Skocz do zawartości

pozlotowe wnioski, skargi, zażalenia ... :)


Recommended Posts

Już "po" KulCE - nic nowego niż zwykle nie napiszę - wspaniałe towarzystwo i rewelacyjna zabawa ... icon_biggrin.gif
Bardzo dziękuję Labasowi i Basi Labasowej za zorganizowanie KulKI , Rysiowi za bezpieczny transport w te i wewte , Piczmanowi za identyfikatory , Redakcji za obecność i materiały konferencyjne icon_wink.gif ..... i wszystkim obecnym za to, że pomimo tego iż znają się wszyscy jak łyse konie (a może właśnie dlatego) - potrafią się nadal zajefajnie odstresować , podzielić pozytywnymi emocjami i czerpać radość z wzajemnych kontaktów icon_biggrin.gif .
Do zobaczenia na LetCE !!! icon_wink.gif
Link do komentarza
"doładowałem się" i znowu mogę dalej radosną twórczość uprawiać...
Powrót był lajtowy, widoczki fajne a pogoda idealna...
No codzień to pewnie byście nie nie znieśli , ale na trochę co jakiś czas - to się da! icon_lol.gif
Było wspaniale!
Dziękuję wszystkim obecnym a nieobecnych namawiam do żałowania!
Adam M.
Link do komentarza
Misiek... Jak zwykle do usług icon_smile.gifZ nadzieja ze wkrotce sie spotkamy...


Dziekuje za wspaniale towarzytwo,piekne miejsce.... A przede wszystkim Labasowi i Basi za organizacje...

TOMKWASKI...kurujcie sie...Tomcio prosze swojemu prywatnemu Skarbowi okłady robic i herbatke do łozia przynosic....Blizniaczka czuwa
Link do komentarza
Się też na szybko melduję
Oczywiście potwierdzam wszystko, co powiedzieli przedpiścy i mam nadzieję zobaczyć się z Wami w czerwcu!!
PS.Jutro jadę z laskami do learza i idę na opiekę - nie mam wyjścia. W robocie chyba mnie zlinczują, ale dziewczyn samych nie zostawię w domu na cały dzień!!
Link do komentarza
Nie meldowałem wczoraj, bo jakaś piątkowa wichura, wydmuchnęła mi z domu internet.
Jesteśmy doma, cali i niestety niezbyt zdrowi .... icon_sad.gif
Dziękujemy wszystkim uczestnikom, za tolerowanie ....

P.S. Oddzielne pozdrowienia dla trzyosobowej ekipy Omijaczy Krakowa, z którymi udało nam się zjeść wspólny obiad.

Cytat

TOMKWASKI...kurujcie sie...Tomcio prosze swojemu prywatnemu Skarbowi okłady robic i herbatke do łozia przynosic....Blizniaczka czuwa


Będę skakał na paluszkach i myśli odgadywał. icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...