Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

Instalacje wodociągowe

Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
Instalacje wodne i wodociągowe. Zadaj pytanie ekspertowi.

76 tematów w tym forum

• 6 odpowiedzi
    • 405 wyświetleń
    • 43 odpowiedzi
    • 38025 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1355 wyświetleń
    • 41 odpowiedzi
    • 11932 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1373 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 2215 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 3137 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2502 wyświetleń
    • 20 odpowiedzi
    • 4578 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 5203 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 4990 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 7690 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 8917 wyświetleń
    • 36 odpowiedzi
    • 73090 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 4553 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 5134 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3281 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 6262 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 3992 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 9500 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 9025 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 7760 wyświetleń
    • 83 odpowiedzi
    • 63786 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 9488 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 8950 wyświetleń
    • 18 odpowiedzi
    • 36263 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 12464 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 7646 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 9432 wyświetleń
    • 44 odpowiedzi
    • 42550 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 7290 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 4404 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 7078 wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 24147 wyświetleń
    • 36 odpowiedzi
    • 30079 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 39629 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 7297 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 5962 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 7227 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 6636 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 8275 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 6586 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 5400 wyświetleń
    • 32 odpowiedzi
    • 43915 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 11316 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 11373 wyświetleń
    • 44 odpowiedzi
    • 30572 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 13361 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 12697 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • Gorące prośby o porady

To jak, pomożecie?

W konkursie Aktyw Forum za pomocną poradę otrzymasz 30 pkt. (punkty przyznaje Redakcja Budujemy Dom).

• FAQ, czyli jak poruszać się po Forum

• Najnowsze posty

• Jastrzębiem może ich postraszyc. 
    • My u mojego synka położyliśmy panele - wybrałam co prawda nieco lepsze i droższe, ale mam nadzieję, ze posłużą kilka lat. Wybrałam dąb szroniony, ściany są delikatnie szare, a całość wykończone takimi, białymi listwami przypodłogowymi:  http://.../pdecor-h10cm-snieznobiaa-lakier-polmat,-listwa-przypodlogowa-z-mdf-103-perfekcja-wykonania-!-o_l_2104.html I wygląda wszystko cudnie  No oczywiście na ścianach kolorowe obrazki i fura zabawek
    • generalnie te powiedzmy lepsze materace coś takiego jak przewiewność mają w standardzie, to podstawa aby materac dobrze powietrze przepuszcał. Dlatego też ważne jest aby materac był na stelażu, niby stylowo wygląda materac na podłodzie, ale on wtedy też nie działa tak jak powinien. materac może nie tylko mieć dobrą wentylacje, ale reagując na temp. ciała odpowiednio na to reagować. Polecam tutaj Bedding, nie przegrzewasz się, a materac się dostosowuje do ciała i jego temp. 
    • wybrany kocioł to EkoGreń pellet mini z palnikiem revo 16kw, mam 150m2 podłogówki co odpowiada 100% powierzchni ogrzewanej domu oraz 2 grzejniki łazienkowe drabinkowe zakres tem­pe­ra­tur wła­ściwy dla kotłów i dla ogrze­wa­nia pod­ło­go­wego  nie pokry­wają się bufor umoż­liwi spalanie na mocy nominalnej co podobno w brew pozorom daje oszednosci na paliwie oraz sta­bilną pracę pod­ło­gówki na odpo­wied­nio niskiej tem­pe­ra­tu­rze zasilania. W lecie po odcięciu ogrzewania podłogowego dzięki "naładowaniu" buforu do temperatury 90oC bojler cwu bedzie brał ciepło z buforu a kocioł moze się wyłaczyć az temperatura spadnie do zadanej na sterowniku.  czy jeszcze nie trzeba zainstalować naczynia przeponowego w okolicy buforu?
    • Witam wszystkich na forum. Postanowiliśmy do Was dołączyć, gdyż także jesteśmy posiadaczami żurawki ( jesteśmy  w trakcie wykończania  naszego wymarzonego domku). Jeśli ktoś chętny do obejrzenia to zapraszamy woj.łódzkie
    • Czyli cena wyszłaby 5 zł za m2, na złomie dostałbyś około max 0,60 gr za 1 kg a jeszcze musisz na złom to zawieść, a jak sprzedaż to kupiec sam przyjedzie pod drzwi.
    • No tak - tylko że to diametralnie inne fale  Z WIKI cyt.: "Solarium – punkt usługowy udostępniający odpłatnie urządzenia do opalania się, za pomocą promieni UV. Solarium jest to urządzenie elektryczne, zbudowane z lamp UV (nisko bądź wysokociśnieniowych), które emitują dawkę promieniowania podobną do tej jaką wytwarza słońce (głównie UV-A i UV-B oraz światło widzialne)" "Ultrafiolet, nadfiolet, promieniowanie ultrafioletowe, promieniowanie nadfioletowe (skrót UV) – promieniowanie elektromagnetyczne o długości fali od 10 nm do 400 nm" dodam - promienie UW są szkodliwe dla zdrowia a promienie podczerwone IR cyt. z WIKI: "Podczerwień, promieniowanie podczerwone (IR, ang. InfraRed) – promieniowanie elektromagnetyczne o długości fal pomiędzy światłem widzialnym, a falami radiowymi. Oznacza to zakres od 780 nm do 1 mm." nie są szkodliwe -  od razu piszę z pewną wątpliwością, ale naprawdę przeszukałem internet i nie znalazłem żadnych zastrzeżeń zdrowotnych - na razie, bo nie wiadomo co znajdą w przyszłości. Jednak przyznasz - promieniowanie podczerwone nie ma nic , albo prawie nic wspólnego z solarium i dodatkowo jest niewidzialne - to też ważne, że ta energia jest zamieniana w nawet 98% podobno w ciepło - ciekawostka, w dawnej żarówce w 85% (dane z artykułu w necie) No właśnie - to ciekawe -  czy efekt i proces jest ten sam, co w piekarniku....???? czy temperatura ma tu znaczenie i długość fali? Czy folia odbije promienie, czy też pozwoli się nagrzać jeszcze lepiej ścianie (jak pieczeni w piekarniku)?
    • Dzięki. Nieśmiało myślałem o jakimś tysiaku.
      Może masz rację. Lepiej powiedzieć trochę więcej , zawsze jest z czego zejść.
    • Gość Zaganiana
      Lubię odwiedzać budujemydom.pl właśnie dla takich artykułów!
  • Doradcy redakcyjni i firmowi