Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

wacławw

Uczestnik
 • Posty

  7
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O wacławw

 • Ranga
  Członek Klanu WybieramyDom.pl
 1. JVoo Można podać szerokości okien balkonowych i czy jest wystarczająco światła.
 2. Do Damiana Wystarczy światła w pokojach nad garażem i salonem bez okien dachowych i jakie są wymiary okien balkonowych. Jeżeli można to poproszę zdjęcie od strony salonu tych okien. Z góry dziękuje.
 3. Kalmar Wszystko na to wskazuje że będzie kolejna wyprawa do projektanta. Można wiedzieć wymiary tych okien balkonowych i pomieszczeń im przypadających.
 4. Pytanie do Damiana. Zastanawia mnie czy pokoje na podaszu będą miały odpowiednią ilość światła bez okien dachowych? Jakie są wymiary okien balkonowych do metrażu pokoi? W moim przypadku pokój nad garażem ma 12m2 okno balkonowe 80/205 a dachowe 78/120. A pokoje nad kuchniom i salonem mają po 10m2 a okna balkonowe 80/205 a dachowe 78/120. Zastanawiam się czy rezygnować z okien dachowych? Może ktoś się wypowie na ten temat?
 5. Czyli 110/220 i 336/460. Ja jestem dopiero przy rysowaniu projektu. Zmian trochę poczyniłem wraz z lanymi skosami. Tak że metrażu jeszcze nie ma.
 6. Robingaz zdjęcia profesjonalne. Mam pytanie. Jakie są wymiary pokoju nad kuchnią i wymiary okna balkonowego i czy w nim nie jest za ciemno bez okna dachowego?
 7. Witam Jestem początkującym na forum jak i przy budowie domu. Co sądzicie o lanych skosach? Muszę projektantowi odpowiedzieć który wariant wybieram.