Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Zimowy zlot Forumowiczów 2010

Zaloguj się, aby obserwować  
Informacje na temat zimowego spotkania organizowanego przez Forumowiczów Budujemy Dom

8 tematów w tym forum

• 62 odpowiedzi
    • 40 581 wyświetleń
  1. GDZIE KulKA? 1 2 3 4 16

• 784 odpowiedzi
    • 2 313 245 wyświetleń
  2. LISTA OBECNOŚCI ... 1 2 3 4 5

• 223 odpowiedzi
    • 201 189 wyświetleń
  3. Transport na KulKę

• 14 odpowiedzi
    • 13 515 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 15 890 wyświetleń
  4. A może pośpiewamy???

• 3 odpowiedzi
    • 11 491 wyświetleń
  5. Narty na Kulce

• 12 odpowiedzi
    • 12 036 wyświetleń
    • 42 odpowiedzi
    • 16 195 wyświetleń
Zaloguj się, aby obserwować  
  • Kto jest dostępny   0 użytkowników, 0 anonimowych, 158 gości (Zobacz pełną listę)

Brak zalogowanych użytkowników

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Gość Rolnik
      Jestem rolnikiem, chcę wybudować na polu o powierzchni 4 ha szopę 35m2 niezbędną dla działalności rolniczej. Czy muszę ją zgłaszać?
    • Ostatnio miałem dyskusję ze znajomym deweloperem. Istotą sporu, był zakres powierzchni użytkowej. Zdaniem mojego znajomego, do powierzchni użytkowej, ma prawo wliczać również miejsca zajmowane przez ścianki działowe, ponieważ gdyby przyszły właściciel zdecydował się je zburzyć, powierzchnia użytkowa zostałaby zwiększona. Spotkał się ktoś z takim twierdzeniem? Bardzo mnie ta kwestia zaintrygowała.  
    • Proszę - metamorfoza. Daggulka Kasandra. Juz nie o dupie, ale o końcu świata. I to juz za 2 miesiące.  Obraz ogólnej śmierci. Zabrakło jeszcze widma głodu, chłodu i deszczu ognistego    A może tak odezwa do lekarzy - u mnie ośrodek zmknięty, lekarz udziela porad przez telefon, a pielęgniarki przez szybę w zamkniętych drzwiach  A zdrowi są jak ryby. Największe zagrożenie dla nich - to wyjście z ośrodka na ulicę. I tu jest problem.   Dobrze, że Narod mamy rozsądny, pustki na ulicach i ludzie się pilnują.  A do dwóch miesięcy na pewno będzie lek na koronawirusa. Wspomnicie moje słowa. Polsat i Tvn nie są informacyjne - mają tylko dzienniki.  Reszta programu to zwykłą typowa oferta. Dlaczego nie anonimowe - podpisuje tę kopertę danymi osobowymi?
    • Przecież  TVP3 - to lokalna - prawie nikt tego nie ogląda. TVP 1 Nie jest informacyjny - jest tam tylko Dziennik i teleekspres. Innych programów z wiadomościami jest więcej prywatnych. jak znam życie - dostawią kilkanaście.  No właśnie po to Gowin zrezygnował, żeby nakłaniać opozycję do tej zmiany. No to chyba ten od szoguna i strzelby - Bronek. Jak stratował Japończykom stołki w parlamencie - to mieli łzy w oczach.   
    • Zapomniałeś dodać, że taka zmiana jest możliwa tylko poprzez zmianę konstytucji.    Takie już nie są anonimowe, a jedna z zasad prawa wyborczego, polega na tym, że głosowanie odbywa się w sposób anonimowy i żadna z osób trzecich nie ma prawa poznać głosu wyborcy. 
    • Ale jaja, Joks "ozdrowieniec" i "szacun" od dziuni. A Gowin tłumaczył dlaczego nie chcą ogłaszać stanu klęski żywiołowej, bo to otwiera możliwości do ogromnych odszkodowań dla zagranicznych koncernów. Wystąpił z propozycją przedłużenia kadencji o 2 lata, bo tyle według specjalistów będzie trwać pandemia, a może i dłużej. Totalna oczywiście nie bo nie, tak więc muszą się odbyć wybory bo chyba nikt przy zdrowych zmysłach i będąc przy władzy, nie będzie tak tańczył jak małpka z Zabrza zagra. Dla bezpieczeństwa ludzi będą korespondencyjne i tyle. Ale podobno źle policzą i wygra ten co ma wygrać, no w sumie to i dobrze bo nie będzie komu sypać piach w łożyska i wkładać kija w szprychy. Będą mogli spokojnie zająć się opanowaniem epidemii i na nikogo nie da się nic zwalić. Uświadomcie sobie w końcu że każda partia przy władzy będzie robić akurat to co dla niej wygodne, a nie to co dyktuje opozycja, w dodatku durnowata. A ta władza jest legalnie i w demokratycznych wyborach wybrana. Gdyby ogłosili to co chce małpka z Zabrza to by byli ostatnimi durniami pod słońcem. Ale nie są i wybory podobnie jak w Niemczech będę bezpieczne dla ludzi bo korespondencyjne. Pozdrawiam wszystkich ekstremistów i innych wariatów, a ty Joks nie daj się zbałamucić Babilonowi.   I co ? że niby dziuni ukradli wszystkie kanały za wyjątkiem tych totalitarnych ?.  No ja nie mogę, to dopiero jaja są.        
    • To tynki gipsowe wykonywane maszynowo firmy dolina nidy kładzione ponad pół roku temu 
    • Nie wiem czy oni tam naprawdę, czy dla jaj... Pozostanę w niepewności, guzik w pilocie wyrzuciłem... nie sprawdzę... Dobranoc!
    • Jak zawsze profeska
  • Doradcy redakcyjni i firmowi

• Utwórz nowe...