Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

duda_info

Uczestnik
 • Posty

  10
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

4 Neutralny

O duda_info

 • Ranga
  Początkujący
 1. Masz zieloną strzałeczkę pod każdym postem, wystarczy w nią kliknąć jeśli uważasz, że post zasługuje na pochwałę.
 2. Użytkownicy poświęcają czas i chęci, odwdzięcz się chociaż reputacją
 3. @Edek G. Interesujące, możesz troszkę przybliżyć jak się to ma w cenach?
 4. Tak jak powiedział przedmówca, tutaj nie ma co pakować się w koszta związane z przebudową całego dachu. Konstrukcja wygląda na zdrową, a papy zgrzewalne potrafią wytrzymać na prawdę długie lata, kwestia tylko przyłożenia się do samej robocizny i postępowania zgodnie z zaleceniami producenta. Śmiało przygotuj powierzchnię starej papy i kładź na nią nową, dzięki temu jedna warstwa nowej papy wystarczy.
 5. Jak stelaż jest dobrze skręcony co 60cm to nie ma mowy o trzęsieniu się ściany. Co 40cm stosuje się gdy na ścianie ma wisieć coś ciężkiego, w tedy nawet stosuje się podwójne poprzeczki stelaża.
 6. I co? Nie zadałeś, żadnego pytania, strzelam, że nie wiesz co teraz zrobic. Bierz paragon, jedz na skład i żądaj wymiany kostki na nową. Jeśli nie uwzględnią reklamacji czeka Cię wycieczka do rzecznika praw konsumenta. Masz jakiś dokument, broszure, cokolwiek co poświadczało by, że kostka miala byc z nowej dostawy??
 7. Jeśli mowa o narzędziach niezniszczalnych to bardzo często się zdarza, że kupno makity idzie w parze z niezniszczalnością, wielu znajomych zwraca właśnie na to uwagę, że mimo lat i na prawdę skrajnych warunków pracy makita zawsze dawala rade.
 8. Prawdopodobnie dzieje się tak z powodu zwiększonej wilgotności i delikatnego zwiększenia objętości panelu, co skutkuje ściśnięcie paneli na łączeniach i jak na nie stajesz i panel sie rusza, pracuje to slychać trzaski. Sama wentylacja może nie być rozwiązaniem tej sytuacji, trzeba zadbać o wyeliminowanie wilgoci w pomieszczeniu.
 9. Jeśli deski mają być zamontowane tak jak piszesz to nie trzeba dawać nic na powierzchnię betonu, bedzie on dobrze chroniony przez deski.