Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

solange63

Uczestnik
 • Zawartość

  7885
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  24

Reputacja

154 Dobry doradca

O solange63

 • Ranga
  Kiedyś chciałam latać... dziś wystarczy mi, że leżę

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  637
 1. Ja uwielbiam betoniarkę i z nazwy i z wizji Tak łatwo się nie poddam. Generalnie wszystkie nazwy skórek bardzo mi się podobają. Na wiosnę planuję jajoszczypiorny zastosować
 2. Przeglądarki Mozilla i Opera. Urządzenia chyba nie mają większego znaczenia, bo wchodziłam na forum chyba z 7 różnych i nie widać różnicy.
 3. Największą "wadą ukrytą" działki są jej sąsiedzi. Jeśli ktoś ma taką możliwość, to niech zapozna się z posiadaczami sąsiednich domów i sprawdzi czy nam odpowiadają. Nie musimy ich kochać, czy się zaprzyjaźniać. Ważne, żeby sąsiad nie był nawiedzony.
 4. Ja z szybką reklamacją. Numery stron działają jak im się przypomni. To samo z powiadomieniami, raz są... chociaż chyba częściej ich nie ma. Jeszcze taka ciekawostka. Odpalam forum na 3 urządzeniach; telefon, laptop, komp. stacjonarny. W każdym z nich mam ustawione logowanie automatyczne. Tak się jakoś dziwnie dzieje, że logowanie jest zapamiętane, ale ustawienia skórek już nie. Gdy długo korzystam z jednego urządzenia, to skórkę mam, jaką wybrałam. Gdy przesiadam się na inne urządzenie, skórka jest automatyczna- niebieska.
 5. U mnie styczeń odpada absolutnie. W lutym jest szansa na wyrwanie się, ale pewnika nie daję. Za to Ądziowi luty pasuje
 6. To teraz ja z pytankiem przychodzę; mam nadzieję, że w dobrym miejscu. Zmieniłam sobie kolory forum. Czy to standard, że po wylogowaniu i powrocie na stronę mam kolory fabryczne? No i powiadomień mi nie pokazuje. To znaczy jak jestem zalogowana, to przychodzą. Jednak kiedy nie było mnie 2 dni i weszłam na forum, to pomimo odpowiedzi w wątkach, powiadomień nie miałam.
 7. Jestem. Już wyjaśniam jak to u mnie jest. Sytuacja została zgłoszona. My jesteśmy właścicielami za licznikiem, wszelkie kombinatorstwo na własną rękę zabronione. Przyjechał pan, zakręcił wodę. My czekamy na paczkę z przewodem grzejnym. Wtedy zadzwonimy i przyjadą wymienić zawór. Jeszcze nie wiem ile mnie ta impreza będzie kosztować.
 8. ale czy mogę? Muszę jutro, w dziennym świetle zobaczyć czy są tam jakieś plomby. Jeśli nie, to faktycznie kupić zawór, wymienić i po problemie.
 9. OK, to w takim razie szukam umowy. Szczęście w nieszczęściu, że odwilż ma przyjść dopiero w czwartek. Mam nadzieję, że do tego czasu ogarniemy temat i nie zaleje połowy domu i podwórka.
 10. Houston mamy problem! Rura pękła! Pomimo zabezpieczenia wełną mineralną, uległa naporom mrozu Na domiar złego, rypnęła przed zaworem. Czy z wodą jest tak samo jak z gazem; do licznika własność wodociągów i musimy ich wołać do naprawy, czy możemy sami?
 11. Nie będzie mnie. W Styczniu mam egzaminy i zaczynam pracę. Jaka kara grozi za przetrzymywanie gaci?
 12. Jeśli doszedłeś do 21 strony, to w skrócie napiszę, że wizja posiadania piecokuchni upadła, ze względu na brak miejsca, a reczej niezbyt dobrą ustawność kuchni. Stanęło na tym, że ma być mały kominek z piekarnikiem nad nim Też bardzo lubię palić i w ogóle mi to nie przeszkadza, więc zimą będę się gapić na ogień często. Z tymi pieniędzmi na kominek jest trochę jak z palaczami: - Palisz? - Tak. - Ile paczek dziennie? - Trzy. - Ile kosztuje jedna? - 12 zł - Od dawna palisz? - Od 20 lat. - Uśredniając wydajesz 36 zł dziennie na papierosy, co daje 13140 zł rocznie. W ciągu ostatnich 20 lat wypaliłeś 262 800 zł. Nawet biorąc pod uwagę fakt, że kiedyś papierosy były tańsze, nie uwzględniamy przecież kosztów inflacji, itp. Możemy więc założyć, że to faktycznie przybliżone wydatki? - Zgadza się. - Czy wiesz, że gdybyś odkładał te pieniądze w banku na oprocentowanym rachunku oszczędnościowym mógłbyś kupić sobie za to nowiutkie Porsche? - A Ty palisz? - Nie. - To gdzie twoje Porsche? Mam określony budżet na budowę i jakoś kominek wpasuję. Poza tym, nigdzie rosołek nie jest tak pyszny, jak domowy
 13. Nic z tym nie zrobię. Na początku wrzucałam foty z zewnętrznej strony, którą szlag trafił. To nie jest wina przejścia na nowe forum.
 14. Dokładnie to Erlus karat xxl, w kolorze titan silver i co Ty masz do mojej aktywności, hę?
 15. Przyszłam z malutką aktualizacją. 19 grudnia, oficjalnie doskrobaliśmy się do stanu surowego zamkniętego