Skocz do zawartości

GDZIE KulKA?


Recommended Posts

AKTUALIZACJA 18.12.2010
najnowsze info na końcu wpisu ....

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PROPOZYCJA WYBRANA
Podaję propozycję labasa .....

Koszt wyjazdu od osoby wynosi
155zł od soboty i 195zł od piątku.


Cytat

Kulig w Krościenku 11-13.02.2011

Byłem w ośrodku wypoczynkowym pół godziny temu, na czwartek mam mieć wycenę.
Wolnych miejsc jest sporo, ośrodek składa się z trzech budynków połączonych ze sobą.
Są trzy standarty, podaję stronę http://www.kroscienko.pl/trzykorony/
Do wyceny (klasa standart)podałem przyjazd w piątek, sobota - śniadanie i obiad, ok. godz. 17 kulig z ogniskiem, kiełbaską i herbatą góralską, po kuligu biesiada do białego rana przy zimnej płycie, coś gorącego też będzie, niedziela- śniadanie.
Ten ośrodek jest 500m od mojego domu, miejsce fajne.
200m od ośrodka jest wyciąg narciarski http://www.stajkowa.pieniny.net/
Ważne, kulig jest na prawdziwych saniach, mam nadzieję że będzie śnieg.
Narazie tyle.



koszty

Cytat

Mam ofertę cenową:

-Nocleg ze śniadaniem przy pobycie co najmniej 2 dniowym - 43 zł/os, klasa standart (studio z łazienką) - przy pobycie jednodniowym dopłata 5zł.


-Kulig, przejazd saniami - 30zł/os
-Ognisko z kiełbaską i herbatą góralską (kulig) - 20zł/os
-Oscypek na gorąco - 5zł/os
razem za kulig - 55zł


Menu na sobotni wieczór
Zimna płyta 150g.
-Da rodzaje sałatek
-Strogonow
-Ciastko
-Barszcz z krokietem
-Kawa, herbata
-Napoje 1litr na osobę
-0,5 litra alkoholu na 4 osoby.
koszt cateringu - 50zł/os




dodatkowo - jeśli ktoś chce, może na miejscu zjeść obiad w cenie - 15zł/os




Cytat

Wrzucam link do kursów PKS

http://www.kroscienko.pl/rozklad.htm




-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cytat

Dzisiaj wpłaciłem zaliczkę, mamy wszystko zarezerwowane ale z jedną zmianą.
Wylecieliśmy z klasy turystycznej do klasy standart, jest nas za mało i ośrodek wynajął całą klasę turystyczną jakiejś koloni.
W klasie standart studio czteroosobowe - 2 pokoje dwuosobowe i łazienka i studio trzyosobowe z pokojem dwuosobowym i jedynką oraz łazienka.
Cena za osobę 43 zł/dobę ze śniadaniem i to jest jedyna zmiana.
Kulig będzie w sobotę o 16,30 , będziemy przewiezieni busami na Jaworki i tam wsiadamy w sanie pięcioosobowe i wiooo przez Białą Wodę (nazwa wąwozu w Jaworkach), dojeżdżamy do miejsca gdzie będzie ognisko z kiełbaską, oscypkiem i herbatą góralską(ze śliwowicą), następnie powrót saniami po zmierzchu, przesiadka do busów i powrót do ośrodka gdzie mamy wieczorną imprezkę z zestawem nr 1.
Salę mamy w piątek i sobotę.
Sprawa z rezerwacjami późniejszymi (rezerwowa lista)- nikt nie zagwarantuje że będą wolne miejsca, jest to okres najwyższego sezonu w górach (ferie), jeśli będą wolne miejsca to nie będzie problemu.
Jest jeszcze możliwość wynajęcia w prywatnych domach w cenie 30-35zł/os bez śniadań ale warunki gorsze.
To chyba wszystko.



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dodano 3.12.2010

WAŻNE - Z OSTATNIEJ CHWILI ....

Jest od labasa taka informacja :

Cytat

LAST MINUTE

Mamy jeszcze 7 wolnych miejsc, kto zapiszę się pierwszy, ma kolejkę śliwowicy gratis icon_biggrin.gif



Co oznacza , że oprócz tych 27 miejsc już zarezerwowanych dostaliśmy jeszcze dodatkowo 7 miejsc wolnych z których możemy skorzystać .... nanoszę je na listę glówną .... jeśli ktoś jest już pewny na 100% , że pojedzie - niech poprosi o zapis na liste główną - zostanie zapisany i otrzyma dane do przelewu zaliczki .... jeśli chce jechać, a nie jest pewny jeszcze - niech poprosi o zapis na listę rezerwową


--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dodano: 8.01.2011

Piczman jak zwykle obiecał plakietki .... dziękujemy ..... icon_biggrin.gif

Cytat

Widzę że tu obradujecie to wklejam swoją propozycję na plakietkę:



PS. Nie obiecuje że będę na kuligu ale obiecuję że każdy wróci do domu z plakietką icon_biggrin.gif



-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dodano 9.01.2011


LABAS USTALIŁ, ŻE DO KOŃCA STYCZNIA
TRZEBA WPŁACIĆ POZOSTAŁĄ CZĘŚĆ PIENIĄŻKÓW ZA POBYT
NUMER KONTA KAŻDY DOSTAŁ PRZY OKAZJI ZALICZEK -
JEŚLI KTOŚ NIE MA , PROSZĘ ZGŁASZAĆ
przypominam , że podniosła się kwota o 9zł za dobę - za pokoje z łazienkami -
kwota za pobyt podana na początku wpisu jest już kwotą uaktualnioną....
w razie wątpliwości proszę pytać...

LISTĘ OBECNOŚCI DEFINITYWNIE ZAMYKAMY 31 STYCZNIA ....
DO TEGO CZASU PROSIMY O ZAPISY I WPŁATY -
JEŚLI KTOŚ JESZCZE CHCE WZIĄĆ UDZIAŁ W IMPREZIE

ZACHĘCAM ..... BĘDZIE SIĘ DZIAŁO ....
icon_twisted.gif icon_wink.gif
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Cytat

Dla Ciebie, to akurat tyle, co daggulka miała do Dierżąznej.
Inna sprawa, że jak będziesz chciała "hydraulicznym ..." jechać, to ze dwa dni wcześniej trzeba by ....Array="" style="vertical-align: middle;" Array alt="icon_wink.gif" border="0">




Ale Daga miała kierowcę...icon_smile.gif
A hydraulicznym, to chyba muszę z miesiąc wcześniej wypełznąć... Zwłaszcza, że po ciemku nie jeżdżę, bo nie widzę...
Link do komentarza
Cytat

Ale Daga miała kierowcę...icon_smile.gif
A hydraulicznym, to chyba muszę z miesiąc wcześniej wypełznąć... Zwłaszcza, że po ciemku nie jeżdżę, bo nie widzę...



no to zabierz się z kimś ..... co za problem? icon_rolleyes.gif
ja zawsze się z kimś zabieram na zloty .... ostatnio z Xavieerem ... ale wcześniej jeździłam z Edzią, Cieszynianką czy Piejarem ze starego forum ... w grupie raźniej .... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Ale jdziemy w piątek!!!!!



koniecznie ... nie widzę innej opcji ..... icon_biggrin.gif

zresztą .... sami powiedzcie ... zawsze jest tak, że większość ludzisków przyjeżdża już w piątek ... i to jest fajne rozwiązanie .... ponieważ :
w piątek można się zaaklimatyzować, rozpakować , wieczorkiem pozwiedzać, czy pojeździć na nartach ... czy po prostu odstresować w fajnym gronie .... a w sobotę - wiadomo , impreza oficjal z jedzonkiem - bardziej lajtowo, kurturarnie (bo foty icon_mrgreen.gif )....
według mnie po prostu warto wziąć urlop i zrobić sobie cały weekend wyjazdowy w fajnym gronie .... i to jest odstres ... a nie w sobotę , z daleka , z wywieszonym jęzorem coby zdążyć ... wszystko na szybko - to jest dopiero stres ... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

ale to moje zdanie jest własne osobiste , nie każdy się z nim musi zgadzać ... biorę też pod uwagę, że nie wszyscy mogą od piątku zaszaleć .... tak też bywa .... wtedy tylko sobota musi wystarczyć.... icon_smile.gif
Link do komentarza
Cytat

Może się jakaś dobra dusza trafi co osia przygarnie icon_wink.gif

Nawet wtedy obiecam nie marudzić icon_mrgreen.gif ...



JEŚLI

Jeśli nam się uda pojechać,
jeśli Łosiowi będzie pasowało do nas podjechać, a dalej z nami,
jeśli mi się uda odpiąć fotelik na ISOFIXsie,
jeśli Łoś obieca nie komentować mojej techniki jazdy, a w szczególności prędkości (małych) z jakimi zwykłem się poruszać,
to możemy Łosia zabrać.

Jest jeszcze parę warunków do spełnienia, ale to się doprecyzuje JEŚLI uda się spełnić powyższe.
Link do komentarza
Cytat

Raczej ostateczna .... chyba , że się okaże że ten akurat termin jest już zajęty w miejscu imprezy ... to weźmiemy ten późniejszy ....
do końca listopada czekam na propozycje miejsca imprezy .... po podjęciu decyzji , z początkiem grudnia podamy ostateczny termin i koszty ...



Jestem w trakcie planowania kalendarza sztuk teatralnych i innych imprez i jeden z tych terminów muszę do końca tygodnia zarezerwować

pasował by mi jak ulał ten 12/13
Link do komentarza
Cytat

Jestem w trakcie planowania kalendarza sztuk teatralnych i innych imprez i jeden z tych terminów muszę do końca tygodnia zarezerwować

pasował by mi jak ulał ten 12/13



mnie też by pasował, ale nie mogę teraz nic zagwarantować .... miejmy nadzieję, że okaże się wolnym terminem .... kiedy nadejdzie czas decyzji ...
Link do komentarza
Cytat

W sumie, to termin jest najważniejszy. icon_biggrin.gif
Skoro mamy ustalony termin i miejscowość (rejon), to z bliższą lokalizacją (adres) nie powinno być problemu.
Tam (w tym rejonie, miejscowości) takich „adresów” jest multum.



masz rację ..... a masz osobę która zajmie się organizacją w "rejonie"? icon_wink.gif
bo jeśli miałby to być Koniaków, to organizacją zajmie się Cieszka .... może tam jechać, ustalić co i jak .... poinformować nas o tym .... a jeśli miałoby to być "cokolwiek" "gdziekolwiek" byle termin grał .... to czy mamy osobę która się tym na miejscu zajmie ? icon_rolleyes.gif

już piszę do Cieszki na priv , żeby dograła czy termin jest wolny i ustaliła choć w przybliżeniu koszty ....

jeśli ktoś ma jakieś konkretne oferty i mógłby zająć się organizacją - zapraszam do zaprezentowania ... icon_smile.gif
Link do komentarza
Właśnie dzwoniła do mnie Cieszynianka .....
Dowiedziała się , że u Bluszczów (tam gdzie ostatnio) są zaplanowane zimowiska dla dzieci i pensjonat w tym czasie będzie nieudostępniany na inne imprezy i najbliższy wolny termin dla nas byłby dopiero 19/20 luty ....
Cieszka obiecała rozejrzeć się jeszcze za innym miejscem w okolicy .... czekamy w takim razie na info ....
A póki co - Cieszka prosiła, żeby wszyscy opowiedzieli się za datą 19/20 luty u Bluszczów - czy pasuje, czy nie pasuje ....


Zachęcam także innych do proponowania miejsc zorganizowania KulKI ..... icon_biggrin.gif
Link do komentarza
dobra .... mamy sytuację podbramkową - już druga osoba zgłasza, że termin późniejszy nie halo..... skoro ma być 12/13 - to u Bluszczów odpada ...
zrobimy tak .... rozejrzę się w necie .... podzwonię .... może znajdę jakąś fajną ofertę....
jeśli ktoś ma jakieś propozycje .... proszę pisać ....
kurcze .... patrze tak w tym necie ... ciężko coś znaleźć - za dużo tego, na stronach nie ma podanego cennika ... niewątpliwie łatwiej by było gdyby ktoś zaproponował miejsce , które zna i jest sprawdzone ...
Link do komentarza
tak patrze .... styczeń i luty to jest czas ferii .... musimy się pospieszyć, bo im bliżej tym mniejsze prawdopodobieństwo, że coś znajdziemy ...
jeśli KulKA ma się odbyć ... musimy znaleźć miejsce w którym 11/12/13 lutego za przyzwoitą cenę zorganizują nam imprezę sobotnią , zagwarantują noclegi .... i może zorganizują kulig z konikami ...

proszę wszystkich o zaangażowanie ..... bo sama nic nie zdziałam ....
Link do komentarza
Kulig w Krościenku 11-13.02.2011.
Byłem w ośrodku wypoczynkowym pół godziny temu, na czwartek mam mieć wycenę.
Wolnych miejsc jest sporo, ośrodek składa się z trzech budynków połączonych ze sobą.
Są trzy standarty, podaję stronę http://www.kroscienko.pl/trzykorony/
Do wyceny (klasa standart)podałem przyjazd w piątek, sobota - śniadanie i obiad, ok. godz. 17 kulig z ogniskiem, kiełbaską i herbatą góralską, po kuligu biesiada do białego rana przy zimnej płycie, coś gorącego też będzie, niedziela- śniadanie.
Ten ośrodek jest 500m od mojego domu, miejsce fajne.
200m od ośrodka jest wyciąg narciarski http://www.stajkowa.pieniny.net/
Ważne, kulig jest na prawdziwych saniach, mam nadzieję że będzie śnieg.
Narazie tyle.
Link do komentarza
Cytat

Kulig w Krościenku 11-13.02.2011.
Byłem w ośrodku wypoczynkowym pół godziny temu, na czwartek mam mieć wycenę.
Wolnych miejsc jest sporo, ośrodek składa się z trzech budynków połączonych ze sobą.
Są trzy standarty, podaję stronę http://www.kroscienko.pl/trzykorony/
Do wyceny podałem przyjazd w piątek, sobota - śniadanie i obiad, ok. godz. 17 kulig z ogniskiem, kiełbaską i herbatą góralską, po kuligu biesiada do białego rana przy zimnej płycie, coś gorącego też będzie, niedziela- śniadanie.
Ten ośrodek jest 500m od mojego domu, miejsce fajne.
200m od ośrodka jest wyciąg narciarski http://www.stajkowa.pieniny.net/
Ważne, kulig jest na prawdziwych saniach, mam nadzieję że będzie śnieg.
Narazie tyle.




Alleluja Labas icon_wink.gif
Link do komentarza
labas .... wub.gif

ochłonęłam .... mogę dopisać ... z nieba nam spadłeś.... Ty nasz Góralu ... icon_biggrin.gif

i takie małe spostrzeżenie .... jakby to nie był problem , to niech Ci wycenią to też z klasą turystyczną ... ze zdjęć wynika , że porównywalna ta klasa turystyczna do tego co mieliśmy zwykle - więc naprawdę nie jest źle ... a ceny połowę niższe niż w klasie standard ...
ludziska bedą mieli wybór - że jeśli w klasie standard byłoby za drogo, to bierzemy wtedy turystyczną w kilkuosobowych pokojach , i też bedzie git ... bo w tych pokojach , to my naprawdę mało czasu spędzimy , jak zwykle ... icon_biggrin.gif icon_wink.gif
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...