Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

demo

Uczestnik
 • Posty

  2 974
 • Dołączył

 • Dni najlepszy

  59

Wszystko napisane przez demo

 1. demo

  Koronawirus

  A ja Ci chętnie odpowiadam na to pytanie. Po to właśnie są przepisy w aptekach żeby nikt nie musiał tego robić i nie wiem jak Joks, ale ja się nigdy nie pytam, bo nie chcę się narażać na to by farmaceutka patrzyła na mnie jak na idiotę.
 2. demo

  Koronawirus

  Wybiórcza jak zwykle kłamie, bo był specjalny pociąg który wiózł tych co chcieli wrócić, Litwinów Łotyszy i kogo tam jeszcze. A lemingi jak zwykle łykają wszystko jak leci. Te ciule sprzedajne srają we własne gniazdo, a lemingi im jeszcze brawo biją.
 3. demo

  Koronawirus

  Jak nie zażywasz jak zażywam, przecież to ja pisałem na ten temat. Nic jej nie proponuję, są przepisy, nie rozumiesz czy jak ?. Mnie też wypisze lek na taki czas na jaki pozwalają przepisy, rozumiesz czy nie bardzo ? Skąd wiesz kiedy do cholery będzie jakiś tam szczyt ?, a może będzie już po szczycie, albo przed. No ja nie wiem, wy zawsze tak macie że wszystko w tym kraju wam się nie podoba. Ktoś was tu trzyma czy jak ?. Curwa nawet jak nie całkiem serio coś napisać to zaraz znajdzie się obrońca uciśnionych.
 4. demo

  Koronawirus

  Kobieto ja to rozumiem że chciałaś się asekurować i zabezpieczyć, a farmaceutka ma przepisy. Też trzeba to zrozumieć i uszanować.
 5. demo

  Koronawirus

  Jaki paradoks ?, Kobieta daje Ci lek na trzy miesiące, a Ty nie bo ja chcę na pół roku. Roszczeniowa jesteś i tyle. A jakiegoś zamiennika na roszczeniowość nie produkują ? Heniu no nie wiem czy to e-recepta czy coś innego, w każdym razie jak wcześniej byłem kilka miechów temu to musiałem wyciągnąć kartotekę i czekać pod gabinetem. A teraz tak jak napisałem było, więc pomyślałem że to z powodu tej epidemii.
 6. demo

  Koronawirus

  Patrzcie ludzie kopert nie da się kupić, ale sprzętu w rodzaju maseczek, kombinezonów, respiratorów, testów, to według takich miało być na pstryknięcie skolko ugodno.
 7. demo

  Koronawirus

  Jak dasz łapówkę jego szefowi to załatwi na cito. Retruś to przebija ten 1234, he he.
 8. demo

  Koronawirus

  Na początku pamiętam było obśmiewane przez autorytety używanie tego sprzętu, teraz się zmieniło i każdy chce nosić maseczki jak w Korei i tam nawet są kary za nienoszenie. O widzę naczelny wywrotowiec pojawił się, więc będzie nowa dawka jadu. Jak wprowadzą jednak ten stan wyjątkowy to chyba takie węże trzeba będzie izolować. Ściągać jad by użyć go do pozytywnych celów, czyli kamieniołomy. Ja Cię widzę Retro jak łupiesz te kamyki. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo schudniesz trochę stary pierdzielu.
 9. demo

  Koronawirus

  He he, to wiele wyjaśnia. A te specjalistyczne są dla medyków, zwykły Janusz czy Dżesika może latać w byle czym. W całym kraju już spontanicznie szyją z byle czego, co chcesz im zakazać ?.
 10. demo

  Koronawirus

  Uroboros Ty to chyba w poprzednim wcieleniu byłeś aptekarzem.
 11. demo

  Koronawirus

  Tak jestem bo wszystko można zrobić i słyszę że w Niemczech też odbywają/odbyły się wybory, Tramp chyba też nie będzie nic przekładał. Wiem to głupek, ale ktoś wcześniej pisał że jak bogaty to nie może być głupi. Uroboros tak sugerował w swoim powiedzonku.
 12. demo

  Koronawirus

  Taaak ale to było chyba tylko dla tych co mieli coś tam załatwione, a teraz może każdy. No w każdym razie u mnie tak zrobili.
 13. demo

  Koronawirus

  Widać że chłopisko ma opanowane te myki i wie jak to działa i mamy wszystkie ratingi i inne duperszwance na dobrym poziomie i pewnie wszyscy tak robią. Budżet kraju i PKB to bardziej złożona struktura niż świnka skarbonka. Dla Tuska na ten przykład tak jak i dla Kidawy, która w każdym wywiadzie zastrzega się że na finansach to ona się nie zna, już nauka angielskiego była wielkim wyzwaniem a co tam dopiero finanse.
 14. demo

  Koronawirus

  Do czego Ci potrzebne to wiedzieć ? Z numerem jeszcze musisz podać swój numer PESEL.
 15. demo

  Koronawirus

  Jest i optymistyczna wiadomość z tego kraju bo okazuje się że można załatwić lek na telefon. Wygląda to tak że zadzwoniłem do przychodni na rejestrację, a pancia mi powiedziała że będzie załatwione i mam nazajutrz zadzwonić żeby się dowiedzieć co i jak. Dzisiaj już miałem dzwąchać, a tu telefon i pancia podaje mi tylko 4 cyfrowy numer z którym mogę odebrać lek w aptece. Można ?,wszystko można. Tak więc jestem spokojny o korespondencyjne wybory. Jeżeli będą. Totalna wyniuchała że jej kandydatka nie ma szans na wygraną jej kandydatki, więc robi wszystko żeby przesunąć termin wyborów. Zamiast szyć maseczki w tych swoich prywatnych biznesach, to tylko kombinują jak by tu wybory zwekslować, dla nich zdrowie Polaków nie liczy się nic a nic. Oni poczuli już krew Polaków i liczą na to że ten rząd nie poradzi sobie z pandemią, co spowoduje jego niskie notowania i wtedy w odroczonych do nie wiadomo kiedy wyborach, ich kandydatka może wygrać. Dla Dagi wszystko w zasadzie jest "o dupę roztrzaść" i martwi się ona że wszystkie rezerwy przejedzone przez naród, a jeszcze przyszłe pokolenia będą spłacać. Nie ma w tym żadnej logiki bo rezerwy to się jednak nie spłaca. Ale za to uważa że wszystkim z tej tarczy rząd daje za mało, bo gdyby miał rezerwy to by dał więcej. No to takie myślenie małej dziewczynki co drobne trzyma w śwince skarbonce.
 16. demo

  Koronawirus

  No właśnie dokładnie tak jest i też o tym czytałem, ale chyba zarażonym tego nie da się wytłumaczyć.
 17. demo

  Koronawirus

  Ja nie mam takich obciążeń i staram się oceniać obiektywnie. Dodam też że w żaden sposób nie jestem beneficjentem ich programów socjalnych i nigdy na PIS nie głosowałem.
 18. demo

  Koronawirus

  Logika nie ma tu nic do roboty, dla zarażonych wirusem nienawiści każde działanie będzie wykorzystane do walenia w nich jak w bęben. A że tak z ciekawości i dla statystyki zapytam zarażonych - czy jesteście w stanie wskazać choć jeden przykład dobrego działania tego wstrętnego pisiorstwa ?. Haha, ale jaja. Uroboros to może Ty znajdziesz jakiś pozytyw, bo Retro to chyba wiadomo że nie ma szans.
 19. demo

  Koronawirus

  Na bank pod wytczne, ONI są wszędzie. Wszystko to jeden wielki spisek, no co ty nie czytasz głównego dostawcy spiskowych teorii retrofooda.
 20. demo

  Koronawirus

  Hmmm, nic na to nie poradzę że masz takie obciążenia. Dobrym lekarstwem na to jest obiektywizm. Ja to stosuję, "więc przyjmij" Dagmaro że to naprawdę pomaga. I tak możemy sobie do rana pierdzielić uprzejmości.
 21. demo

  Koronawirus

  Ja też nie jestem wyznawcą PIS. Ale staram się obiektywnie oceniać rzeczywistość. A te wymienione przymioty mnie pasują dokładnie do PO, tylko bym jeszcze dodał - oszuści, złodzieje i kombinatorzy.
 22. demo

  Koronawirus

  Bła, a po co te nerwy ? ........, luuuuuzik. Wyznawców PO jakoś nikt nie usiłuje przefasonować na inną modłę.
×
×
 • Utwórz nowe...