Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Dopler

Uczestnik
 • Posty

  4
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O Dopler

 • Ranga
  Początkujący
 1. Pustą ścianę, można przyozdobić samodzielnie wzorem, który stworzymy za pomocą szablonu malarskiego. Łatwo dopasujemy go do nowoczesnego wnętrza, ponieważ obecnie istnieje bardzo szeroki wybór wzorów. Możemy również sami zaprojektować odpowiedni motyw, który zostanie wykonany według naszego pomysłu. O tym jak łatwo i szybko można przyozdobić ścianę przy użyciu dużego szablonu: http://szablony-malarskie.com.pl/wlasciwa-technika-kladzenia-farby-duzych-szablonach/
 2. Czy to pusta ściana w salonie czy np. w pokoju dziecięcym, dobrym rozwiązaniem są dekoracje powstałe przy użyciu szablonów malarskich. Na blogu szablony-malarskie.com.pl można dowiedzieć się w jaki sposób przygotować podłoże pod nałożenie farby oraz jak powinna wyglądać właściwa technika malowania na dużych szablonach.
 3. W przypadku okien od strony południowej i zachodniej warto zastosować odpowiedni system zaciemnienia wnętrza. Obklejenie okien foliami przeciwsłonecznymi może być mało estetycznym i mało skutecznym rozwiązaniem. W redukcji ciepła przenikającego do pomieszczeń lepiej sprawdzą się np. refleksole- tego typu osłon również nie będziesz mógł zamontować? Dzięki nim zyskujemy możliwość zapewnienia odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczenia, bez ograniczenia widoku z zewnątrz. Wybierając refleksole może się okazać, że klimatyzacja nie będzie już potrzebna lub koszty jej eksploatacji zostaną bardzo mocno zmniejszone.
 4. Klimatyzacja w mieszkaniu

  Jeśli klimatyzacji będziesz używał tylko w lato podczas upałów (takich dni w roku jest naprawdę mało) to może lepiej pomyśl nad zakupem przenośnego klimatyzatora, który będziesz mógł przestawiać miedzy pokojami i nie wymaga on remontu związanego z montażem "stacjonarnego" klimatyzatora. Warto też zamiast klimatyzacji, która generuje dodatkowe koszty podczas eksploatacji rozważyć montaż zewnętrznych rolet okiennych, które oprócz izolowania pomieszczenia od promieni słonecznych i nadmiernego nagrzewania dają również dodatkową ochronę mieszkania przed włamaniem.
×