Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Dopler

Uczestnik
 • Posty

  3
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Dopler

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Biorąc pod uwagę przestrzeń, jaką dysponujemy, najlepszym rozwiązaniem, które pozwoli nam zachować jej jak najwięcej jest brama rolowana. Brama uchylna zajmuje znaczną przestrzeń podczas pracy. Brama segmentowa również wymaga większej ilości miejsca, jednak wewnątrz garażu.
 2. W przypadku okien od strony południowej i zachodniej warto zastosować odpowiedni system zaciemnienia wnętrza. Obklejenie okien foliami przeciwsłonecznymi może być mało estetycznym i mało skutecznym rozwiązaniem. W redukcji ciepła przenikającego do pomieszczeń lepiej sprawdzą się np. refleksole- tego typu osłon również nie będziesz mógł zamontować? Dzięki nim zyskujemy możliwość zapewnienia odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczenia, bez ograniczenia widoku z zewnątrz. Wybierając refleksole może się okazać, że klimatyzacja nie będzie już potrzebna lub koszty jej eksploatacji zostaną bardzo
 3. Jeśli klimatyzacji będziesz używał tylko w lato podczas upałów (takich dni w roku jest naprawdę mało) to może lepiej pomyśl nad zakupem przenośnego klimatyzatora, który będziesz mógł przestawiać miedzy pokojami i nie wymaga on remontu związanego z montażem "stacjonarnego" klimatyzatora. Warto też zamiast klimatyzacji, która generuje dodatkowe koszty podczas eksploatacji rozważyć montaż zewnętrznych rolet okiennych, które oprócz izolowania pomieszczenia od promieni słonecznych i nadmiernego nagrzewania dają również dodatkową ochronę mieszkania przed włamaniem.
×
×
 • Utwórz nowe...