszczędnych.

Link to postu
Dnia 24.05.2017 o 15:21, Mati_88 napisał:

Jakie okna kupić by za kilka lat lat nadal odpowiadały wymaganiom dotyczącym izolacyjności termicznej? Podobno po 2021 roku okna muszą być jeszcze bardziej "ciepłe" niż obecnie. Co więc wybrać?

Technologia pstępuje b. szybko. Nikt ci nie powie, co kupić dziś, żeby było tak dobre, jak najlepsze za kilka lat.

Najlepiej wybrać coś o najlepszych wpółczynnikach  -  co jest jak najlepsze teraz. Np. wyżej masz ofertę. Co nie przeszkadza poszukać w necie innych ofert. 

Link to postu

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...