Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

artekj

Uczestnik
 • Posty

  28
 • Dołączył

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralny

O artekj

 • Ranga
  Początkujący

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Jaki klej wybrać do styropianu, jaki kupić by być spokojnym o trwałość ocieplenia, dlaczego to tak ważny element izolacji cieplnej budynku
 2. Nurtuję mnie pytanie, ostatnio miałem nawet długą rozmowę ze szwagrem na ten temat:) Czy współczynnik lambda jest tak ważny jak twierdzą eskperci, szczególnie przy wyborze styropianu, jaki styropian ma najlepszą lambdę w Państwa ofercie?
 3. Jaki klej wybrać do styropianu, jaki kupić by być spokojnym o trwałość ocieplenia, dlaczego to tak ważny element izolacji cieplnej budynku ?
 4. Żółty styropian na fasadzie zdarza się nieprawdaż? czy styropian trzeba szybko pokryć tynkiem lub klejem, bo żółknie?
 5. Dom budowany na początku lat 90 czy można ocieplić w taki sposób? czy lepiej użyć styropianu 15 cm czy mogę połączyć 10 cm i 5 cm i jak unikając szczelin łączących płyty styropianowe przy takim łączeniu
 6. I dalej w podobny temacie, dobry znajomy wspomniał mi o tym, że duża cześć producentów styropianu wypuszcza styropian słabej jakości płyty. Na co zwrócić uwagę przy zakupie żeby nie kupic bubla?
 7. OK, może było, ale prosze przypomnieć, nigdy za mało wiedzy w sezonie :) Jak profesjonalnie cieplić ściany bez powstawania mostków termicznych??
 8. Chce ocieplić dom i wykonać tynki zewnętrzne. Pytanie do eksperta, czy okna , drzwi wejściowe, drzwi tarasowe i brama wjazdowa do garażu wlicza sie jako powierzchnia ściany do ocieplenia i otynkowania domu?
 9. Jak dobierać parametry styropianu, jego rodzaj — aby mieć pewność, że dom będzie ciepły?
 10. Moje pytanie dotyczy ocieplenia ściany zewnętrznej o grubości 30 cm wykonanej z suporexu na zaprawę.. Jaki styropian użyć aby to ocieplenie było wystarczające? chodzi mi o grubość styropianu
 11. Hej, proszę o poradę odnośnie izolacji termicznej fundamentów, ściany fundamentowe oraz ławy są zaizolowane środkiem masą bitumiczną, do wykonania jest izolacja termiczna z płyt styropianowych o gr. 15cm z zewnętrznej strony jak również wszystkie ścianki od strony wewnętrznej, tak z resztą zaleca kierownik budowy, słyszałem natomiast opinie na ten temat są różne, dlatego proszę o opinię czy jest to dobre rozwiązanie?
 12. Mam pytanie w kwestii styropianu dalmatyńczyk, dlaczego niektóre paczki mają bardzo dużo kropek, a w innej jest bardzo mało, czy mniej czarnych kropek to gorsze parametry?
×
×
 • Utwórz nowe...