Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

solange63

Uczestnik
 • Posty

  8006
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  33

Reputacja

165 Dobry doradca

O solange63

 • Ranga
  Kiedyś chciałam latać... dziś wystarczy mi, że leżę

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  712
 1. Prośba laika o wytłumaczenie dot. uzbrojenia

  Miło by było, żebyś podał długość działki A, wtedy napiszę Ci jak bardzo nie warto tego robić
 2. Panele czy parkiet?

  Heniu... wiesz czego Ci brakuje? Dystansu. Dlaczego prezentujesz pogląd "moja racja jest najmojsza". Pomijam fakt, że facet wymienił nazwę firmy, ale cały post jest jak najbardziej sensowny. Co Cię obchodzi to, że ktoś chce mieć tę samą podłogę przez 40 lat? Mało tego; argument, że po kilku latach można wymienić na nowe jest idiotyczny. Każdy, kto choć odrobinę zna się na projektowaniu pomieszczeń powie Ci, że "odświeżasz" dodatkami/ kolorem ścian/ meblami. Nie znam nikogo, kto co kilka lat zmienia sobie podłogę bo mu się znudziła. Panele wymienia się gdy się zniszczą, a niszczą się stosunkowo szybko. Nawet te o najwyższej klasie ścieralności. Równie dobrze możesz napisać, że facet jest idiotą bo kupił sobie nowego Mercedesa i będzie nim jeździł przez 15 lat, a w tej cenie mógłby mieć co 5 lat nowe Seicento. Panele udają parkiet, są tanim odpowiednikiem. Na tym ich zalety się kończą. Nie dorabiajcie ideologii do czegoś, tylko dlatego, że nie stać was było na oryginał. I na koniec wywodu; sama mam w obecnym mieszkaniu panele. W domu nie będzie parkietu ze względu na moją zwierzolubność oraz ograniczenia wynikające ze współpracy parkiet-ogrzewanie podłogowe. Cytując klasyka; parkiet nie dla idiotów.
 3. domek

  Rozwiniesz tę błyskotliwą myśl?
 4. Rozpuszczę wici Będziesz na kawę przyjeżdżał?
 5. Perypetie budowlane Solange :)

  żeby móc kiedyś dobrać odpowiednią centralę?
 6. Perypetie budowlane Solange :)

  Idę jak burza. Obliczyłam kubaturę... tym tempem małe pół roku i projekt będzie gotowy
 7. Perypetie budowlane Solange :)

  Pezet, nie chodzi mi o to, żeby podłączać pochłaniacz do instalacji WM. Zapytałam czy mogę mieć wyciąg (osobny), który w znaczący sposób nie zaburzy pracy WM (właśnie z uwagi na różnicę ciśnień, o której wspomniał Bajbaga).
 8. Zielone ściany?

  Ty tak na poważnie, czy jaja sobie robisz? Porównujesz nieporównywalne. "Podobny efekt" uzyskasz ustawiając sobie tapetę z błękitnym morzem i palmami na pulpicie, zamiast wyjazdu na urlop w takie miejsce. Praktyczniej, taniej i mniej pracochłonnie.
 9. Perypetie budowlane Solange :)

  Nie. To już chyba nie chodzi o to... niech ma chłopak, że jedna decyzja na budowie należała do niego Nie, wróć! Jeszcze wybrał bramę wjazdową
 10. Przyczyny przegrzewania się budynków

  Bystrzak z Ciebie niesamowity niestety muszę zrujnować tę wizję świata. Dobre ocieplenie jest "blokadą" przed czynnikami zewnętrznymi. Oznacza to, że chroni i przed zimnem i przed ciepłem.
 11. Perypetie budowlane Solange :)

  U mnie będzie indukcja i okap sufitowy. Podejrzewam, że sporadycznie będę z niego korzystać... jak dla mnie mógłby być zwykły pochłaniacz, ale małż upiera się nad wyciągiem...
 12. Perypetie budowlane Solange :)

  Pytanie; szukałam w necie, ale znajduję sprzeczne informacje Czy mając WM lepiej w kuchni zaprojektować pochłaniacz, który tylko filtruje powietrze i wyrzuca je do pomieszczenia, czy mogę mieć wyciąg, z odprowadzeniem na zewnątrz? Czy nie zakłóci to pracy WM?
 13. Perypetie budowlane Solange :)

  Czytam sobie właśnie plik od MrTomo (jeszcze raz dziękuję) z radami Adama M. Rozpoczynam cykl 100 pytań do Adam napisał: Wszędzie spotykam się z przekrojem 50 albo 75. Poważnie 100?
 14. Perypetie budowlane Solange :)

  Tego ostatniego mi niestety brakuje Dokładając fakt, że jestem absolutnym głąbem z fizyki... może jednak powinnam zlecić ten projekt...