Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Narzędzia

Które narzędzia ogrodnicze byś polecił, a których nie? Odpowiedni i zadbany sprzęt to klucz do właściwej pielęgnacji ogrodu

74 tematów w tym forum

• 2 odpowiedzi
    • 2 660 wyświetleń
  1. Myjka ciśnieniowa

• 46 odpowiedzi
    • 56 638 wyświetleń
    • 53 odpowiedzi
    • 36 062 wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 15 768 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2 672 wyświetleń
  2. Nożyce do żywopłotu

• 11 odpowiedzi
    • 3 870 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 21 047 wyświetleń
    • 135 odpowiedzi
    • 79 560 wyświetleń
  3. Rozdrabniacz do gałęzi

• 21 odpowiedzi
    • 28 158 wyświetleń
    • 54 odpowiedzi
    • 31 458 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 3 638 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 4 022 wyświetleń
  4. Wąż ciśnieniowy do myjek

• 0 odpowiedzi
    • 3 181 wyświetleń
  5. wertykulator

• 23 odpowiedzi
    • 32 880 wyświetleń
  6. Zaorać, wybronować, ... ?

• 35 odpowiedzi
    • 58 188 wyświetleń
  7. elektronarzedzia

8. Spawarka introwertowa

• 3 odpowiedzi
    • 3 319 wyświetleń
  9. Kompostownik 1 2

• 58 odpowiedzi
    • 66 993 wyświetleń
  10. Polerka do podłóg

• 5 odpowiedzi
    • 6 055 wyświetleń
  11. wkretarka

• 9 odpowiedzi
    • 14 017 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 5 001 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 16 426 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 15 249 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 6 913 wyświetleń
  12. Kosiarka w ogrodzie 1 2

• 56 odpowiedzi
    • 63 702 wyświetleń
  13. Odkurzacz do suchych liści

• 28 odpowiedzi
    • 35 732 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 10 992 wyświetleń
  14. Odśnieżarka

• 7 odpowiedzi
    • 15 345 wyświetleń
  15. Pirometr do "termowizji"

• 0 odpowiedzi
    • 8 013 wyświetleń
  16. Torba narzedziowa

• 11 odpowiedzi
    • 18 924 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 10 104 wyświetleń
    • 36 odpowiedzi
    • 24 050 wyświetleń
  17. Opinie z testowania narzędzi

• 9 odpowiedzi
    • 11 806 wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 16 696 wyświetleń
  18. Jaki sekator?

• 30 odpowiedzi
    • 29 916 wyświetleń
    • 36 odpowiedzi
    • 27 269 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 10 780 wyświetleń
  19. Domki narzedziowe

• 12 odpowiedzi
    • 17 197 wyświetleń
  20. Konserwacja narzędzi

• 8 odpowiedzi
    • 15 495 wyświetleń
  21. Sprężarka

• 5 odpowiedzi
    • 14 447 wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 26 709 wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 35 121 wyświetleń
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Gosia
      Za trendami na pewno podąża sklep HomeDome.pl - jest tam tak ogromny wybór że każdy na pewno znajdzie coś dla siebie. Jeszcze nie spotkałam się, żeby nie mieli w ofercie czegoś co sobie wymyśliłam. Produkty w dobrych cenach, wysokiej jakości i wizualnie też naprawdę okej. Zawsze jak przychodzą do mnie znajomi to pytają skąd mam daną rzecz, dlatego polecam sprawdzić :D
    • No proszę - nie wolno mieć nawet niektórych podobnych poglądów - znaczy zenek do mhtyla i odwrotnie.  Gdyby mieli te poglądy takie jak uroboros lub demo - byłoby OK!. Piękny wniosek!  Przywołanie do porządku budzi opór u oskarżonych o nieodpowiednie poglądy, nazwanie dyscyplinujących: Ja bym nazwał raczej to brakiem tolerancji i narzucaniem swych oglądów jako jedynie słusznych
    • demo napisał:   takich jak wysokość do szerokości o trzecim wymiarze - czyli głębokości - nie wspominał...     A ja zaraz będę ADWOKATEM demo          
    • 1. Ten złoty podział- to trochę bardziej skomplikowane zależności. W #108 poprawiłeś to trochę i dobrze. 2. Nie wszystko jest względne - ale gust zupełnie, zależy od właściciela gustu - takich jest na świecie kilka mld. Od tego czasu opracowano następne kanony. Dlaczego? Bo inny człowiek zacząl się podobać, nie mówiąc już o tym, że każda kultura ma swoj ideał kobiety, a tych kulturwe spółczesnym świecie jest multum. Tu sobie poczytaj: https://pl.wikipedia.org/wiki/Złoty_podział ile z tych przykładów jest prawdziwych, ile naciąganych i domniemanych, przyblizonych. Ależ są definicje piękna - ale zmieniają się, są emanacją różnych przemyśleń i twórczych poszukiwań. I są obiektem sporów - zaciekłych. Natomiast nie ma jednej uniwersalnej definicji piękna. I dobrze, bo by musiała być narzucona odgórnie (tak bywało), wymuszona - i udupiła by całkowicie rozwój sztuki, twórczości, zabiła by wolność twórczą.   Zły i dobry gust oczywiście istnieje, są tacy, którzy są totalnie kiczowaci - ale obecnie nie ma możliwości udowodnienia tego, bo cała masa sztuki używa kicz jako środek artystyczny. No i dupa zbita. Lepiej mówic o swoim smaku i wg niego oceniać - a nie narzucać, że "mój smak jest tym dobrym, sprawdzonym i uniwersalnym". Bo nie jest.   Zdziwisz się, ale tak jest w wielu przypadkach. Wielu tworców jest wylansowanych w spryty sposób i wycenionych na miliony, a wielu innych umrze nieznanych, tworząc z miskę ryżu. Poczytaj sobie biografie wielkich malarzy - to handlarze obrazami robili fortuny na ich twórczości, a oni żyli w biedzie. Chcę przez to powiedzieć, że Fangor miał szczęście, że zaistniał - równie dobrze mógł tworzyć i być tak nieznany jak mhtyl. Nie z powodu jakości sztuki - tylko że nie zaistniał na rynku, nie został wylansowany, były inne powody porażki. Abstrachuję od  twego porównania, ktore kulturalne nie jest, a za to jest poniżej pasa. Jak piszesz o sztuce - to odrobina taktu jest pożądana.    Natomiast . Kiedyś znany współczesny malarz, zapomniałem, ale rangi mniej więcej S. Dali - był w Krakowie i oprowadzali go nasi współcześni artyści z Akademii Sztuk Pięknych po muzeum narodowym i prezentowali wybitnych malarzy (oczywiście wg swego gustu, jak by chciała Elfi i ty, wyedukowanego!). Otóż doznali szoku, gdy ten współczesny malarz, bynajmniej nie historyzujący, a raczej prekursor nowych idei - zatrzymał się przed obrazami Matejki i powiedział: tu macie wspaniałe dzieło, kapitalny warsztat i kolory - kto to jest?  Matejko przekłamywał perspektywę, zarzucają mu wyjadacze  smaku teatralność, że tkaniny wyglądają zbyt dokładnie, itd, itp. Po prostu "stara wyleniała szkoła". Jednak tam dojrzał uznany artysta jakość, wartość, warsztat i piękno, ekspresję. Dawno to było, ale zdarzenie autentyczne opisane w Dzienniku Polskim.   To odnośnie gustu. Gustu ludzi wykształconych kierunkowo.  
    • demo - teraz na zjednoczonych mtyla i zenka - nie ma mocnych   Możesz próbować przywoływać każdego z nich do porządku, ale ryzykujesz tym, że dowiesz się o sobie rzeczy, o których nigdy nie pomyślałeś...   chory człowiek, stróż prawa, sprzątaczka, facet bez honoru, fałszywiec, obłudnik, słoma Ci z butów wystaje, rżniesz polonistę...
    • Gość Julia
      Wchodząc do sklepu zawsze czegoś zapominałam, a to kosza na pranie, a to mydelniczki, więc żeby już nie wychodzić z domu zaczęłam szukać czegoś w internecie i tak trafiłam na HomeDome.pl Było tam wszystko czego potrzebowałam do wyposażenia łazienki a nawet jeszcze więcej - jak się później okazało w dużo niższych cenach!
    • Gość luiza89
      CZasami jak w tym przypadku https://www.vgcapital.pl/nova-dolna/ warto jest postawić na duże mieszkanie w fajnej lokalizacji. My wybraliśmy własnie takie rozwiązanie na Mokotowie. Od zawsze chieliśmy mieć dokładnie takie mieszkanie.
    • Przestań w końcu ujadać chory człowieku. Czego ty chcesz? Nie rozumiesz jak się do ciebie pisze żebyś znormalniał, wtedy może z tobą podyskutuję merytorycznie. A coś ty stróż prawa że przywołujesz do porządku a może jesteś sprzątaczką.
    • Też tak sobie pomyślałem, ale szkoda przestrzeni w łazience... a ta półeczka przy umywalce będzie się "tłumaczyć" i na pewno się przyda   Myślałem też o zmniejszeniu średnicy rury odprowadzającej z WC przez zastosowanie rozdrabniacza z pompą - wtedy można użyć rury 80, a czasem nawet 50 mm. Ale to większa inwestycja i bardzo rzadko stosowane urządzenie...
    • Heniu po raz drugi przywołuję Cię do porządku !.
  • Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...