Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
zenek

Jaki dalmierz laserowy?

Recommended Posts

Jaki polecacie DALMIERZ LASEROWY NA BUDOWĘ?

Taśmy i metra używam  :12_slight_smile: - jednak proszę o ewentualne porady dot. dalmierza!

Proszę o konkretne modele - jeśli można - i  ewentualne pozytywy i negatywy opcji.

Polecamy nowoczesny i łatwy w obsłudze dalmierz  BOSCH GLM 50 C z wbudowanym czujnikiem nachylenia 360°. Dalmierz ten zapisuje 50 ostatnich wyników w pamięci urządzenia, a transfer danych ułatwia system Bluetooth. Wyższym modelem byłby  BOSCH GLM 80, którego zakres pracy dochodzi do 80 m.

3 godziny temu, Eksperci Bosch - narzędzia napisał:

Polecamy nowoczesny i łatwy w obsłudze dalmierz  BOSCH GLM 50 C

No dzięki - taki kupiłem miesiąc temu - rzeczywiście super. Kilka przydatnych funkcji i kilka ułatwień. Mierzenie ką jest super. I nawet dobrą promocje znalazłem. 

Ale ma błąd - oprogramowania. Program do przesyłania danych przez bluetooth dziala tylko na smartfon - na laptopie nie. Nie  jest to najważniejsze - ale ze taka firma jak Bosch skasowala z użycia np do inwentaryzacji laptopa na rzecz komorki lub tableta - to mnie zadziwia. Chodzi chociażby o wielkosć ekranu. A program nie działa na Windows. Dziwne.   

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się