Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

wacławw

Uczestnik
 • Posty

  14
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O wacławw

 • Ranga
  Członek Klanu WybieramyDom.pl

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Ciągnąc tą nitkę 250m to tak jak bym ciągną na jedno osiedle a ten sąsiad który teraz pytał się o podłączenie to przekopał by pod drogą gminną i wpuścił by wodociąg na drugie osiedle a tam jest dużo działek.To Jest problem którego najbardziej się obawiam.
 2. Tego to nie wiem. Pewnie w Spółce trzeba o to zapytać. A jakie powinno być? Po podłączeniu trzech domów to ciśnienie powinno się utrzymać takie samo czy będzie spadać?
 3. Wszystkie trzy działki są w trakcie budowy. Z finansami nie było problemów ile powiedziałem tyle mi zapłacili (całość wyszła mnie ok 6000tys robocizna i materiał + 6000tys spółce wodnej za to że mogłem się podpiąć do wodociągu). Ten wodociąg nie podlega pod gmine tylko to jest Spółka Wodna tak że nie ma co tam iść bo jak w zarządzie są znajomi sąsiada to powiedzą że nie ma żadnych przeciwskazań i może się podpiąć. Jeszcze muszę wziąść taki fakt pod uwagę że jak kopałem tą nitkę 250m to przekopałem przez trzy działki i właściciele powiedzieli tych działek że wyrażą zgodę na przekop jeżeli w r
 4. To jak teraz są już podpięte 3 domy jednorodzinne (w trakcie budowy) do tej średnicy 63 to o więcej nie ma co myśleć z przyłączami?
 5. Na własny koszt ciągłem nitkę wodociągu 250m do swojej działki średnicą PE fi 63. Teraz sąsiedzi chcą się podpinać do tej nitki. Ile domów jednorodzinnych może podpiąć się do PE fi 63?
 6. Mar&Kaz Bardzo mi się podoba wasz dom będe dążył do takiego profesnonalizmu. Chciałem zapytać o wymiary okien czy wszystkie zostały takie same jak w projekcie : panoramiczne 250/180, narożne 90/140;160/140, balkonowe pojedyńcze 110/220, klatka schodowa 180/70?
 7. Chciałem zapytać o okna balkonowe z trzema szybamki na podaszu o szerokości 110cm . Czy nie ma problemów z zawiasami przy tak dużym obciążeniu? Dziękuje
 8. JVoo Można podać szerokości okien balkonowych i czy jest wystarczająco światła.
 9. Do Damiana Wystarczy światła w pokojach nad garażem i salonem bez okien dachowych i jakie są wymiary okien balkonowych. Jeżeli można to poproszę zdjęcie od strony salonu tych okien. Z góry dziękuje.
 10. Kalmar Wszystko na to wskazuje że będzie kolejna wyprawa do projektanta. Można wiedzieć wymiary tych okien balkonowych i pomieszczeń im przypadających.
 11. Pytanie do Damiana. Zastanawia mnie czy pokoje na podaszu będą miały odpowiednią ilość światła bez okien dachowych? Jakie są wymiary okien balkonowych do metrażu pokoi? W moim przypadku pokój nad garażem ma 12m2 okno balkonowe 80/205 a dachowe 78/120. A pokoje nad kuchniom i salonem mają po 10m2 a okna balkonowe 80/205 a dachowe 78/120. Zastanawiam się czy rezygnować z okien dachowych? Może ktoś się wypowie na ten temat?
 12. Czyli 110/220 i 336/460. Ja jestem dopiero przy rysowaniu projektu. Zmian trochę poczyniłem wraz z lanymi skosami. Tak że metrażu jeszcze nie ma.
 13. Robingaz zdjęcia profesjonalne. Mam pytanie. Jakie są wymiary pokoju nad kuchnią i wymiary okna balkonowego i czy w nim nie jest za ciemno bez okna dachowego?
 14. Witam Jestem początkującym na forum jak i przy budowie domu. Co sądzicie o lanych skosach? Muszę projektantowi odpowiedzieć który wariant wybieram.
×
×
 • Utwórz nowe...