Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Meble

Pokaż swoje meble na zdjęciach, napisz gdzie i za ile kupiłeś. Meble do salonu i do pokoju.

86 tematów w tym forum

• 91 odpowiedzi
    • 21194 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 1005 wyświetleń
    • 45 odpowiedzi
    • 25252 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 3274 wyświetleń
  1. łóżko pietrowe?

• 102 odpowiedzi
    • 96664 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1460 wyświetleń
    • 47 odpowiedzi
    • 36601 wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 17483 wyświetleń
    • 130 odpowiedzi
    • 85038 wyświetleń
  2. Wybór łóżka , rozmiar i materac

• 81 odpowiedzi
    • 41784 wyświetleń
  3. Meble Black Red White

• 103 odpowiedzi
    • 87316 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 2338 wyświetleń
    • 79 odpowiedzi
    • 232489 wyświetleń
  4. Stelaż do łóżka

• 0 odpowiedzi
    • 1967 wyświetleń
  5. Obróbka drewna

• 7 odpowiedzi
    • 2733 wyświetleń
  6. Pomysł na przedpokój

• 20 odpowiedzi
    • 4033 wyświetleń
  7. łóżka piętrowe

• 47 odpowiedzi
    • 27230 wyświetleń
  8. Meble Woskowane

• 10 odpowiedzi
    • 7880 wyświetleń
  9. Szafka na buty

• 1 odpowiedź
    • 2461 wyświetleń
    • 31 odpowiedzi
    • 29611 wyświetleń
  10. Niestabilne Biurko

• 7 odpowiedzi
    • 3138 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 2842 wyświetleń
    • 22 odpowiedzi
    • 5800 wyświetleń
  11. Sklejanie mebli z IKEA

• 45 odpowiedzi
    • 30058 wyświetleń
  12. Meble od tapicera

• 11 odpowiedzi
    • 12069 wyświetleń
  13. stylowe meble niedrogo

• 69 odpowiedzi
    • 58803 wyświetleń
    • 25 odpowiedzi
    • 10136 wyświetleń
    • 17 odpowiedzi
    • 15979 wyświetleń
  14. Fotel

• 27 odpowiedzi
    • 15165 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 7133 wyświetleń
  15. Sypialnia w drewnie?

• 54 odpowiedzi
    • 38073 wyświetleń
  16. fornirowanie

• 2 odpowiedzi
    • 4240 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 4877 wyświetleń
  17. Urządzam sypilanie

• 62 odpowiedzi
    • 39453 wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 12469 wyświetleń
  18. wygodne spanie na narożniku

• 57 odpowiedzi
    • 88160 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 7429 wyświetleń
  19. Niestabilne biurko

• 19 odpowiedzi
    • 10025 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 13974 wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 15929 wyświetleń
  20. Ławostół

• 23 odpowiedzi
    • 8525 wyświetleń
  21. Co to za regał?

• 19 odpowiedzi
    • 7999 wyświetleń
  22. Stół industrial

• 20 odpowiedzi
    • 10583 wyświetleń
  23. Meble ekologiczne

• 56 odpowiedzi
    • 44121 wyświetleń
  24. Zabudowa korytarza

• 8 odpowiedzi
    • 11314 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 8283 wyświetleń
    • 19 odpowiedzi
    • 19430 wyświetleń
  25. Meble z duszą

• 21 odpowiedzi
    • 13546 wyświetleń
  26. jakie biurko pod komputer ?

• 58 odpowiedzi
    • 65091 wyświetleń
  27. Kanapa - problem

• 28 odpowiedzi
    • 18531 wyświetleń
  • Kto jest dostępny   0 użytkowników, 0 anonimowych, 215 gości (Zobacz pełną listę)

Brak zalogowanych użytkowników

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Ny
      Nibe f1255 12kw moc MODUŁOWA dom 285metra grzanie 21stopni w Domu plus ciepła woda rocznie wyszło 1500zl ale pod fundamentem 15cm najlepiej przekłada 3 raz 5cm na fundament 12cm coś oraz 5cm coś od środka na elewację 20cm termonium plus organika góra domu 20cm wełny w krokfiei10cm w stelarz
    • Aaaaaaaa, to zwracam honor. To ja aż taki odważny nie jestem, przyznaję się. Moją kranówę jednak przez filtr dzbankowy i dopiero mniam,mniam. Nie zrozumiałem wpisu, sorki, zwracam honor.   Z tym chlorem to racja. Zależy chyba od najbliższej stacji uzdatnia. Mam w mieście to samo. W jednym miejscu jak u mnie teraz leci niezła, bez zapachu i smaku, za to na drugim końcu tego samego miasta jest biała i obrzydliwa (widziałem i wąchałem) Wiem że związane jest z koniecznością dezynfekcji ujęć wody, urządzeń do jej produkcji, oraz sieci dystrybucyjnej dostarczającej wodę do odbiorców, ale opowiadał mi jeden kolo który oglądał kiedyś uzupełnianie takich uzdatniaczy, że sypią czasami ze względu na stare instalacje, ogromne ilości tego chloru. Pewnie zgodnie z jakąś instrukcją przypisaną dla danej przepompowni
    • Miło mi, że się Wam podoba moja ogrodowa improwizacja . Mnie też się podoba, choć w miejscu potencjalnej trawy jest na razie uprawa babki zwyczajnej. Jest to miła odmiana po niegdysiejszym perzu i ubiegłorocznych badylach, bliżej nieoznaczonych, a które przewyższały mnie wzrostem. Przy okazji pokażę więcej ogrodu.  Teraz o bramie. Jestem w kropce. Bowiem wczoraj po powrocie do domu okazało się, że brama jest. " Osadzacze" przyjechali znienacka, bez uprzedniego umówienia. Skrzydło zawiesili, czmychnęli,  telefonu nie odbierają. To czego się obawiałam przestało mnie straszyć. Odległość nad kostką jest przyzwoita. Pozostaje kwestia tego nieszczęsnego osadzenia. No i nie wiem, na ile obydwa skrzydła są kompatybilne, bo furtka stoi w garażu. Nie wiem, co z tym fantem zrobić. Jest też ciąg dalszy przygód ze studnią, ale o tym napiszę jutro. A  Demo mógłby odprawić jakieś czary - mary w celu szybszego omijania mojej inwestycji przez przygody, o których wspomniał.  
    • tez pilam dlugi czas prosto z kranu, dziecku tez dawalam, problem powstal kiedy sie przeprowadzilam w obrebie tego samego miasta  i kranówa zaczela tak walic chlorem ze mnie odrzucilo, niby teraz jest juz ok ale dalej sie nie moge przekonac zeby pic regularnie i tachamy z lidla. Np teraz wzielam i nie smierdzi a czasem nie da sie tego pic. Oczywiscie herbate, kawe robie na wodzie prosto z kranu nie zdurnialam jeszcze zeby przelewac do czajnika zrodlaną.
    • Zupełnie tak samo jak prezes (albo ja) gorzałę! Wprawdzie nie z kranu lecz z kranika w beczułce...
    • A Ty pijesz tylko herbatę, czy kawę z gotowanej wody??? Ja piję WODĘ - leję do kubka wprost z kranu i... wprowadzam wprost do jamy gębowej czystą, zimną WODĘ!
    • A to jest deska odciskana z firmy Atlas, tynk Atlas wn nakładany A deski odciskane za pomocą szablonu, który miałem pożyczony. Potem malowanie preparatem atlas bejca. Koszt materiału to jakieś 500 zł, deskę robilem ze znajomym:)
    • A gdzie wyczytałeś, że moja woda jest miękka? To tylko Ci się wydaje, że jak nie ma kamienia, to woda musi być miękka.
    • Podobno te z wody są przez organizm przyswajane w sposób najbardziej łatwy, prosty i przyjemny.   Znam go od lat i badania zlecone przez fiński rząd 25 lat temu - również. Jeśli temat rozkręcimy, to można podyskutować. jest pytanie czy warto.   Ps: nie mam racji o miękkiej , twardej wodzie i tych wspominanych pierwiastkach które podczas gotowania wytrącają się tworząc kamień ?
    • Położyli kable elektryczne pod brodzikiem. Nadzór budowlany: "To nie jest nasza jurysdykcja"     "O kablach elektrycznych w nowym mieszkaniu, poprowadzonych tam, gdzie ma stanąć brodzik, poinformował nas jeden z czytelników. Twierdził, że zawiadomił nadzór budowlany, ale jego telefon został zignorowany. - To nie jest nasza jurysdykcja - tłumaczą w urzędzie. Mężczyzna wyjaśnił, że chodzi o kolejny etap inwestycji „Park Klonowy”. W wiadomości napisał m.in. „deweloper oszczędza kładąc kable w niedozwolonych miejscach”. I doprecyzował, że chodzi o „kable elektryczne położone pod brodzikiem, zaraz przy odpływie wody”. Na dowód przysłał zdjęcie opisywanej fuszerki oraz takie, na którym widać podjętą przez wykonawcę próbę jej naprawy. Zaznacza, że nadzór budowlany „nie jest zainteresowany tematem”. „Zignorowany został mój telefon do nich” – pisze mężczyzna. Prosi też o wyjaśnienie, dlaczego urząd nie podjął interwencji. Powiatowy inspektor nadzoru budowlanego dla Kielc tłumaczy, że nie mógł tego zrobić. – Państwowe służby nadzoru budowlanego nie odpowiadają za roboty, które podlegają zakryciu. Za to odpowiedzialny jest inspektor robót inwestorskich – mówi Robert Wojnowski. Dodaje, że nadzór budowlany może skontrolować jedynie, czy budowa prowadzona jest legalnie, zgodnie z pozwoleniem na budowę. – Na pewno nie zajmujemy się odbiorem robót ulegających zakryciu – podkreśla jeszcze raz Wojnowski. Najważniejsze informacje dwa razy dziennie na Twojej poczcie Zobacz przykładowy newsletter I dodaje: – To inspektor robót inwestorskich powinien to wychwycić i zareagować. I do niego trzeba się zgłosić w pierwszej kolejności. Wojnowski tłumaczy też, że przewody elektryczne powinny być prowadzone prostopadle lub równolegle do ścian i podłóg, nie można poprowadzić ich w poprzek ściany lub podłogi. – Więc gdyby coś takiego wystąpiło, to roboty byłyby wykonywane z naruszeniem warunków wykonawstwa robót budowlanych – tłumaczy. W biurze dewelopera, czyli firmy Komplexbud uzyskaliśmy informację, że sprawa została już wyjaśniona. – Miałam tylko jedno takie zgłoszenie, które zostało przekazane na budowę. Z tego co wiem, mają to poprawić, ale informacji zwrotnej od kierownika jeszcze nie otrzymałam – wyjaśniła pracownica biura."
  • Doradcy redakcyjni i firmowi