Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

kowal_09

Uczestnik
 • Posty

  5
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O kowal_09

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Mam dach do pokrycia blachodachówką. Tak jest w projekcie, więźba też pod blachę. Dach jest prosty, dwuspadowy, z jedną lukarną. Co będzie najbardziej odpowiednie, jaki model? Jaką gwarancję najdłuższą mogę otrzymać? Czy jest dostępna instrukcja montażu?
 2. Mam dach z pokryty panelami dachowymi na rąbek PD-510 i przymierzam się montażu paneli PV. Czy macie w sprzedaży uchywty do mocowania paneli fotowoltaicznych?
 3. Dach jest stosunkowo prosty, dwuspadowy z lukarną. Czym kierować się wybierając panele dachowe na rąbek? Jaki jest najlepszy lakier z długą gwarancją? Chciałbym mieć spokój na lata, w jaki sposób dokonać wyboru?
 4. Na istniejącym już budynku gospodarczym mam aktualnie położone deski i na tym papa. Czy lepsza będzie blachodachówka czy blacha trapezowa? Spadek dachu jest niewielki. Czy można blachę przymocować bezpośrednio na papę? Ewentualnie jaka musi być do tego konstrukcja zastosowana?
 5. Czy to ważne jaką powłoką lakierniczą są pokryte blachodachówki? Jeśli są jakieś różnice, to jakie są gwarancje i odporność na warunki atmosferyczne?
×
×
 • Utwórz nowe...