Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

PeZet

Uczestnik
 • Posty

  6509
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  56

PeZet last won the day on stycznia 21

PeZet had the most liked content!

Reputacja

323 Dobry doradca

O PeZet

 • Ranga
  __________Piotr___________
 • Urodziny 26.06.1969

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  1331

Ostatnio na profilu byli

16300 wyświetleń profilu
 1. Dziennik domku pod lasem

  Czytałem w dziennikach, że 0,4 wymiany na godzinę jest tym, co na co dzień ludzie wykorzystują wentylując mechanicznie. Moim zdaniem dom to nie hermetyczna kapsuła kosmiczna. Są drzwi - wchodzisz i wychodzisz nimi kilka razy dziennie, zawsze ktoś się kręci, no i są jeszcze okna. Przewymiarowana centrala służy wyłącznie sprzedawcom, producentom sprzętu, hutom stali i rafineriom, bo im napędza zbyt, ale nie służy użytkownikom. Chyba że dostaniesz przewymiarowaną za cenę niższą niż optymalna.
 2. Dziennik domku pod lasem

  Sposób montażu okien, o jakim piszesz, zwykło się nazywać ciepłym montażem. Poszukaj w sieci, na forach pod hasłem - okna, ciepły montaż. Nie ma w tym nic niezwykłego, tyle że inne są kotwy aniżeli te do tradycyjnego montażu. Ciężar okien rozkłada się na wszystkie cztery strony - okno prócz tego, że jest oparte na podstawie, wisi na kotwach i jest niejako wpięte w otwór. Podstawa to tylko jeden z czterech boków.
 3. Zawor mieszajacy w instalacji grawitacyjnej

  Pawstone, zgadzam się z tym, co napisał MrTomo: narysuj schemat. Zdjęcia już dałeś, to super, bo po rysunku schematu byśmy cię w kolejnym kroku prosili o zdjęcia instalacji. Zdjęcia już są, teraz daj schemat.
 4. Od razu zamontujesz... a gdzie że kawa, herbata, obiad, że pokonwersujemy, takie tam... Pozdrów matkę.
 5. Dziennik PeZeta

  Akcję przesuwam w czasie, bo - jak słusznie zauwazył pan ze żwirowni - jak jest zmrożona gleba, to koparka weźmie grubiej, a po co, skoro po zmrożonym szambiara przejedzie. Znowu: jeśli ziemia rozmarznie, to szambiara nie przejedzie, za to kopara zagarnie ile trzeba. Taka sytuacja.
 6. Dziennik PeZeta

  MrTomo pisał o geowłókninie, którą się kładzie pod gruz. O jaki rodzaj geowłókniny chodzi? Są jakieś granulacje? Nazwy?
 7. Dziennik PeZeta

  Jak to rozpoznać czy żużel jest kiepski?
 8. Dziennik PeZeta

  Nie potrafię domyślić się, o jaki problem chodzi, ale nie muszę wiedzieć. W kwestii żużlu - dowiedziałem się, że podobno ten z elektrociepłowni jest kiepsko dopalonym węglem i podobno ludzie narzekają. Możliwe to? Wierzyć mi się nie chce, że jest kiepsko dopalony. raczej podejrzewam, że ci co rozsypali sądzili, że nie będzie się kurzył i generalnie nie wiedzieli tego, co napisał Animus. Jak to jest z tym żużlem? Może być kiepski? Potem posypię go pospółką. 400zł / 7m3
 9. Przerabiam ostatnio temat gniazdek, pytaj.
 10. Dziennik PeZeta

  A teraz idziemy do stolika, a teraz idziemy wódkę pić!!!! Kto to zna? Ręka w górę. :D:D:D Twist. Zmieniamy opcję. Gdybym miał swobodny budżet i gdybym chciał garnąć drogę RAZ - k.u.r.w.a - na forever! - to co mam zrobić? ================================ Wybadałem kozty w okolicy - mam koparkę, mam tłuczeń, sruczeń, z gruzem jest kłopot, bo warszawskie jebane metro wchłania każdą ilość gruzu, ale jest i gruz. Bywa. pytanie pozostaje: chcąc zrobić raz na zawsze, bez wodotryzsków, czyli bez kostki bauma, ale tajk zeby mozna byo mieć obcasem i wózkiem pojechac (czy ja napisałem: wózkiem??????) tak, wózkiem. jak to ogarnąć? Konkludując: zakładamy, że budżet jest z gumy, ale jak to z gumą, ma granice. Yeah! Przypalamy sioło, rozbijamy namiot, popijamy czym kto ma i - jakieś sugestie? Po całości dojazd ma 33mbx 5m. djęcia te co wczoraj załącone.. Spadek idzie w kiedunku bramy, czyli jest przejebane. Strasznie dużo informacji, wiem.... Jak ja to kubi e... lubię... (srorki , biedra winna, nie ja) jak pół nia nie ma prądu a potem wąćzą i nagle jest: i światło, iłądowaqrka emotikon: (szcerzę zęby) chrrrrrrr.
 11. Dziennik PeZeta

  Najgrubsze paski miały 3cm. I to jest super. Pięć centymetrów to wymaga przełamania psychicznych oporów, ale 3cm z czystym sumieniem polecam. Dziś bym robi tak samo. Nie wiem po co szlaka pod namiotem.
 12. Dziennik PeZeta

  Kciałech kaloszem pokazać, że jest z 10cm. Czyli co? Nie rozumiem: Bajbaga pisze: utopię kamieniołom, Bobiczek: żaden problem.
 13. Dziennik PeZeta

  Zdjęcia idą moją drogą od bramy do drogi głównej, potem jest jedno zdjęcie drogi głównej i z powrotem droga moja droga do bramy, I to jest myśl. Tym, co wybiorę kopiąc rowki, mogę zasypać kałuże. Moja droga ma 5m szerokości. Ile muszę zostawić, żeby szambiara dała radę wjechać? 3-4m?
 14. droga

×