Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Pomocnik

Powietrzna pompa ciepła do c.w.u. w parterowym domu - dobre rady

Recommended Posts

Chociaż sieć gazu ziemnego biegnie w ulicy, do systemu grzewczego z kotłem na gaz projektant dodał powietrzną pompę ciepła. Kocioł ogrzewa wodę w podłogówce, pompa - przez cały rok wodę użytkową. Oczekujemy, że taki kompatybilny układ będzie działał długo, energooszczędnie i bezusterkowo - mówią Asia i Michał, Czytelnicy Budujemy Dom, którzy pompę ciepła do c.w.u. użytkują od czerwca 2018 r.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/pompy-ciepla/a/30962-powietrzna-pompa-ciepla-do-c-w-u-w-parterowym-domu

Gość
ten układ ( + fotowoltaika ) sprawdza się idealnie w lecie dom jest prawie zerokosztowy, zimą natomiast pompa nie jest wydajna ( jak prawie każda powietrzna ) i trzeba ogrzewać cwu drugim źródłem.... mazi

Pompy ciepła do c.w.u. są bardzo wydajnie i idealnie sprawdzają się nie tylko do nowych obiektów, ale do modernizacji systemów grzewczych. Po ich montażu i konfiguracji z istniejącym systemem grzewczym, pompa ciepła odciąża system grzewczy w lecie i po cześci w okresach przejściowych, a w zimie może funkcjonować jako zasobnik na c.w.u. 

W mojej ocenie - bardzo dobre rozwiązanie właśnie do uzupełnienia systemu grzewczego już istniejącego. Polecam nasze pompy ciepła - zobaczcie jakie dodatkowe korzyści mają takie urządzenia! dla przykładu - Vitocal 262-A

Zapraszam do kontaktu i zadawania pytań!

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Utwórz nowe...