Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Co to za roślina?

Masz roślinę i nie wiesz jak się nazywa? Wstaw jej zdjęcie.
Może inni użytkownicy forum pomogą Ci ją rozpoznać?

23 tematów w tym forum

• 3 odpowiedzi
    • 397 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 221 wyświetleń
  1. Co to za kaktusy?

• 6 odpowiedzi
    • 3680 wyświetleń
  2. Roślina z nasionka

• 28 odpowiedzi
    • 13633 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 914 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 465 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 3578 wyświetleń
  3. Szczypiorek

• 1 odpowiedź
    • 3541 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 6450 wyświetleń
  4. Co to za drzewo?

• 4 odpowiedzi
    • 3408 wyświetleń
  5. Co wyrosło?

• 2 odpowiedzi
    • 2681 wyświetleń
  6. Co to za roślinka?

• 8 odpowiedzi
    • 3385 wyświetleń
  7. Co to za roślina

• 1 odpowiedź
    • 5019 wyświetleń
  8. Co to za roślina?

• 2 odpowiedzi
    • 4691 wyświetleń
  9. Co to za kfiatek?

• 2 odpowiedzi
    • 5165 wyświetleń
  10. Azalia

• 2 odpowiedzi
    • 4923 wyświetleń
  11. Co to za Kwiatek??? :)

• 4 odpowiedzi
    • 5656 wyświetleń
  12. Co to za dynia??

• 3 odpowiedzi
    • 4824 wyświetleń
  13. co to za drzewko

• 4 odpowiedzi
    • 5318 wyświetleń
  14. Co to za drzewko ?

• 1 odpowiedź
    • 5139 wyświetleń
  15. Czy to jest wiciokrzew?

• 6 odpowiedzi
    • 6693 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 5782 wyświetleń
  16. Zielone i czerwone liście

• 1 odpowiedź
    • 5506 wyświetleń
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość wrkilu
      Skończyliśmy dom z poddaszem teraz w 2018. Postanowiłem nawet napisać stronkę o błędach żeby przestrzec innych nim zaczną budować: http://bledyprzybudowie.lk.net.pl , zapraszam
    • Taki kupiłem w Kuflandzie , ale są różne inne. Mam dla Ciebie dobrą wiadomość, że te zacieki się utlenią i z czasem znikną.
    • Jest pięknie i skalniak całkiem udany, można z optymizmem patrzeć w przyszłość i mieć nadzieję że od teraz prawo Marphy,ego będzie szerokim łukiem mijać tę inwestycje. No czy jakoś tak.
    • Gość CZARNY
      Jak słońce może podawać na absorber SŁOŃCE Co za kretyn to pisał..........
    • Ok dzięki, a jakiś konkretny płyn do czyszczenia szyb kominkowych i kuchni ceramicznych możesz polecić ?  Ocet niestety nie pomaga, próbowałem również kwasek cytrynowy z sodą oczyszczoną.  Czy pasta do polerowania stali nierdzewnej będzie dobrym rozwiązaniem ? 
    • Też mi się kiedyś to zdarzyło, cilit to wyjątkowo przereklamowane gówno ale tak to jest jak sie ulega reklamom telewizyjnym. Proponuję przemyć octem zmieszanym z mleczkiem do czyszczenia, jeżeli to nie pomoże to płyn do czyszczenia szyb kominkowych i kuchni ceramicznych , jest to mieszanka kwasów mineralnych , nie zapomnij o rękawicach gumowych.
    • Witam,   Po użyciu cilit bang pojawiły się zacieki na zlewie ze stali nierdzewnej. Proszę o pomoc jak je usunąć. 
    • Zdjęcia możesz wrzucić ale musisz się zalogować, z pozycji "gościa" nie można wklejać zdjęć.
    • Pewnie jesteście ciekawi, jak minął ten mający obfitować w ciekawe wydarzenia budowlane dzień . Otóż połowicznie. Osadzacze bramowi nie przyjechali. Wymyślili nader chytrze w swoim mniemaniu, że im się auto zepsuło. Szkoda, bo miałam silną ekipę wspierającą w postaci Cieszki i męża innej koleżanki. Jednak życie na budowie nauczyło mnie cieszyć się ze wszystkiego. Przyjechał instalator. Zaczął ( ! ) kończyć spinanie instalacji grzewczej, udało mu się też uruchomić grzałkę w kaloryferze górnej łazienki- taka mała rzecz, a jak cieszy .  I co najważniejsze wymienił pompę pod kotłem, tę odpowiedzialną za włączenie górnej pętli ogrzewania w połowie maja , przy upałach. Kolejny raz poruszyłam temat zamiany zbiornika przeponowego na większy i zamiany zaworu motylkowego na dźwigniowy. Pomyśli. Obiektywnie ten proces trwa dość długo, bo temat zbiornika poruszam od roku. Temat zaworu wypłynął zdecydowanie później, kiedy to okazało się, że nie jestem w stanie sama zakręcić tego badziewia. Jednak co mi pozostało poza spokojem? Teraz dwa słowa o ogrodzie. Walczę, walczę ile się da. Padam jak kawka i walczę dalej.  Pomidory dostały nową biżuterię. Mam nadzieję, że się odwdzięczą ilością owoców. Jestem z nich bardzo dumna. Osobiście je wysiałam, pikowałam, hartowałam i sadziłam. Były takie malutkie, takie zdechlaki, że nie miałam wielkich nadziei na zbiory. Wszystko dlatego, że zrobiłam to bardzo późno. Jednak rosną , kwitną, zawiązują owoce. Pokazuję zieleninę, bo podobnie jak PeZet uważam, iż jest ważna. Na przedostatnim zdjęciu gość, zawsze mile widziany, a na ostatnim produkcja róży do wielkanocnego mazurka. 
    • Gość Andrzej
      Przede wszystkim przeciwdziałać już na etapie przygotowania roztworu a potem pielęgnować go 1. Korzystać z plasyfikatorów( najlepiej superplastyfikatorów)!!!!!!!! 2. Do roztworu dodawać jak najmniejszą ilość wody jaka jest tylko możliwa. W żadnym wypadku nie przelewać wody. Idealnym jest proporcja woda/ cement 0,4. To z latwoscia mozna osiagnąć z pomocą plastyfikatorów. 3. Nie zacierać za szybko posadzki. Odczekać aby przy zacieraniu nie wyplywala nawet minimalna część wody!! 4. Nakryć folią posadzkę lub używać natryskowych preparatów zabezpieczających przed utratą wilgoci W skrajnych przypadkach na szwach stosować dyble w osłonie
  • Doradcy redakcyjni i firmowi