Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Pomocnik

Jak poprawić jakość powietrza w domu?

Recommended Posts

Zjawiska smogu nie da się wyeliminować z dnia na dzień. Żeby go pokonać, trzeba w całym kraju zmodernizować miliony instalacji grzewczych, ocieplić podobną liczbę budynków, a to zadanie na lata. Na szczęście, jakość powietrza we wnętrzach można poprawić zdecydowanie szybciej.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/wentylacja-i-klimatyzacja/a/30694-jak-poprawic-jakosc-powietrza-w-domu

Gość Ryta
Poprawa powietrza w domu jest mozliwa tylko w jeden sposób. Mianowicie zakup dobrego oczyszczacza powietrza. Moim zdaniem nic innego nie zda egzaminu.

Gość Juska

Dobrze, ze w domu można w pewien sposób poprawić jakość powietrza, bo to co działo się na zewnątrz jest już nie do opanowania. Chociaż... jak wszyscy z czasem wymienią kotły na ekologiczne - sytuacja napewno ulegnie poprawie.

Ja teraz kupiłam mieszkanie z systemem rekuperacji. Szukałam mieszkania z takim systemem bo mam male dziecko z alergiami a czytałam że on bardzo pomaga oczyścić powietrze w domu :)

Gość Adrian
W moim przypadku o dobrą jakość powietrza w mieszkaniu dba oczyszczacz powietrza Air Purifier 9009I wyposażony w filtr HEPA, jonizator oraz lampę emitującą promienie UV.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Utwórz nowe...