Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

demo

Uczestnik
 • Posty

  1979
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  29

Reputacja

191 Dobry doradca

O demo

 • Ranga
  Obserwator WybieramyDom.pl
 1. Jak zamysłem tej dwutematycznej ankiety jest wywarcie presji na powrót do starego forum, to porzućcie nadzieję, bo powrotu do starego silnika nie będzie i to jest pewne. Biorąc to pod uwagę nie widzę potrzeby prowadzenia takich tematów, chyba że tylko ot tak - sztuka dla sztuki. Chleba z tego nie będzie.
 2. Zastanawiam się czy warto kupować solarki z systemem drain back ?. Większość kolektorów ma jednak funkcję zrzucania ciepła nocą. Temperatura wrzenia glikolu to jakieś 200st.C Zwykłe płaskie kolektory jak osiągną temperaturę w zasobniku się wyłączą i rozgrzeją do koło 160*C. Więcej nie złapią. Nie jest to strasznie groźne dla nich. Jedynie płyn solarny może szybciej stracić swoje właściwości.
 3. A ja jak zobaczyłem jakość położenia tej fugi to myślałem że odwalę kitę. czym te ruskie to wygładzały ?........., palcem pewnie ale tym od nogi.
 4. Jak to większe wystarczy za bramę do auta to postaw słupek i po sprawie. Można jeszcze inaczej, pomyśl o ryglowaniu furtki do ziemi a nie do tego ruchomego, otwieranego automatycznie skrzydła.
 5. Właśnie tak, sprawdziłem i wcześniej nic takiego nie było.
 6. Też tak mam od kilku dni. Na razie piszę bez _ą.
 7. No i dobrze napisałaś, ale czy ja napisałem coś innego ?.
 8. Słuchałem uważnie, ale bym prosił coś więcej o tych drzwiach dachowych.
 9. Kabina to chyba jednak jakaś jednak jest, nie ma brodzika i jest odpływ liniowy. Pod pojęciem kabina mam na myśli tę wydzielona przestrzeń w której się pluskamy pod prysznicem, czy jakoś tak. Baszko, nie żeby złośliwie, ale przy Tobie to niektóre pojęcia trzeba definiować na nowo.
 10. Gdzie ta prawidłowość ?.
 11. a fugę dodatkowo zaimpregnować (w kabinie), dłużej będzie biała, chyba że jest czarna to wtedy nie trzeba. Czy jakoś tak. Uuu.....jednak chyba nie chodzi o samą kabinę
 12. Może najzwyczajniejszy skrobak do fug ?. lekkim uszkodzeniem płytek bym się nie przejmował bo silikon i tak musi wchodzić na płytkę, więc to przykryje. Do mechanicznego usuwania fugi najbardziej odpowiednie będzie wielofunkcyjne narzędzie wibracyjne z końcówką taką jak ten ręczny drapak.
 13. Tak się zastanawiam co Ty kombinujesz z tym zamkiem i po co. Furtę będzie trzymać siłownik od bramy, to po co jakiś dodatkowy zamek czy klamka. Z asymetrią bramy nie ma żadnego problemu bo dla siłowników to obojętne co ciągną. Potrzebujesz tylko sterowanie z funkcją "furtki" a takie są dostępne w handlu. Tak dla przykładu tu: http://www.elektrobim.pl/sklep/automatyka-bramy-dwuskrzydlowej-spj-hb5/
 14. Nie wiem gdzie jest ten punkt, więc jak wiesz to powiedz. Wiem natomiast że piszą iż powinien pokrywać się z punktem wpięcia naczynia wzbiorczego i zaleca się aby naczynie rozszerzalnościowe wpiąć po stronie ssawnej pompy, a to jest zachowane. Bardziej istotne chyba jest to, czy jest odpowiednie nadciśnienie w tym zbiorniku, by pompa nie mogła wygenerować podciśnienia.