Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

PeZet

Uczestnik
 • Posty

  6311
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  46

Reputacja

309 Dobry doradca

1 obserwujący

O PeZet

 • Ranga
  __________Piotr___________
 • Urodziny 26.06.1969

Aktyw

 • Punkty pozostałe
  1448

Ostatnio na profilu byli

15468 wyświetleń profilu
 1. Aż miło popatrzeć. Klimatyczna strona. Życzę wszystkiego dobrego.
 2. A ja już po moim apelu kilka dni temu wróciłem do wpisu Animusa - i zrobię tak jak pokazał na rysunku ze strony finco: Zrobię tak albo tak: Deskę wiatrową już mam - szerokość 14cm. Zajdzie na krokiew na 4cm, w proporcjach to ułoży się mniej więcej tak jak na rysunkach powyżej.
 3. Dzięki za odpowiedź. Jeden szeroki na 30cm pas blachy straszliwie by się giął pod wpływem zmian temperatury, a i kwestia estetyki tu gra rolę. Mnie chodzi o łączenie tych dwóch pasów, a czasem trzech. Już znalazłem różne opisy. Np tutaj jest tak, jak chyba zazwyczaj się robić powinno ((c) by wistal):
 4. Tak się przyglądam... Patrzę na obróbki dajmy na to szczytowe - wiatrownica. Widzę, że obróbkę wiatrownicy ktoś zbudował z dwóch pasów. I zastanawiam się, czemu służy to, że te pasy zostały połączone takim kawałkiem zagiętym? Zawsze się zagięcie robi? Taki półrąbek? Z jakiegoś powodu nie wystarczy na styk górnego pasa połączyć z dolnym, uzupełniając uszczelniaczem. Nie wiem dlaczego nie wystarczy. Kapilarne podciąganie wilgoci? Przecierzże jest uszczelniacz, więc kapilarnie nic się nie zassie. Jakiś dobry człowiek wyjaśni?
 5. W edycji mi kursor przeskoczył i pooooooszło. Skrót to był myślowy i żartem ironia czy coś takiego, jeśli dotknąłem, przyjmij moje szczere wyrazy skruchy.
 6. Ostatnio przerabiam podobny temat z blachą - nauczony doświadczeniem z drzwiami ściągnąłem folię z blachy od razu! KUle bilardowe albo nawet piłki lekarskie mam trzy! I - uwaga! - gnąć podkładam jakąkolwiek folię czystą śniadaniową, czy stretch - działa. BYle podłożyć coś foliowego czystego i jest ok. Cóż, musisz?????? A gościowi co tonie i nie potrafi pływać, zawołajmy chórem zza burty: musisz machać rękami i nogami! Hej, musisz machać rękami!
 7. Zawiadamiasz Autora projektu.On ma prawa autorskie.
 8. Szukałem, k***a, ale nie znalazłem, bo w tym burdelu nic nie sposób znaleźć. Taaaaakie fajne zdjęcie Bobiczek zamieścił roślinek, które mnie potem z POŚWIĘCENIEM ŻYCIA dozwiózł - przekraczając autostradę z roślinkami pod pachą, na skróty i niejednokrotnie z powodów różnych! - i ja je posadziłem ! I to chcę tu napisać. One rosną!!! Bobiczku! Prezesie! Te wyglądające jak słoneczniki żółte te, od Ciebie, te żółte, są jak busz gęste i rosną!!!! Dziś wykarczowałem kawałem mirabel żeby słoneczniki odBobiczkowe, odCiebiePrezesowe łapały więcej słońca. Są piękne.
 9. Dziękuję Redaktorowi za przesyłkę. Dotarła. I bardzo dziękuję za gratis - Nie wiedziałem, że młody technik jest wydawany przez AVT! To już wiem na co będę wykorzystywał punkty. Toż MT to pismo nad pisma najważniejsze - kiedyś kolekcjonowałem! A na okładce z tyłu była zawsze jakaś supermaszyna. Motocykl.
 10. Tu mam problem - nie wiem jak ogarnąć miejsce łączenia dolnego krańca kosza z połacią. Do tego poniżej kosza jest krawędź dachu, więc i arkusze blachy JAKOŚ będą łączyć się na wprost wylotu z kosza. Jak obczaić takie miejsce, żeby nie robić pięć razy? Poniżej foto problematycznych dwóch punktów: