Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

TV BudujemyDom

Redakcja Budujemy Dom
 • Posty

  196
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  1

TV BudujemyDom last won the day on grudnia 13 2018

TV BudujemyDom had the most liked content!

Reputacja

6 Neutralny

O TV BudujemyDom

 • Ranga
  Bywa

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Beton architektoniczny to bardzo obecnie modny sposób wykończenia ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Elastyczny beton architektoniczny STONO to materiał doskonale imitujący wykończenie ścian betonem architektonicznym. Beton architektoniczny STONO cechuje wysoka elastyczność, trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Materiał jest niepalny. Zaletami elastycznego betonu architektonicznego STONO są także mały ciężar właściwy oraz proste mocowanie umożliwiają zastosowanie betonu STONO jako materiału wykończeniowego w systemach ociepleń budynków. Płyty betonowe na ścianę STONO są dostępne w wymiarach: 1.20x0.60 m (pow. 0.72 m²); 3 szt. w opak. (2.16 m²) 1.20x1.20 m (pow. 1.44 m²); 3 szt. w opak. (4.32 m²) Płyty są pochodzenia mineralnego i proces produkcyjny wyklucza powstawanie identycznych płyt. Płyty klejone są do ściany klejem dyspersyjnym TERMOLEP-D. Płyty betonu STONO podniosą wartość estetyczną każdego wnętrza. Łatwe utrzymanie w czystości sprawia, że sprawdza się świetnie jako wykończenie korytarzy, salonów i łazienek. Beton dekoracyjny STONO może być stosowany jako wierzchnia warstwa elewacji. Elastyczna okładzina STONO jest częścią systemu ociepleń KOSBUD SYSTEM. Zapraszamy do obejrzenia filmu firmy KOSBUD - producenta płyt STONO, chemii budowlanej i systemów ociepleniowych.
 2. Inspiracja, podjazd i taras z płyt wielkoformatowych Bruk-Bet:
 3. Zapraszamy do obejrzenia filmu o bardzo modnych płytach wielkoformatowych, które wpisują się w nowoczesną modernistyczną architekturę. Płyty wielkoformatowe Bruk-bet.
 4. I jeszcze jeden ciekawy film: 7 zasad doboru instalacji fotowoltaicznej:
 5. I jeszcze jeden ciekawy film: 7 zasad doboru instalacji fotowoltaicznej:
 6. I jeszcze jeden ciekawy film: 7 zasad doboru instalacji fotowoltaicznej:
 7. I jeszcze jeden ciekawy film: 7 zasad doboru instalacji fotowoltaicznej:
 8. I jeszcze jeden ciekawy film: 7 zasad doboru instalacji fotowoltaicznej:
 9. Zapraszamy do obejrzenia naszego filmu na bardzo aktualny temat: jak dobrać zestaw fotowoltaiczny, jak zamontować panele, jak zarządzać energią wyprodukowaną przez instalację fotowoltaiczną. Prześledziliśmy te zagadnienia na przykładzie domu jednorodzinnego, na którym zainstalowano domową słoneczną elektrownię Hewalex.
 10. Głos w dyskusji. Nasz film o doborze, montażu i pracy zestawu fotowoltaicznego o mocy 3 kilowatów.
 11. Zapraszamy do obejrzenia filmu o zestawie fotowoltaicznym dla domu jednorodzinnego firmy Hewalex. Jak bilansuje się zapotrzebowanie na energię elektryczną, jak dobiera się wielkość instalacji, jakie są zasady montażu paneli fotowoltaicznych i jak zarządza się energią wyprodukowaną przez panele. Ile zużywać od razu, ile oddać do sieci?
×
×
 • Utwórz nowe...