Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Elfir

Uczestnik
 • Posty

  2 162
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  65

Wszystko napisane przez Elfir

 1. 5 x bardziej restrykcyjne? Które konkretnie wymagania?
 2. moim zdaniem na tym maziajowatym marmurze nie będzie widać brudu.
 3. trzeba być niesamowitą ofiarą i kupić byle jakie farby, żeby zepsuć.
 4. liniowy się u mnie nie sprawdził kompletnie. Jest wiecznie zatkany włosami- w praktyce mamy zdjętą maskownicę na stałe, bo trzeba czyścić odpływ po każdym myciu włosów. Mam też punktowy - o wiele lepszy.
 5. masz ogródek do którego wgląd ma najemca z piętra, czyli bez prywatności. Bieda wersja modernizmu
 6. architekt adaptujący powinien bez problemu zmienić
 7. u każdego dobrego grafika komputerowego - to wizualizacja a nie zdjęcie wnętrza
 8. w okładzinach drewnianych też. Ale raczej skupiałam się na przeciętym budownictwie jednorodzinnym, gdzie na ścianie jest tynk.
 9. bo? Nie widzę żadnych zalet wełny. jedynie jej elastyczność przy ocieplaniu połaci dachowych, jeśli ktoś taki dach posiada.
 10. zanim urosną, dzieci już sie nauczą, że nie wkłada się palców. Lepiej siatkę cienującą
 11. ceny energii zawsze będą rosły w długim przedziale czasowym. Prąd też nie tanieje.
 12. najlepiej jakbyś wziął tego kominiarza, którego administracja używa do przeglądów.
 13. czyli wracamy do stanu sprzed kilku lat kiedy też była mroźna zima. Potem były obniżki - czyli wychodzi na zero .
 14. jeśli ktoś ci tu napisze, ze tak, a kominiarz stwierdzi, że nie, to co zrobisz? Opieranie decyzji finansowej na anonimowych poradach ludzi z neta jest ryzykowne.
 15. JPRL jak w przedszkolu. Pisałam o czymś zupełnie innym, naucz się czytać. I rozumiem, że obraziłeś mnie z premedytacją? Zapamiętam.
 16. ja mam lodówkę i akwaria na osobnym obwodzie - jak wyjeżdżam na wakacje, wszystkie bezpieczniki wyłączam, poza tymi.
 17. Zenek - twoje posty skierowane do mnie są na poziomie porad dla pięciolatków. Weź jeszcze napisz, ze nie powinno dotykać się gorących naczyń gołymi dłońmi, a przy przejściu dla pieszych trzeba spojrzeć w lewo, w prawo i znów w lewo. Były wątpliwości czy ładowarka może wywołać takie porażenie i dlatego napisałam, że komentujący zdarzenie elektrycy w artykule podejrzewali, że to nie była tylko ładowarka ale ładowarka podłączona przez przedłużacz i to on wpadł razem z ładowarką. I obrażasz moją inteligencje po prostu tymi swoimi tekstami rodem z książeczek dla dzieci. Ja nie rozmawiałam
 18. Skoro to dom z wieloma odrębnymi mieszkaniami to musi to być wspólnota, współwłasność lub spółdzielnia. Ew. budynek komunalny Czyli na przeróbki i wyprowadzenie komina musiał mieć zgodę zarządu lub współwłaścicieli (lub właściciela budynku). W domkach jednorodzinnych taka rura przechodzi przez wnętrze domu, więc nie jest to regulowane przepisami, poza wymaganiami dotyczącymi pom. w którym montowany jest kocioł
 19. retro - czy ja gdziekolwiek pisałam o "waszym partactwie"? Nie. Śmiałam się tylko z twojej tezy, że cały świat, poza Polską, używa suszarek instalowanych na stałe. Bo to była bzdura. To widać, ty masz jakieś problemy z czytaniem ze zrozumieniem, skoro wmawiasz mi jakieś tezy, których nigdy nie poruszałam.
 20. a w USA gniazdka sa chowane w szufladach i jak najbardziej służą do połączenia suszarek przenośnych, lokówek, prostownic do włosów, depilatorów:
 21. podczytywacz - w innych artykułach cytowali eksperta, że to był przedłużacz, bo sam telefon nie jest w stanie. Założysz się? Holandia - realizacje wnętrz wyższej półki: Jak widać - nie ma suszarki do włosów a sa gniazdka. Więc nie pisz, że tylko Polacy miewają gniazda i suszarki przenośne w łazienkach bo to bzdura.
 22. bezmyślnością jest stwierdzenie faktów? retro - przejrzyj czasopisma wnętrzarskie, strony projektantów - ile tam widzisz zintegrowanych suszarek w łazienkach?
 23. pokoje dzieci będą miały jakiekolwiek światło słoneczne?
 24. Zenek - ona była uparta - wpadł jej właśnie przedłużacz, do którego podpięła telefon. Przynajmniej tak opisano "wypadek". Nie bardzo wiem po co piszesz do mnie o suszarce? Czy ja gdzieś zachęcam do suszenia włosów we wannie? Po prostu rozbawiła mnie teza retro, że cały świat korzysta z automatycznych suszarek do włosów montowanych w łazience (prywatnie, nie w hotelach, pływalniach, itp). Ba! nie ma ich nawet na koncepcjach łazienkowych największych producentów sprzętów sanitarnych i ceramiki. A są świeczki, kwiatki i inne duperele.
 25. zwykle te wybijające owocniki pod sosną w rzeczywistości grzybnie mają pod sąsiednim dębem
×
×
 • Utwórz nowe...