Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty

nokia

Uczestnik
 • Posty

  177
 • Dołączył

 • Ostatnio

 • Dni najlepszy

  1

Reputacja

3 Neutralny

O nokia

 • Ranga
  Bywa
 1. Znalazłem kolejną przystawkę do urządzenia bosch i teraz to już nie mogę się na dziwić nad pomysłowością konstruktorów. http://informatorbudownictwa.pl/nowosci/18895-pierwsza-wkretarka-akumulatorowa-bosch-ktora-zadba-o-rosliny Możliwe, że znajdą się przeciwnicy takich przystawek i wybiorą kosiarkę i nożyce "z prawdziwego zdarzenia" ale mi osobiście takie pomysły bardzo się podobają.
 2. Witam, trafiłem na takie ulepszenie wiertarki Bosch. http://informatorbudownictwa.pl/nowosci/18790-system-bosch-flexiclick-teraz-w-wersji-12-v Muszę przyznać, że wygląda to kosmicznie ale głowicy już nie ma jak wygodnie ręką docisnąć. Zwłaszcza na tym 3 obrazku z linku.
 3. bajbaga widzę, że dzisiaj są 2 słowa popularne. Marketing i misie Jak zatem przekonasz Kupującego, że kupuje produkt, który ma prawo być na rynku?
 4. Tak sobie myślę, że kupując styropian, który potem zniknie pod tynkiem, mało kto się zastanawia czy to Gwarantowany, czy nie GWARANTOWANY. Prawdopodobnie Członkowie Stowarzyszenia wzajemnie się kontrolowali i nie kopali pod sobą dołków
 5. A te certyfikaty zakładowe nie funkcjonują?? Nie są podstawą do kolejnych certyfikatów i w sumie do upewnienia Klienta, że wszystko jest OK?? Było kiedyś takie oznaczenie jak Gwarantowany Styropian.
 6. Ale ta sprawność chyba nie jest stała skoro zależy od temperatury, wilgotności i pewno jeszcze od prędkości przepływu powietrza.
 7. Witam, chodzi mi konkretnie o uściślenie podziału wymienników ciepła. Producenci podają różne sprawności a i tak nie wiadomo jaka jest wymierna korzyść z tych procentów.
 8. Nagrzana podłoga/posadzka ma oddawać ciepło do pomieszczenia a nie do gruntu lub do sąsiada piętro niżej. Nagrzać możemy prądem albo wodą w rurkach ale i tak musimy oddać ciepło do góry a nie w dół. I po to jest ta izolacja. Tak to rozumiem.
 9. Witam, znajomy założył system centralnego odkurzania i zachwala. Mnie to niby przekonuje bo trzeba sobie życie ułatwiać, ale co z tymi wężami. Trzeba do tego zaprojektować specjalny schowek?? Czy to można jakoś inaczej rozwiązać? Dziękuję za wszelkie informacje.
 10. A inne preparaty do kamienia zamiast SYSTEMU?. SYSTEM to brzmi dla mnie profesjonalnie ale wróży wydatki.
 11. Oczywiście, że chcąc niwelować straty ciepła, trzeba wykorzystać wszystkie opcje. Ciepłe okna+ ciepły montaż to więcej niż tylko ciepłe okna.
 12. Witam, Rozwijając temat - czym kierować się przy wyborze okien do domów pasywnych? Dziękuję za wszelkie informacje dotyczące kryteriów wyboru takich okien. Pozdrawiam
 13. Faktycznie oszalały te wyszukiwarki. Ale nie ma to jak przysłowiowa plotka. Podpytanie sąsiada, znajomych nic nie kosztuje + dodatkowo potwierdzenie skuteczności działań na wizji lokalnej I tym sposobem dojdziemy do wniosku, że jak chcemy odnawiać to najlepiej usunąć stare i położyć od nowa i zaimpregnować albo opcja nr 2. Impregnować zaraz po ułożeniu "na gorąco". Po miesiącu, dwóch to już nie to samo bo zawsze taka fuga się w jakimś stopniu zabrudzi. W supermarkecie budowlanym można jeszcze spotkać markę HG. Cała półka - do wyboru do koloru.
 14. Nie będę zakładać nowego tematu, ale uważam, że przy odpowiednio wyważonej i wypoziomowanej bramie oraz prawidłowej pracy łożysk wszystko powinno pracować bez problemu.
 15. Czy jest jakiś inny sposób by łatwo i szybko wypełnić przęsła. I nie koniecznie musi to być kuty segment. Te kute są prawdobodnie wieczne, ale biją po kieszeni. Zależy mi oczywiście na estetyce ale nie za wszelką cenę.