Zestawy: Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Wzór: Czysty Fale Notes Ostre Drewno Kamień Skóra Miód Pionowy Trójkąty
Odliczamy do Zlotu Forum, czyli Letniej Konferencji Aktywu Forum 2017 :)
Eksperci Luxbud - elektryczne ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe

Eksperci Luxbud - elektryczne ogrzewanie podłogowe i przeciwoblodzeniowe

Firma LUXBUD zajmuje się elektrycznymi systemami grzewczymi i koncentruje na trzech głównych działach:
1. systemy grzejne dla budownictwa ogólnego,
2. systemy grzejne dla przemysłu,
3. termostaty, automatyka i sterowanie wentylacji, klimatyzacji oraz czujniki poziomu cieczy.
Uzupełnieniem oferty produktowej Luxbud jest: fachowa obsługa przez Biuro Obsługi Klienta, doradztwo techniczne, projektowanie, dostawa materiałów z magazynu centralnego, montaż lub nadzór techniczny, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Doradca czeka na Twoje pytanie. Więcej o firmie Luxbud

18 tematów w tym forum

• 1 odpowiedź
    • 89 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 374 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 506 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 267 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 229 wyświetleń
    • 281 odpowiedzi
    • 29491 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 3979 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 783 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 781 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1251 wyświetleń
    • 70 odpowiedzi
    • 5289 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
Obserwujący 0
  • 10 czerwca zapraszamy na Zlot Forum Budujemy Dom

• Najnowsze posty

• Zgadza się. Deska jest raczej na zawsze, panele wymienisz po 7-8 latach sam, to duży plus. Wybór w sklepach budowalnych jest ogromny. Kronopl lata temu moi rodzice kładli u siebie w domu i podłoga wciąz wygląda bardzo dobrze. Nie wiem czy to kwestia dbania czy jednak dobra jakość materiału. Obstawiam jednak to drugie. 
    • O nie - tylko nie na goło - bo by siali zgorszenie dla wycieczek szkolnych na Plantach   No chyba że to będą pszczelarki - uczące się zawodu - znaczy młode. I to by była piękna promocja tego starego i wspaniałego zajęcia - choć wyobraź sobie, ze jeszcze piękniej by wyglądały w dzikim ogrodze czy borze - jak nimfy leśne... choć na teatrze będą jak boginie greckie - super - i do tego bzykające pszczoły 
    • A to dlaczego - przecież dla projektanta lepiej mieć coś na początek już ogarnięte, np. funkcję budynku, ogólny wygląd - zamiast zera. Przynajmniej albo się przychyli do sensownych propozycji, albo skrytykuje bezsensy. Jeśli jest normalny Nic tu nie zaproponowałeś jeszcze, więc nie możesz tak twierdzić Twój post jest dopiero 9-ty.  Do bólu daleko  
    • No tak - tam wyżej na rrysunku jest ten słupek i reszta tej ściany czołowej lukarny murowana. Ja bym jednak zrobił całą żelbetową - połączoną z wieńcem stropowym i kolankowym - będzie stabilne bez kombinowania. Tak mało jest tego muru - że lepszy żelbet.  Dlaczego nie poszerzysz tej przestrzeni lukarny i nie podwyższysz i poszerzysz okien-drzwi, skoro widać tam jakies większe pomieszczenia? Może to być naturalnie i mniej i bardziej ładne w elewacji - na marginesie - i funkconalne też
    • Mogą być wyższe, bo balkonowe.   Nie - dlaczego? Lukarna jest niezależna od stropu nad strychem - a dokładnie może być niezleżna. Zrób sobie przekrój poprzeczny, to lepiej zobaczysz - przez środek, oś lukarny. Lukarna może mieć strop lub połacie lukarny widoczne (ocieplone oczywiście też).   To troszkę mało  widziałeś  - nachylenie lukarny może być dowolne - byle było zgodne z warunkami WZ. To nachylenie robisz takie jakie jest wygodne dla wnętrza pomieszczenia, konstrukcji, i wyglądy - poprostu bryły dachu, wyglądu elewacji. A więc musisz patrzeć na elewację jako całość a nie tylko na samą jaskółkę.  W tym konttekscie - zmniejszenie nachylenia, tylko po to, by zmniejszyć powierzchnię nad drzwiami - nie jest sensownym myśleniem. Weź wszystkie te punkty co napisałem wcześniej, przemyśl, co napisali następni - tomo, mhtyl i może inni - i    rozwiąż to równanie z wieloma danymi i niewiadomymi. Taki jeden z wielu dylematów projektanta, ktory nie olewa detali. 
    • Kupilam male mieszkanie 30m2. Aktualnie stoi tam piec kaflowy, jestem w trakcie skladania papierow o instalacje gazowa. Moje pytanie- jaki wybrac piec dwufunkcyjny do tak malego mieszkanka? Zalezy mi również na cenie- im mniejsza tym lepiej. Mam teraz mnostwo wydatkow związanych z tym mieszkaniem a pieniędzy coraz mniej. Z gory dziekuje za zainteresowanie sie postem
    • Dla mnie to oni mogą na goło latać po tym dachu z tymi pszczołami, mi to wisi i nikomu nic nie zabraniam, chodzi mi tylko o sam fakt wypisywania bzdur i pokazywanie tego wszystkim.
    • Nie wiem po co te dwa okna dachowe obok lukarny skoro drzwi balkonowe maja szer 80-90  cm i wysokości zapewne ponad 200 cm. Lepiej dołożyć okna fasadowe do tych drzwi balkonowych niż kaleczyć dach oknem dachowym.
    • I co mu to da? I tak projektant czy architekt skasuje go jakby robił od podstaw.   Takie wydymane tematy podobne do Twoich, drążyć temat aż do bólu a co najważniejsze nie dopuszczając innych rozwiązań tylko swoje.
    • Ja bym nie ruszał kąta dachu. Jak chcesz mieć tak wysoko na poddaszu, to zostaw tak jak wychodzi albo nie rób lukarny tylko okna dachowe. Zawsze tez mozesz zawiesić tam cos w stylu koła od wozu albo tak jak zenek pokazał na zdjęciu.
  • Doradcy redakcyjni i firmowi