Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

demo

Uczestnik
 • Posty

  2 992
 • Dołączył

 • Dni najlepszy

  59

demo last won the day on marca 13

demo had the most liked content!

Reputacja

401 Doskonały doradca

O demo

 • Ranga
  Obserwator WybieramyDom.pl

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  400

Ostatnio na profilu byli

16 278 wyświetleń profilu
 1. Człowieku na niczym się tak naprawdę nie znasz i po co wprowadzasz w błąd ludzi i usiłujesz wpędzić w koszty ?. Takie pisanie dla samego pisania żeby punktów na gazetkę nałapać. Heniu wiesz lepiej nich nic nie zgłasza, bo nie ma takiej potrzeby, naprawdę.
 2. Lepiej niech nie słucha, bo wszystko jest OK, a narobi sobie całkiem niepotrzebnie wrogów i sam straci dużo nerwów.
 3. demo

  Koronawirus

  Wprawdzie modlenie daje zawsze ten sam skutek, ale tutaj poszło to w zdecydowanie złą stronę. https://www.o2.pl/artykul/koronawirus-pastor-odprawil-modlitwe-pomimo-zakazu-efekt-2500-nowych-zarazonych-6495871999272577a
 4. demo

  Koronawirus

  Nie zależy mi na tym tak naprawdę. Chciałem tylko wykazać o co chodzi takim ludziom udającym troskę o bezpieczeństwo ludzi przy wyborach i tym samym ile warte są takie opinie we wszystkich innych sprawach tu poruszanych. Cel został osiągnięty i to jest pozytyw.
 5. demo

  Koronawirus

  Wiem, wiem. Tak często o tym "zadzie" wspominasz i trudno oprzeć się wrażeniu że to najważniejszy organ twojego ciała, odpowiedzialny również za myślenie.
 6. demo

  Koronawirus

  Jest tak jak pisałem wcześniej - nie wszystkie kobiety powinno traktować się z należnym im szacunkiem. Ty jesteś ciężkim przypadkiem w pełni uzasadniającym ten pogląd.
 7. demo

  Koronawirus

  Nooooo, Twoje to wnoszą. Nawet w sprawie maseczek nie potrafisz się zdecydować czy to dobrze czy może chujowo że produkują.
 8. demo

  Koronawirus

  No popatrz Tobie też się tylko tak wydaje, a ja myślałem że ona napisała to tak przekornie, ale nie, ona faktycznie nie zrozumiała - bo sama to potwierdziła. Ot inteligencja inaczej. A tekst był tak prosty i oczywisty jak konstrukcja cepa: Bym sugerował raczej Wariatkowo. Więc już teraz wiemy że nikomu nie chodzi o zdrowie i życie Polaków tylko o doraźny interes polityczny. No i wszystko jasne, ale przecież chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie myślał że totalnej może chodzić o coś innego. Tylko po co ten bidny Retruś wklejał tu tyle czasu te teksty, które miały udowadniać że tu chodzi tylko i wyłącznie o zagrożenie zdrowia wyborców. Wszystko "o dupę roztrzaść" i maseczek nima, a za chwię już są ale beee. No może nie całkiem beee ale sama nie wie co jest czym. Daga koniecznie musisz robić z siebie pośmiewisko ?
 9. demo

  Koronawirus

  Ja też nie wiem, ale może jakaś łapóweczka załatwi sprawę. W końcu u nas obecność na wyborach nie jest obowiązkowa i kto będzie uważał że ryzyko jest za duże to nie ma obowiązku uczestniczyć. Tak wracając do zagrożeń to przecież największe spowodowało import tych wszystkich Jasi wędrowniczków z całego świata, którzy zaimportowali nam tę plagę. Dawno już było wiadomo że wojaże w tym czasie to duże ryzyko, ale przecież np. taki Kwaśniewski nie odmówi sobie marcowego nartowania w Austrii. A potem może ekstra samolocik posłać bo on biedak "uziemiony w Austrii" i wszystkie wykłady ma odwołane.
 10. demo

  Koronawirus

  A ja Ci chętnie odpowiadam na to pytanie. Po to właśnie są przepisy w aptekach żeby nikt nie musiał tego robić i nie wiem jak Joks, ale ja się nigdy nie pytam, bo nie chcę się narażać na to by farmaceutka patrzyła na mnie jak na idiotę.
 11. demo

  Koronawirus

  Wybiórcza jak zwykle kłamie, bo był specjalny pociąg który wiózł tych co chcieli wrócić, Litwinów Łotyszy i kogo tam jeszcze. A lemingi jak zwykle łykają wszystko jak leci. Te ciule sprzedajne srają we własne gniazdo, a lemingi im jeszcze brawo biją.
 12. demo

  Koronawirus

  Jak nie zażywasz jak zażywam, przecież to ja pisałem na ten temat. Nic jej nie proponuję, są przepisy, nie rozumiesz czy jak ?. Mnie też wypisze lek na taki czas na jaki pozwalają przepisy, rozumiesz czy nie bardzo ? Skąd wiesz kiedy do cholery będzie jakiś tam szczyt ?, a może będzie już po szczycie, albo przed. No ja nie wiem, wy zawsze tak macie że wszystko w tym kraju wam się nie podoba. Ktoś was tu trzyma czy jak ?. Curwa nawet jak nie całkiem serio coś napisać to zaraz znajdzie się obrońca uciśnionych.
×
×
 • Utwórz nowe...