Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

demo

Uczestnik
 • Posty

  2041
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  31

Reputacja

191 Dobry doradca

O demo

 • Ranga
  Obserwator WybieramyDom.pl
 1. Jednych drażnią innych tylko śmieszą - naprawdę. A tak konkretnie (jak w tej reklamie o lodach) to co tu jeszcze radzić jak wszystko już zostało powiedziane, chłopie odpuść już sobie bo koła i tak nie wymyślisz. Chce mieć bardziej sztywną niech daje zastrzały, pogrubia, mocuje do sufitu i czort wie jeszcze co, a nie to będzie się nieco gibała. Jego wybór.
 2. Nawet gdyby już ci się odechciało budowanie tej ścianki, to nie licz na to że Zenek odpuści.
 3. Wały giętkie od tych tanich firm są bardzo kiepskiej jakości. Jak już musisz go mieć to chyba tylko od Dremela.
 4. Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "grawerka", ale tym urządzeniem można rzeżbić w materiale miękkim jak typowym dłutem:
 5. Chodzi mi o sposób działania, czyli obroty i ruch oscylacyjny. I tak, miałem na myśli ten z nr 154. Natomiast to co pokazujesz jest typowym dłutem do materiałów miękkich.
 6. Dla uściślenia ten przyrząd który pokazał Bajbaga nie jest szlifierką ale raczej dłutem.
 7. Jaki kolor mebli i sofy do parkietu

  Co pasuje do mozaiki parkietowej ?. oto jest pytanie. Sam jestem ciekaw i będę obserwować odpowiedzi.
 8. Retro jesteś niesamowity,.....a może tylko hodowcą ptaków.
 9. Dlatego nie warto mu pomagać, niech wciąga dalej ten smród.
 10. Dobrze że to padło bo już myślałem że do transportu albo odzysku wentyli z powietrza..
 11. Łe no to zlot w zasadzie nieważny jak Ciebie nie będzie.
 12. Dziennik PeZeta

  Nie dasz rady tym patentem podgiąć końcówki blach, nie mówić już o utrzymaniu wymiarów tak by jeden odcinek blachy wchodził w drugi. Najprostszym rozwiązaniem jest zlecenie wykonania tego profesjonalnemu warsztatowi, Ty tylko dostarczasz rysunki z opisem. Giętarka z drzewa to kiepski pomysł, do tego musi być stalowa konstrukcja i raczej szkoda Twojej pracy.
 13. Fajne te magnolie o wyglądzie rododendronów.
 14. Raczej nie masz racji, bo z moich realnych nie laboratoryjnych doświadczeń wynika że najprostszy rekuperator osiąga swobodnie sprawność powyżej 80 %.
 15. co najlepiej na taras

  Konkretnie to nie wiadomo jaką wiedzę masz na myśli, bo w temacie klejenia kafelek to wiedzy nie masz żadnej. Co do wyższości wykładzin z żywic nad kafelkowymi i ich niesamowitej szczelności to pragnę nadmienić że upadek byle czego odpowiedniego już przerywa tę szczelność. Do tego żywice z tą posypką są brzydkie jak cholera.i nadają się do chyba tylko do garażu albo magazynu. Ja mam kafle made in Italy w kolorze białym na tarasie niezadaszonym już 20 lat i nic się nie dzieje, pomimo tego że fuga ciulata była dana i nieco odłazi, ale to moja wina, bo nie przyłożyłem się do wyszukania bardziej odpowiedniej. Nie wiem nawet czy wtedy było coś lepszego.