Skocz do zawartości

Buster

Uczestnik
 • Posty

  2 403
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  29

Buster last won the day on lipca 17

Buster had the most liked content!

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  696

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

Buster's Achievements

Ostoja forum

Ostoja forum (4/4)

356

Reputacja

 1. Wszystko się da. Robiłem odbiór po 17 latach od zamieszkania. Kierownik budowy już zeszła z tego pełnego łez padołu, DB to był zeszyt 16-kartkowy z kilkoma wpisami. Na szczęście było PnB. Musiałem zrobić projekt budynku który już istniał, wszystkie odbiory. PINB do niczego się nie przyczepił
 2. Ja proponuję coś takiego Ten króciec co już leje do beczki można by zrobić tak że strumień byłby skierowany do beczki albo obok. Jeden ruch ręką. Na króciec można by też naciągnąć wąż
 3. Mniej przaśnie wygląda studnia chłonna...ale to chyba byłby przerost formy nad treścią na tym terenie
 4. Najlepsze były a la parciane czy jakoś tak. Na dwóch różnica na dystansie 20 m wyniosła 12 cm
 5. Fakt. Może to głupie co napiszę bo projektant pewnie to rozważał ale może dom w trapezie. Budowałem dom długi na 21.5 m a szeroki od frontu 12 m a z tyłu chyba 8m. Przez środek długiej działki po długości biegła linia 15 kV. Tylko że nie tak ekstremalnie pośrodku jak u Ciebie. Może przesunięcie słupa wystarczyłoby.
 6. Spoko ariaprimo Każdy z nas forumowiczów dorzuca swoje trzy grosze. Każdy ma swoje racje ale są one zbieżne (albo czasem nie) . A że jeden z drugim coś sobie powytyka, pożartuje to dla zdrowia psychicznego Bo każdy z nas w życiu wybudował co najmniej jedną drewutnię. A najlepsi nawet dwie
 7. Bardzo ładnie wygląda Ja mam dużą drewutnię obitą paletami. Tzn usunięte są klocki i dolne deseczki. Całkiem fajnie to wygląda. Można pomalować olejem do drewna.
 8. Jest radochą, czy z pomocą specjalistów czy nie
 9. Sorki retro, myślałem że żartujesz. Przed laty próbowałem zamontować taki ogranicznik i jeśli dobrze pamiętam nie udało mi się to. Ewentualnie udało połowicznie. Więc wygląda na to że animus ma rację.
 10. No to klops, profesora od mniemanologii stosowanej już nie ma wśród nas. Nie dowiemy się I witaj o Wielki Nieobecny
 11. Wg mojego autorytetu czyli małżonki to nornice. Na jednym zdjęciu krety.
 12. Możesz spróbować wykręcić nakładając na gniazdo krzyżakowe kawałek np dętki rowerowej i próbować odkręcić mocno dociskając wkrętak. A najlepsza byłaby wkrętarka.
 13. Może źle jest skręcone. Zdarza się że uszczelka skręci się, podwinie podczas końcowego dokręcenia. Bywa i tak że źle się ją założy np odwrotnie. Każdemu może się to zdarzyć.
×
×
 • Utwórz nowe...