Skocz do zawartości

Cieknący kran


Recommended Posts

Witam Was,
W łazience mam sytuację gdzie po odkręceniu ciepłej wody w wannie, nieważne czy ustawię na węża czy bezpośrednio, leci duży strumień wody zimnej w umywalce mimo, że korki są zakręcone i wydobywa się dźwięk z rur. Sytuacja pojawiła się po odkręceniu zaworu odcinającego, którego wcześniej zakręciłem dla sprawdzenia kranu w umywalce ( przed całą sytuacją zawór był odkręcony na max nieruszany ) Mieszkam w bloku i zawory  są ze starszych typów. Jaka może być przyczyna?

Link do komentarza

Przepraszam za błąd jeszcze raz Wam napiszę: Mam w łazience  wannę i umywalkę  z bateriami ściennymi. Gdy  odkręcam  pokrętło całkowicie  na ciepłą wodę na duże ciśnienie   w baterii ściennej nad  wanną.  to w tym czasie  na  drugiej baterii ściennej  nad umywalką leci zimna woda z wylewki ( nieodkręcone pokrętła ) i wtedy jak ta woda ucieka z wylewki, wydobywa się dźwięk z baterii nad umywalką ( nie z rur jak powyżej pisałem ) 

Link do komentarza

 

19 godzin temu, Budujemy Dom - budownictwo i instalacje napisał:

Jak może woda wyciekać przez wylewkę przy zakręconej baterii umywalkowej po odkręceniu przepływu nad wanną? Normalnie woda nie cieknie (gdy wszystko zakręcone)?

Normalnie, ale spoko jak nikt nie może mi pomóc to poszukam porady gdzie indziej.

Link do komentarza
20 godzin temu, Karol93 napisał:

Przepraszam za błąd jeszcze raz Wam napiszę: Mam w łazience  wannę i umywalkę  z bateriami ściennymi. Gdy  odkręcam  pokrętło całkowicie  na ciepłą wodę na duże ciśnienie   w baterii ściennej nad  wanną.  to w tym czasie  na  drugiej baterii ściennej  nad umywalką leci zimna woda z wylewki ( nieodkręcone pokrętła ) i wtedy jak ta woda ucieka z wylewki, wydobywa się dźwięk z baterii nad umywalką ( nie z rur jak powyżej pisałem ) 

Wykręć tę baterię umywalkową i zastąp ją jakąkolwiek inną na próbę (może być jakaś stara, byle co). Mniej czasu zmitrężysz, niż latając po necie. To już druga doba...

Link do komentarza
  • 3 lata temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...