Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Mamba123

Mała roślinka z Biedronki. Co to może być?

Witam! Mam problem z identyfikacją tej oto rośliny. Po kupieniu zerwałam naklejkę i nie mam o niej pojęcia, bo już nie pamiętam co tam było... rośnie dobrze gdy ma stale wilgotno, ale nie wiem gdzie powinna stać. Bardzo proszę o pomoc ;)

IMG_20170225_085920.jpg

0

Masz zdjęcie z boku? 

Kwitła?

Wygląda na jakąś karłową sanserverię

0

Jakaś sansewiera może ..... ?

0

Nigdy nie kwitła, ma się dobrze na słońcu i w półcieniu, czy ma wilgotno czy sucho. Idealna do mojego braku talentu do roślin ( :icon_cry: ),ale jak mam kupić więcej gdy nie wiem co to? :4_joy:Zamierzam ją przesadzić, bo jej ciasno - oby się jej nie odmieniło i dalej pięknie rosła :100_pray:

14924555706112009765387.jpg

0

Mam w domu coś podobnego, ale dostaliśmy w prezencie i niestety nie podpowiem, ale powinna być w Obi przynajmniej kiedyś coś podobnego widziałem. Żona ma duże "powołanie" do roślin i o ile wszystko dosyć szybko pada, to ten kwiat jest już z nami dobre kilka lat!

1

Dnia 17.04.2017 o 22:24, Policjant napisał:

Mam w domu coś podobnego, ale dostaliśmy w prezencie i niestety nie podpowiem, ale powinna być w Obi przynajmniej kiedyś coś podobnego widziałem. Żona ma duże "powołanie" do roślin i o ile wszystko dosyć szybko pada, to ten kwiat jest już z nami dobre kilka lat!

I dokładnie dlatego zależy mi na nazwie, bo mi też wszystko szybko pada :4_joy: Będę szukać po prostu, dziękuję za wskazówkę :)

0

przeciez napisałam co to jest

0

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się