Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Marzenka84

Stelaż do łóżka

Recommended Posts

Proszę o radę. Parę lat temu kupiliśmy łózko do sypialni bez otwieranej wnęki w środku. Okazało się jednak, że dodatkowa przestrzeń do przechowywania bardzo by nam sie przydala. Chcieliśmy dokupić otwierany stelaż i sami go zamonotwać, ale sprzedawca w sklepie stwierdził, że skoro oryginalnie to łóżko było bez takiego mechanizmu to rama nie wytrzyma i pęknie. Czy ktoś z Was próbował coś takiego zrobić? Ewentualnie jak inaczej możemy uniknąć wymiany całego łóżka? Będę wdzięczna za pomoc!

obraz.png

obraz.png

obraz.png

obraz.png

Edytowano przez Marzenka84 (zobacz historię edycji)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość rafal cgr
      mam pytanie, pompa z podlogowka , zostaje nieruszona. czy pompe od grzejnikow na pietrze moge podlaczyc do CWU, zeby caly czas grzejniki byly zasilane w ciepla wode (okolo 43 st) i regulowane jednie glowica na grzejniku
    • Bloczek się rusza tak że można go wyjąć. Takich bloczków było sporo. Na jednej ścianie nośnej składającej się z 7 bloczków było aż 5 ruchomych. Wyrzuciłem wszystkie i będę zalewał wyższy wieniec. Natomiast tam gdzie nie mogłem wyciągnąć bloczków bo miałby dużo roboty z rozbrajaniem i rozszalowywaniem to podbiłem bloczki na klinach i wcisnąłem zaprawy.          
    • Witam zacząłem grzać w domu od jakiegoś tygodnia w dniu dzisiejszym postanowiłem zmniejszyx temperaturę na kaloryferach jak udałem się do kotłowni okazuje się że z rury która znajduje się nad pompa co (pompa pracuje na.max obrotach ) wydobywa się dziwny dźwięk jakby pukanie w ta rurkę zaś gdy znów zwiększę temperaturę na kaloryferze dźwięk znika proszę o pomoc 
    • Gość Waldek
      Według mnie najlepszą opcją jest jeszcze inwestycja w dobry oczyszczacz powietrza. U nas sprawdził się Roger od Stadlera. Świetny sprzęt, ładnie wygląda a powietrze zupełnie innej jakości. W domu mniej kurzu. Polecam!
    • Witam,   W przyszłym roku planuję budowę domu i chciałbym zasięgnąć Waszej opinii. Mam dylemat, ponieważ odziedziczyłem bardzo dużą ilość pustaka MAX zakupionego kilkanaście lat temu (10-15). Materiału jest na tyle, że pewnie jeszcze by zostało po budowie na coś innego. Jest to głównie pustak o rozmiarze 18x28x22cm, tak jak na poniższym zdjęciu:  Na paletach są również inne mniejsze rozmiary. W projekcie na ściany zewnętrzne i nośne mam wpisany pustak ceramiczny 25cm. Po rozmowie z architektem dowiedziałem się, że 25cm to jest minimum, jeśli chodzi o grubość ściań.    W związku z powyższym mam trzy pytania:   1) czy taki pustak można obrócić i murować tak, żeby grubość ściany miała 28cm (najdłuższym bokiem)?   2) Jeśli odpowiedź na powyższe pytanie brzmi tak, to czy jest sens budować z MAXa, jako że mam go już za darmo? Czy lepiej próbować kombinować - sprzedać i kupić coś innego?    3) Jakie są wady i zalety tego pustaka?   Z góry dziękuję za radę!
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...