Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

Szukam ekipy, materiałów na budowę

Zaloguj się, aby obserwować  
Piszcie, co szukacie i odpowiadajcie, gdzie to znaleźć.

509 tematów w tym forum

• 0 odpowiedzi
    • 35 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 188 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 351 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 84 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 71 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 66 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 67 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 125 wyświetleń
    • 132 odpowiedzi
    • 89968 wyświetleń
    • 13 odpowiedzi
    • 9643 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 241 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 125 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 7700 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1115 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 165 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 101 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 120 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 162 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 248 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 108 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 68 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 142 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 337 wyświetleń
    • 21 odpowiedzi
    • 13629 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 183 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 159 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 182 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 177 wyświetleń
    • 40 odpowiedzi
    • 24590 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 72 wyświetleń
    • 26 odpowiedzi
    • 23119 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 160 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 271 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 136 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 159 wyświetleń
    • 23 odpowiedzi
    • 17258 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 161 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 3303 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 138 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 12305 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 553 wyświetleń
    • 89 odpowiedzi
    • 72365 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 171 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 337 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2323 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2770 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 274 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 195 wyświetleń
    • 31 odpowiedzi
    • 31773 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 263 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Najnowsze posty

• Nie przejęzyczyłem się. Ściany i sufity mam zaflizowane (tapeta flizelinowa). Pod flizem jest gładź. Niemcy od kilkunastu lat flizują ściany i sufity, u nas najczęściej tylko łączenia na rygipsach (wynika to z oszczędności). Nie widać żadnych pęknięć, a po malowaniu bajka. Byłem w ostatnim czasie na kilku lepszych budowach w DE i efekt finalny jest rewelacyjny, dlatego zdecydowałem się na to u siebie. 
    • Witam!Czy możliwy jest osobisty kontakt z Panem Jarkiem?My także budujemy taki sam dom i od początku zdecydowaliśmy o zamontowaniu pompy ciepła,chcieli byśmy zadać kilka pytań inwestorom.Budujemy w woj.kuj-pom,jeśli byłoby nie daleko to chętnie nawet obejrzelibyśmy dom na żywo,oczywiście za zgodą inwestorów.Pozdrawiam!Małgorzata
    • Dziękuję za uwagę. Nie zauważyłem tego błędu wcześniej. Poproszę informatyka o rozwiązanie problemu. Prawdopodobnie w linku z maila jest "kotwica", która prowadzi do konkretnego postu. Pozdrawiam
      Marcin
    • Tylko pytanie, czy to będzie nadal opłacalne? W sensie samodzielne ubezpieczenie i wykonanie cesji na bank?
    • No, to masz problem niemal egzystencjalny ... Wal Beckersem - będzie dobrze! Albo Vernissag'em - też będzie dobrze! Z tym "zaflizowaniem" to chyba się przejęzyczyłeś, albo to jakiś regionalizm, bo flizy - to płytki ceramiczne lub kamienne, a Ty masz raczej gładź... Bo na flizy żadna z wymienionych farb nie jest dobra .
    • W tym przypadku lepiej zastosować jedną bramę większą, dwustanowiskową.
      Szerokość bramy 240cm, przy obecnych rosnących gabarytach
      samochodów, może nie gwarantować komfortowego wjazdu do garażu.
      Standardem w bramach do pojedynczego wjazdu jest raczej wymiar 260cm.
      Zastosowanie jednej bramy to też niższe koszty montażu oraz samego produktu.
      Po więcej informacji dotyczących doboru wymiarów, ceny i montażu zapraszamy do najbliższego punktu sprzedaży -> http://www.wisniowski.pl/gdzie-kupic.   Wypowiedź: Marcin Strzelec, Menedżer Grupy Produktowej Bramy Garażowe i Stolarka
    • Wszystkie ściany i sufity w domu chcę pomalować na biało i dumam nad wyborem farby matowej. Wstępnie zdecydowałem się na Beckers Designer White i primer tego samego producenta. Jest jakaś sprawdzona alternatywa? Ściany i sufity zaflizowane, więc powierzchnia pod malowanie idealnie równa. Odpadają ultra drogie farby jak Para, Flugger, czy Benjamin Moore. Na tak przygotowanych ścianach i sufitach jest sens malowania farbą antyrefleksyjną? np. Śnieżką Vernissage? Wałek już nabyłem z krótkim włosiem,  4mm. 
    • a co to znaczy ocieplić od wewnątrz ??? podaj Twoją definicję , jak to ocieplenie powinno wyglądać Twoim zdaniem idź do architekta niech wykona projekt , wyliczy dyfuzję pary wodnej dla Twojego budynku i przygotuje rozwiązania pozwalające na jej wyeliminowanie.
    • Witam, Drodzy forumowicze, stoję właśnie przed podobnym dylematem.  Mam w swoim dwuspadowym dachu zrobione skosy betonowe (10 cm grubości na skosach, 12 cm na połaci poziomej), na to położoną więźbę na murłatach i płatwiach.  Między krokwiami (spód krokwi) a skosem mam ok. 25 cm miejsca więc planuje "przykleić" 2x10cm na mijankę grafitowego styropianu.  Na to planuje zrobić wylewkę (2-3cm) betonu.  Ale mam dylemat czy miedzy styropianem a betonem nie powinno być jakiejś folii czy "dylatacji" w formie np. jakiejś siatki ?   Gdzieś wyczytałem, że styropian nie przepuszcza wilgoci a przecież od spodu (od tego betonu) będzie jednak jakaś wilgoć wędrować (mimo wentylowanych pomieszczeń pod skosami).  W projekcie mam napisane, że powinienem na ten beton wyłożyć folię paroizolacyjną i na to wełnę mineralną (której nie chcę).  Kierbud, budowlańcy i inni których się radze, każdy twierdzi inaczej..  Czy może Ktoś tutaj będzie mi w stanie coś poradzić ?  
    • Głupoty prawisz, mogło wybić tam gdzie jest najniżej, w tym przepadku wyleje w kabinie.     
  • Doradcy redakcyjni i firmowi