Skocz do zawartości

demo

Uczestnik
 • Posty

  4 960
 • Dołączył

 • Dni najlepszy

  125

demo last won the day on stycznia 22

demo had the most liked content!

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  1118

Ostatnio na profilu byli

27 491 wyświetleń profilu

demo's Achievements

Ostoja forum

Ostoja forum (4/4)

1,1k

Reputacja

 1. Nie ma planu zagospodarowania, nie ma wjazdu i koniec. Nowy właściciel jak mu nie będzie pasować wystąpi o nowy plan.
 2. No co Ty, cały rok czeka i teraz by miała nie jechać na ten zlot cudaków z całej Polski.
 3. Daga przed namiotem postaw zdjęcie prezesa i wszystko będzie spierdalać jak to zobaczy. No wiesz - wiara czyni cuda. Bo to chyba w Twojej psychice tkwią te różniste fobie.
 4. Bym to śmiałe twierdzenie jednak skorygował na - MA WŁADZĘ. Władza od racji jednak dość daleko leży, więc to nie to samo.
 5. Taki jest tytuł tego wątku. Odpowiadam. Tak Dagmaro, moderator powinien być obiektywny i tron też mu do niczego niepotrzebny. Jeszcze by tego brakowało, żeby nieobiektywna Daga siedziała na tronie i rozdzielała na lewo i prawo bany, jak ktoś napisał - jak caryca jakaś.
 6. Tak się nieśmiało wtracę, czy Ona to Daga? A jeśli tak to gdzie znów narozrabiała?.
 7. To chyba Ciebie oszukali, albo jakiś przeterminowany sprzedali. Używam Lepinoxa już kilka sezonów, wybija gąsienice do nogi.
 8. Nie wiem czy tak jest jak pisze Darek i jak to jest z tą kalorycznością. Ja zauważyłem że spalam coraz mniej gazu a płacę coraz więcej. Ale to nie są bardzo duże różnice, bo duże mają dopiero przyjść od 40 do 60 %.
 9. To chyba chybiony i fałszywy argument, bo klimatyzator jednak dmucha powietrzem zagrzanym do o wiele wyższej temperatury niż te 22 stopnie, chcąc osiągnąć zadaną temperaturę i pewnie to jest o wiele wyższa temperatura niż 30 st. Nie mierzyłem ale tak na wyczucie to znacznie przkracza trzydziestkę. Więc to akurat w drugą stronę działa, jeśli chodzi o tę "róznicę temperatur", czyli na korzyść hydrauliki.
 10. Piec nie pali gazu w postaci płynnej tylko po odparowaniu, a z jednego litra płynnego gazu jest 250 l z tego co pamiętam.
 11. Taki jak wcześniej pokazałem na fotce. Nie wiem, mam tylko orfy kilka karpi i dzikie karasie. Kupuje tylko suchy pokarm i to wystarcza. Taki: https://www.plantica.pl/oczko-wodne/pokarmy-dla-ryb/powyzej-40-litrow/tropical-pond-pellet-mix-m-plywajacy-4kg-50l.html?cd=20904372176&ad=&kd=&gad_source=1&gclid=Cj0KCQjw-_mvBhDwARIsAA-Q0Q4Ndd9BWbcVudLHezNYbGQuPJbmNhhfcDoY6Z7SOGM-V3Sg4jpyWbUaArq0EALw_
 12. Przed filtrem czy za, nie ma znaczenia. Przyjmuje się 2W na metr sześcienny, ja mam trochę mniej i też dobrze działa. Nie słyszałem o tym czasowym wyłączaniu, czy jest to konieczne więc myślę że nie jest. Ale osobiście bym takie rozwiązanie polecał, bo lampa jednak się zużywa i polecają co sezon wymienić na nową. Podobnie jak pompa, też nie jest niezniszczalna. U mnie lampa razem z obiegiem wody do kaskady pracuje w cyklu 1,5 godz praca i 1.5 godz wyłączenie. Zwykły wyłącznik czasowy, a jak potrzebuję żeby kaskada mi pluskała a jest akurat wyłączenie, to włączam ręczny tryb pracy ciągłej.
 13. Nie ma żadnego znaczenia jaką. Każdą wyrównującą przeznaczoną do stosowania na zewnątrz.
 14. Dopiero jak się zrobi ciepło będziesz mógł w pełni ocenić czy nie będzie potrzebna lampa UV.
×
×
 • Utwórz nowe...