Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Jak poprawić jakość powietrza w domu?


Recommended Posts

Zjawiska smogu nie da się wyeliminować z dnia na dzień. Żeby go pokonać, trzeba w całym kraju zmodernizować miliony instalacji grzewczych, ocieplić podobną liczbę budynków, a to zadanie na lata. Na szczęście, jakość powietrza we wnętrzach można poprawić zdecydowanie szybciej.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/wentylacja-i-klimatyzacja/a/30694-jak-poprawic-jakosc-powietrza-w-domu

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie temu...

Dobrze, ze w domu można w pewien sposób poprawić jakość powietrza, bo to co działo się na zewnątrz jest już nie do opanowania. Chociaż... jak wszyscy z czasem wymienią kotły na ekologiczne - sytuacja napewno ulegnie poprawie.

Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adrian
W moim przypadku o dobrą jakość powietrza w mieszkaniu dba oczyszczacz powietrza Air Purifier 9009I wyposażony w filtr HEPA, jonizator oraz lampę emitującą promienie UV.
Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Witam, 

Nawiązując do tematu na forum, jakość powietrza w budynku jest jednym z podstawowych parametrów wpływających na komfort przebywających w nim osób. Dlatego warto zastanowić się nad montażem wentylacji mechanicznej z rekuperatorem. Takie rozwiązanie pozwoli na niższe koszty ogrzewania budynku poprzez odzysk ciepła oraz zawsze dostarczy do budynku odpowiednią ilość świeżego powietrza. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy filtra, powietrze nawiewane będzie czyste. 
Jeżeli zastanawiają się Państwo nad wyborem takiego rozwiązania, zachęcam do kontaktu z jednym z autoryzowanych instalatorów marki Buderus. Posiadamy w swojej ofercie centralę wentylacyjną z odzyskiem ciepła Logavent HRV2, którą cechuje wysoka efektywność odzysku ciepła, wynosząca nawet do 90% oraz bardzo cicha praca. Najważniejszy element rekuperatora, czyli wymiennik ciepła, wykonany jest w całości z aluminium. Centrala wentylacyjna dostępna jest w trzech wielkościach o nominalnych przepływach powietrza: 140 m3/h, 230 m3/h oraz 350 m3/h. 
Wyszukiwarkę naszych instalatorów można znaleźć na stronie www.buderus.pl. Możliwy jest również kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (BOK) tel. 801 777 801. lub też formularz kontaktowy: http://www.buderus.pl/kontakty/formularz-kontaktowy.html
Zachęcam również do odwiedzenia strony internetowej produktu: http://www.buderus.pl/produkty/kategorie-produktow/rekuperacja/
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania. 
Pozdrawiam, 
________________________________ 
Konsultant Buderus
 

Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...