Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Centralne odkurzanie

Odkurzacz centralny w domu jednorodzinnym. Zadaj pytanie ekspertowi.

19 tematów w tym forum

1. Centralny odkurzacz w bloku

• 26 odpowiedzi
    • 53 118 wyświetleń
  2. Rozłożenie instalacji

• 7 odpowiedzi
    • 18 371 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 24 563 wyświetleń
  3. Disan czy VacuMaid ?

• 4 odpowiedzi
    • 24 453 wyświetleń
    • 27 odpowiedzi
    • 30 009 wyświetleń
  4. Dezynfekcja

• 30 odpowiedzi
    • 33 191 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 27 645 wyświetleń
  5. odkurzacze SACH

• 27 odpowiedzi
    • 34 964 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 23 271 wyświetleń
  6. Jeden na dwa domy?

• 15 odpowiedzi
    • 26 685 wyświetleń
  7. A może inne rozwiązanie?

• 36 odpowiedzi
    • 28 739 wyświetleń
  8. A co z wadami? 1 2

• 51 odpowiedzi
    • 64 579 wyświetleń
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Też spróbuję prosto. Ja siedzę na dupie, on z mojej ulicy siedzi na dupie i sąsiad za płotem siedzi na dupie. Nic nam nie dolega, na nic się nie skarżymy, choć pewnie idąc po fajki i browara mogę spotkać kogoś chorego. W związku z tym po każdym powrocie ze sklepu mam dzwonić żeby mi teścik machnęli? Przecież to jakaś niepoważna teoria jest.   Czyli tutaj jednak się zgadzamy.   Chorych na pewno testują, tych objawowych. No bo ze złamaną ręka czy nogą to pewnie nie. Ale tych z temperaturą, kaszlem - czyli z podejrzeniem zachorowania, testują.   Moja starsza ciotka (siostra mamy) miała 3 tygodnie temu wylew krwi do mózgu. Dzisiaj był jej pogrzeb. Odłączyli ją od respiratora w środę. Nie zmarła na koronawirusa, nie wiem czy było co testować, bo nikt nie miał wątpliwości na co zmarła. Mąż, syn z żoną, wnuki - Ci którzy z nią mieszkali są zdrowi, nikt się nie skarży, problem był tylko z pochówkiem bo jest ich ośmioro, a ksiądz zastrzegł że wpuści tylko piątkę z nich. Jak to się odbyło nie mam pojęcia. Nie miałem dzisiaj odwagi dzwonić i pytać.   To jest główny problem. Że będziesz wiedziała po minimum 4 dnia od zakażenia. I żaden test niczego nie zmieni w ciągu pierwszych dni. Tak zwane szybkie testy, które zakupili Czesi za bardzo duże pieniądze, okazują się w 80% nieskuteczne. Bo poza tym że są szybkie - to właśnie na tej szybkości kończą się ich zalety.   Tu jest chyba ten problem największy. Gdyby dało się to ścierwo zauważyć jak przeskakuje, większość z osób pochowanych z jego powdu żyłaby do dzisiaj.  
    • Mieszkaniec Ostrowa Wlkp. trzy dni koczował w aucie, czekając na wynik testu na obecność koronawirusa, bo bał się, że może narazić rodzinę na ewentualne zakażenie koronawirusem - powiedział w sobotę dyrektor Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Ostrowie Wlkp. Andrzej Biliński.  https://fakty.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-wielkopolskie-mezczyzna-siedzial-trzy-dni-w-aucie-czekajac-n,nId,4408328
    • Pora powiedzieć wprost: rząd oszukuje społeczeństwo ws. koronawirusa    
    • Peszel w sensie rura drenażowa. Ok, jako że folia, to wydaje mi się że jakoś się spełnia jako izolacja. Wiem że to nie jest właściwa izolacja. Stąd też pomysł żeby położyć na ziemi, na to żwir i rure drenażową.   Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka        
    • Angole liczą że jak  liczba zmarłych wyniesie poniżej dwudziestu tysięcy to będzie dobrze . Już przerabiają jedna z hal na lotnisku na kostnicę na 12 tyś trumien ...
    • Folia kubełkowa nie jest izolacją... ona mechanicznie chroni właściwą hydroizolację i/lub termoizolację.   A gdzie i po co jest ten peszel?
    • Bartłomiej Dyba-Bojarski, radny z Łodzi, polityk Prawa i Sprawiedliwości ogłosił, że odchodzi z partii. Jak uzasadnił na Facebooku, decyzja ma związek z wydarzeniami z nocy z 27 na 28 marca, gdy PiS w Sejmie dodało poprawki zmieniające Kodeks wyborczy. Dzisiejsza nocna wrzutka do ustawy pomocowej, zmieniająca sposób przeprowadzenia głosowania w najbliższych wyborach przebrała miarę akceptowalnego dla mnie stopnia cynizmu i nieliczenia się przez PiS z niczym poza własnym partyjnym interesem - napisał na Facebooku Dyba-Bojarski. Wyliczył, że to kolejny przypadek w tym roku, gdy nie zgadza się ze sposobem prowadzenia polityki przez PiS, wskazując m.in. na "pseudoreformę sądów".   Gorzko skwitował też, że w Sejmie w "obrzydliwy sposób" wykorzystano nadzwyczajną sytuację, by uchwalić przepisy pod potrzeby partii. Można rzecz jasna udawać nadal, że nie ma stanu wyjątkowego (...). (...). Są jakieś granice nadużyć i zwyczajnego osobistego wstydu za szyld, który przez kilkanaście lat reprezentowałem. Parcie do wyborów za wszelką cenę, także w sytuacji, gdy szczyt zachorowań w Polsce nie wybuchnie z takim impetem, jak winnych krajach jest nieprzyzwoite - opisał łódzki radny, dodając, że nie można cały czas uzasadniać różnych zagrań Prawa i Sprawiedliwości tym, że inaczej władzę sprawowaliby przedstawiciele Koalicji Obywatelskiej czy innej formacji.   Na koniec stwierdził: Niniejszym rezygnuję z członkostwa w partii Prawo i Sprawiedliwość. Skoro można bez zachowania jakiegokolwiek trybu zmieniać kodeks wyborczy chwilę przed wyborami w głosowaniu online, to moja rezygnacja na FB również wystarczy.        
    • Witam,   Będę niedługo robił drenaż opaskowy w domu z lat 60tych. Zastanawiam się czy podwinięcie folii kubełkowej pod peszel da jakiś dodatkowy efekt, czy odizoluje lepiej niż kiedy będzie tylko przy fundamencie? Folia jest tania, a jakby miało to coś polepszyć izolacje to jest w sumie niewiele więcej roboty. Zastanawiam się tylko nad tym, czy woda podgruntowa w tej sytuacji nie będzie wpływać pod folię omijając peszel.   Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka    
    • Jeszcze nie pojąłeś? Tak myślałem, że nie dasz rady... Dosłali pewnie trochę chińskich testów i jak mieli czym policzyć, to tak wychodzi...
  • Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...