Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Buster

Uczestnik
 • Posty

  6 588
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  20

Wszystko napisane przez Buster

 1. Mam znajomych,nieco starszych od siebie. W małżeństwie to ona dyryguje. Obecnie jej mąż nie może wyjść na balkon bo złapie wirusa. A jeśli jadą samochodem to siada z tyłu,żeby jak najdalej od kierowcy. Komedia ludzka
 2. Toteż od razu zwróciłem uwagę na absurdalnie niską liczbę zgonów w 2017 i 2018 r
 3. Rozumiem że sugerujesz żeby w ogóle nie przejmować się koronawirusem
 4. Jest widoczne sporo ale bez problemu omijam to wzrokiem. Bez urazy ale tylko trzeba chcieć. I wierz mi że lepiej poczułem się
 5. A tu pewnie jest przyczyna rozbieżności w ilości zgonów. Duży artykuł,dla niektórych w niesłusznej reżimowej "telewizji" ale warto przeczytać. Zaprzeć się i przeczytać (chyba jeszcze nikt nie podał tego linka). Same fakty bez propagandy. https://konkret24.tvn24.pl/polska,108/zgony-z-powodu-covid-19-w-polsce-jeden-kod-who-uzywa-dwoch,1011016.html
 6. Tak. To są pewne posunięcia gospodarcze zwłaszcza na początku rządów PIS-u. Zawsze interesowałem się ekonomią i gospodarką. Swego czasu pisałem o MFW. I myślę że dostrzegam czasem dobre posunięcia. Poza tym słynne "Gospodarka głupcze" Lubię to powtarzać. Ale tak jak napisałem,raczej początki rządów PIS.
 7. Właśnie miałem wysłać coś podobnego. Ciekawe jak ja zawiozę do pracy żonę? Ma do tej pracy aż 2 km ale samochodem. Nie prowadzi samochodu.Gdyby jechała komunikacją miejską to w grę wchodzą 3 środki lokomocji tzn dwie przesiadki. Nie mówiąc o tym że marszruta wyglądałaby podobnie do kilkunastokilometrowego wielokąta. A swoim samochodem 2 km po wiejskich drogach. Narażać się? Aha,do tramwaju ma też 2 km a do nie wiadomo jak jeżdżącego busa ponad kilometr. Może samochodem będą mniejsze restrykcje. Oby
 8. O której zaczynamy? Zdążę zjeść śniadanie i łyknąć kawy ?
 9. To ja się wypisuję z gatunku ludzkiego bo za jakiś czas wszyscy będziemy zarażeni
 10. Bo sami nie wiedzą ale podobno ludzie wyleczeni znów są "pozytywni" po ponownym teście. Ale czy to znaczy że są chorzy czy tylko uodpornieni to chyba nie wiadomo. Ja w każdym razie jeszcze o tym nie czytałem.
 11. Ps. Ja bobiczka bardzo lubię,moja wnuczka pamięta go najlepiej ze wszystkich forumowiczów obecnych na zlocie. Lubię Go za humor i wielką fantazję. I żaden koronawirus tego nie zmieni
 12. Odwracasz kota ogonem. Teraz zdegustowany jesteś tym że skomentowałem to co napisał bobiczek. A przecież na tym polega dyskusja. Bobiczek niekoniecznie napisał to żeby wielbić go za to i przyjąć opinię w pokorze. Poza tym zauważ że nie "gnębiłem" go tylko zdziwiłem się temu co pisze. Bo mam inny pogląd na sprawę. To wszystko.
 13. nie musimy ale to bobiczek zaczął (o Grodzkim)
 14. A w ogóle to nie ma epidemii koronawirusa. Jest tylko epidemia chorób towarzyszących co skrzętnie podają nam "oficjele".
 15. Przyznam że teraz nie rozumiem Ciebie. Każdy ma prawo być przebadany. Ty byś nie chciał? Bo ja tak. Nie on jeden tak twierdzi czy to w kraju czy za granicą. A czy to jest możliwe to inna sprawa. W każdym razie jak najwięcej testów. Wydaje się że to jest najlepsza droga do ograniczenia epidemii. Gdzie tu widzisz tą destrukcję i zło?
 16. Dokładnie,zaczynając od poprzednich swoich rządów wciąż to samo. Taka sama nieczysta gra. Pamiętasz próbę wrobienia Leppera? Aha,dodam że Lepper to absolutnie nie była moja bajka.
 17. Ciekawy artykuł. Jeśli nie jest napisany pod wytyczne pewnych kręgów to wg mnie powiało optymizmem. Może gospodarka jakoś przetrwa pandemię we względnie dobrej kondycji. https://businessinsider.com.pl/finanse/tarcza-antykryzysowa-komentarz-szefa-pfr-pawla-borysa/39wg8rk Może powinienem napisać że nie jestem zwolennikiem tego że "Im gorzej tym lepiej"
 18. Oby były przesunięte. Nie czuję satysfakcji z "gry wyborami" Nie piszę że powinny być za kilka miesięcy lub za rok. Niech będą i za 2 lata gdy daj boże epidemia wygaśnie i zgodnie z regułami i prawem będzie można je w spokoju przeprowadzić.
 19. Chyba jednak wybory będą Widzieliście ? Słyszeliście ? .................. prezydencki minister Dera: "Młodzi mogą iść do urn, bo mało ich umiera..." Pójdziecie ?
 20. bobiczku,myślę że tyle wystarczyłoby I we wszystkim Co za bełkot! Demo,musiałem ale wiem że Ty też tak nie całkiem poważnie
 21. Może i tak ale ja bym głosował na każdego byle nie na obecnego. Przesadziłem,na każdego nie ale jednego z grona 2-3 poza obecnym.
 22. Tak,masz rację W ramach przyjętych w sobotę rozwiązań państwo ma przejąć na 3 miesiące (za marzec, kwiecień i maj br.) pokrycie składek do ZUS od mikrofirm zatrudniających do 9 osób, założonych przed 1 lutego br. Zwolnienie dotyczy składek za przedsiębiorcę i pracujące dla niego osoby. Ze zwolnienia będą mogli skorzystać też samozatrudnieni z przychodem do 15 681 zł (300 proc. przeciętnego wynagrodzenia), którzy opłacają składki tylko za siebie. Zwolnienie dotyczy składek na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, Fundusz Pracy, Fundusz Solidarnościowy, FGŚP (Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych), FEP (Fundusz Emerytur Pomostowych). Zarówno przedsiębiorca, jak i pracujące dla niego osoby mają zachować prawo do świadczeń zdrowotnych i z ubezpieczeń społecznych za okres zwolnienia ze składek.
 23. Tak,Ziutek Słoneczko lubił nocne godziny.
×
×
 • Utwórz nowe...